JPK
JPK

Subiekt nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu sprzedaży wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Specjalnie dla Ciebie

Aktualności

Najświeższe informacje o programach InsERT, zmiany prawne oraz nowości w biznesie.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, blokujące dostęp do przechowywanych na komputerze danych. Cyberprzestępcy wykorzystują je do wymuszenia okupu, po wpłacie którego – rzekomo – odblokują zakodowane pliki. Na ataki narażeni są także użytkownicy także naszych programów, dlatego warto się zabezpieczyć i zawczasu stworzyć (oraz na bieżąco aktualizować) kopie zapasowe przetwarzanych danych. 

Więcej aktualności >

Aktualności prawne

Poznaliśmy limit przychodów, który pozwoli uznać podatnika za „małego” w podatku dochodowym od osób prawnych w 2019 r. Małymi podatnikami CIT będą te podmioty, u których wartość sprzedaży, wraz z kwotą podatku VAT, nie przekroczyła kwoty 1,2 mln euro (5 135 000 zł).

Więcej aktualności >

Aktualności biznesowe

Prowadzisz małą firmę i szukasz kapitału na inwestycje? Możesz zgłosić się do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) po niskoprocentową „Pożyczkę na rozwój” w wysokości od 100 do 500 tys. zł. Nabór wniosków trwa do 5 listopada. Program skierowany jest do mikro- oraz małych firm szukających kapitału na rozszerzenie swojej oferty, poprawienie jakości wytwarzanych produktów, zwiększenie efektywności produkcji oraz modernizację parku maszynowego.

Więcej aktualności >

Moje konto

  • Zaloguj się do serwisu Moje Konto InsERT i zarządzaj produktami swojej firmy

    Zaloguj

Filmy

  • Znajdziesz tu filmy i podcasty z praktycznymi poradami, dotyczącymi obsługi programów InsERT

    Zobacz

e-Archiwizacja

  • Usługa gwarantuje bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w systemach InsERT nexo oraz InsERT GT.

    Zobacz