InsERT S.A.

Akademia InsERT

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą multimedialnych szkoleń biznesowych. Ich niewątpliwe atuty to niskie ceny, prosty język i atrakcyjna, nowoczesna forma. Nasze szkolenia można odbywać w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie, wielokrotnie wracając do potrzebnych informacji.

Zapraszamy również do odbywania szkoleń w systemie e-learningowym, dostępnych na stronie Akademii InsERT.

RODO - vademecum + obsługa RODO w programach InsERT
RODO - vademecum + obsługa RODO w programach InsERT

Szkolenie w przystępnej formie dostarcza wiedzy na temat Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz wymogów, nałożonych na firmy w tym zakresie przez Ministerstwo Finansów. Jednolity Plik Kontrolny - vademecum to ponad godzina nauki w formie kilkudziesięciu slajdów.

Więcej informacji

Gratyfikant nexo krok po kroku
Gratyfikant nexo krok po kroku

W szkoleniu szczegółowo omówiono obsługę systemu kadrowo-płacowego Gratyfikant nexo – od instalacji i opisu interfejsu po dokładne przedstawienie funkcji i modułów programu (m.in. składniki płacowe, definicje list płac, ewidencja pracowników i umowy pracownicze, ewidencja czasu pracy, absencje, akordy, prowizje, naliczanie wynagrodzeń). Omówiona została również funkcjonalność Gratyfikanta nexo PRO.

Więcej informacji

Gestor nexo krok po kroku
Gestor nexo krok po kroku

Szkolenie szczegółowo omawia obsługę systemu Gestor nexo – od instalacji i opisu interfejsu po dokładne przedstawienie funkcji i modułów programu (m.in. klienci, zasoby firmowe, asortyment, działania, oferty i procesy ofertowe, klient poczty elektronicznej, cenniki, promocje). Omówiona została również funkcjonalność Gestora nexo PRO.

Więcej informacji

e-Prawnik 3.0. Umowy i pisma dla Twojej firmy
e-Prawnik 3.0. Umowy i pisma dla Twojej firmy

e-Prawnik 3.0 pozwala samodzielnie sporządzać wszelkiego rodzaju umowy, ugody, pełnomocnictwa, oświadczenia i inne pisma niezbędne na różnych etapach prowadzenia działalności. Szczególny nacisk położono na porady prawne – w prosty, zrozumiały sposób podpowiedziano, na co zwrócić uwagę przy zawieraniu poszczególnych umów, aby były dla nas najkorzystniejsze i ważne z punktu widzenia prawa; o czym należy pamiętać, sporządzając pisma, oraz jakich innych błędów się ustrzec. Wersja 3.0 została wzbogacona o nowe wzory pism, zyskała także nowoczesną szatę graficzną oraz interfejs umożliwiający łatwe i szybkie poruszanie się po kursie.

Więcej informacji

Subiekt nexo krok po kroku
Subiekt nexo krok po kroku

Szkolenie szczegółowo omawia obsługę systemu sprzedaży Subiekt nexo - od instalacji i opisu interfejsu po dokładne przedstawienie funkcji i modułów programu (dokumenty, asortyment, zamówienia, urządzenia fiskalne, cenniki, magazyn, finanse, rozliczenia i inne). Omówiona została również funkcjonalność Subiekta nexo PRO.

Więcej informacji

Rewizor nexo krok po kroku
Rewizor nexo krok po kroku

W szkoleniu omówiono obsługę systemu finansowo-księgowego Rewizor nexo - od instalacji i opisu interfejsu po dokładne przedstawienie funkcji i modułów programu (m.in. plan kont, dekretacja dokumentów, ewidencje VAT, obsługa środków trwałych, umów i płac, finansów i rozrachunków, a także wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS). Omówiona została również funkcjonalność Rewizora nexo PRO.

Więcej informacji

Rachmistrz nexo krok po kroku
Rachmistrz nexo krok po kroku

Szczegółowowe omówienie obsługi systemu Rachmistrz nexo - od instalacji i opisu interfejsu po dokładne przedstawienie funkcji i modułów programu (m.in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów, ewidencje VAT, obsługa środków trwałych, umów i płac, finansów, rozliczeń, wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS). Omówiona została również funkcjonalność Rachmistrza nexo PRO.

Więcej informacji

Subiekt GT krok po kroku
Subiekt GT krok po kroku

Szkolenie szczegółowo omawiające obsługę systemu sprzedaży Subiekt GT - od instalacji i pierwszego uruchomienia, poprzez omówienie budowy programu, po dokładne przedstawienie funkcji takich jak wystawianie dokumentów, prowadzenie kartotek, rozliczenia z kontrahentami, ustawienia wydruków czy współpraca z urządzeniami zewnętrznymi. W kursie pokazano również, jak przenieść dane z innych systemów, a także jak wysyłać dane do oddziałów i do biura rachunkowego.

Więcej informacji

Rewizor GT krok po kroku
Rewizor GT krok po kroku

W szkoleniu tym omówiono obsługę systemu finansowo-księgowego Rewizor GT - od instalacji i konfiguracji parametrów po najważniejsze funkcje programu, m.in. administrowanie planami kont, dekretacja i księgowanie, obsługa środków trwałych, zarządzanie rozrachunkami czy ewidencja i rozliczanie podatku VAT. Omówiono również funkcje kadrowo-płacowe obsługiwane za pomocą programu mikroGratyfikant GT.

Więcej informacji

Gratyfikant GT krok po kroku
Gratyfikant GT krok po kroku

Szkolenie omawia obsługę systemu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT - od instalacji, konfiguracji parametrów i przeniesienia danych po szczegółowe przedstawienie funkcji programu (m.in. wystawianie umów, prowadzenie ewidencji pracowników i ewidencji czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń czy obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych).

Więcej informacji

Rachunkowość - kompendium
Rachunkowość - kompendium

Multimedialne szkolenie Rachunkowość - kompendium to bogaty zbiór informacji z zakresu rachunkowości finansowej. Jest to podręcznik przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zdobyć lub utrwalić wiedzę z zakresu rachunkowości.

Więcej informacji

Kadry i płace - kompendium
Kadry i płace - kompendium

E-podręcznik Kadry i płace- kompendium to bogaty zbiór informacji z zakresu kadr i płac. Jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zdobyć lub utrwalić wiedzę z zakresu kadr. Stanowi też doskonałe repetytorium dla uczniów i studentów. e-podręcznik, oprócz wiedzy teoretycznej, zawiera wiele odniesień do programów kadrowo-płacowych Gratyfikant GT i Gratyfikant nexo. Zdobytą wiedzę można na bieżąco weryfikować, dzięki licznym przykładom i zadaniom.

Więcej informacji