InsERT S.A.

Programy Insertu w leasingu

Przedstawiamy Weź w leasing programy InsERT Państwu atrakcyjną ofertę, którą przygotowaliśmy we współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym.

Leasing naszych programów to niezwykle korzystne rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców, którzy niedawno rozpoczęli działalność gospodarczą, jak i tych, którzy chcą zmodernizować swoją firmę. Umożliwia rozłożenie kosztów w czasie na dogodnych warunkach, pozwalając jednocześnie na odliczenie podatku.

 EFL

Istnieje również możliwość leasingu oprogramowania wraz ze sprzętem.

Zalety leasingu

 • Możliwość użytkowania nowoczesnego oprogramowania bez konieczności jego zakupu
  Państwa firma ma szansę szybkiego rozwoju bez dużych nakładów finansowych w krótkim czasie. Spłata rat leasingowych może być dokonywana z bieżących przychodów - w ten sposób oprogramowanie od samego początku może "zarabiać na siebie".
 • Odpis podatku
  Płatności leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu, zmniejszając tym samym podstawę opodatkowania.
 • Elastyczność
  Opłaty mogą Państwo rozłożyć w najbardziej dogodny dla siebie sposób. Wysokość miesięcznej raty zależy od długości trwania umowy (od 16 do 24 miesięcy) i wysokości wpłaty początkowej.
 • Możliwość wykupu
  Na czas trwania leasingu otrzymają Państwo sublicencję na korzystanie z oprogramowania. Po tym okresie mogą Państwo wykupić przedmiot umowy standardowo za 1% wartości i w ten sposób stać się właścicielami licencji na czas nieokreślony.
 • Minimum formalności W procedurze uproszczonej IT Express do podpisania umowy leasingowej wystarczy: REGON, NIP, wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS. Zamiast zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i ZUS wystarczy oświadczenie klienta o braku zaległości finansowych wobec tych instytucji.

Uproszczona procedura

Krok 1

Kontaktują się Państwo z InsERT S.A lub sprzedawcą oprogramowania InsERT i informują o chęci zakupu oprogramowania Insertu w leasingu.


Krok 2

Otrzymają Państwo propozycję warunków finansowania zakupu leasingiem EFL.


Krok 3

Jeśli zaakceptują Państwo propozycję, pracownik EFL kontaktuje się w celu podpisania umowy. W ciągu najbliższych dni sprzedawca poinformuje o możliwości odbioru leasingowanego oprogramowania lub zostanie ono bezpośrednio wysłane na adres Państwa siedziby.


Ogólne warunki leasingu oprogramowania do wartości 80 tys. zł netto:

 • Podmiot zainteresowany leasingiem powinien działać na rynku od co najmniej 6 miesięcy.
 • Wpłata własna leasingobiorcy powinna wynosić minimum 5% wartości przedmiotu leasingu (najlepiej widziana jest wpłata własna w wysokości 20% lub wyższa - z takimi wnioskami najczęściej wiąże się procedura uproszczona leasingu).
 • Okres leasingu: wybór od 16 do 24 miesięcy (dla najlepszych klientów 36 miesięcy).
 • Leasing może dotyczyć oprogramowania firmy InsERT wraz ze sprzętem komputerowym, ale umowy muszą być odrębne. Sprzęt komputerowy ma inną stawkę amortyzacji oraz podlega ubezpieczeniu majątkowemu.

Wszelkie informacje dotyczące zakupu naszych programów w leasingu
uzyskają Państwo pod numerem tel. 71-78-76-110 lub elektronicznie:
aktywna-sprzedaz@insert.com.pl