InsERT S.A.

Jak wygląda rekrutacja w Insercie?

Wybierz ofertę, która Cię interesuje

Jeśli interesuje Cię konkretna oferta pracy w Insercie, po prostu wyślij nam swoje CV podając w temacie wiadomości numer referencyjny ogłoszenia.

A jeśli podoba Ci się InsERT i bardzo chcesz u nas w przyszłości pracować lub świetnie znasz się na tym, co robisz, a my nie mamy odpowiednich wakatów, i tak przyślij do nas swoje CV. W ten sposób znajdzie się ono w naszej bazie danych, która pozwoli się nam z Tobą skontaktować, gdy będziemy szukać osób z Twoimi umiejętnościami i profilem zawodowym. InsERT stale się rozwija i wciąż zatrudnia nowych ludzi - możliwe, że skontaktujemy się z Tobą szybciej niż myślisz.

Wysyłanie CV

Wyślij CV na podany w ogłoszeniu adres e-mail (rekrutacja [at] insert.com.pl).

Odpowiedź z Insertu

W Insercie szanujemy czas i kontaktujemy się z wszystkimi osobami, które starają się o pracę u nas w ciągu dwóch tygodni. Jeśli przejdziesz przez wstępną selekcję, natychmiast poinformujemy Cię o kolejnym etapie rekrutacji.

W Dziale Oprogramowania zazwyczaj spotykamy się z kandydatami dwa razy. Po raz pierwszy sprawdzamy Twoje umiejętności techniczne (zazwyczaj w formie testu lub zadania do rozwiązania) oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji i kreatywność.

Jeśli przejdziesz przez ten etap, zapraszamy Cię na jeszcze jedną rozmowę.