Programy dla firm - InsERT
Kariera

Cześć! Fajnie, że interesuje Cię kariera w InsERT! Jeśli zdecydujesz się złożyć aplikację - na pewno otrzymasz informację zwrotną. Zwykle z feedbackiem wracamy w ciągu tygodnia – dwóch. Może się jednak zdarzyć, że odpowiedź z naszej strony się wydłuży (zależy to m.in. od ilości osób, które zaaplikowały na dane ogłoszenie, ale też innych czynników). W takich sytuacjach liczymy na Twoją wyrozumiałość.

Dlaczego warto u nas pracować?

Ułatwiamy prowadzenie biznesu tysiącom małych i średnich przedsiębiorstw. Tworzymy przyjazne, intuicyjne i wszechstronne programy, które rozwiązują codzienne problemy naszych klientów.

 • 1

  Stawiamy na jakość. Wiemy, że nasze rozwiązania wpływają na sprawną pracę działów sprzedaży, finansowych czy kadrowo-płacowych wielu firm, bez względu na ich branżę. U nas masz szansę tworzyć inteligentne, a jednocześnie proste w obsłudze produkty.

 • 2

  Szanujemy siebie oraz swój czas – zarówno w pracy, jak i poza nią. Mamy miejsca, w których się relaksujemy, organizujemy spotkania albo robimy burzę mózgów. Dzięki elastycznym godzinom pracy z łatwością godzimy wyzwania zawodowe z życiem codziennym.

 • 3

  Wszyscy się znamy i mówimy sobie po imieniu - bez względu na stanowisko, staż pracy czy doświadczenie. Powstaliśmy jako firma rodzinna, w której ważna jest dobra atmosfera i relacje międzyludzkie. I dalej tak działamy.

 • 4

  Stawiamy na odpowiedzialność i kreatywność. Wiemy co należy do naszych obowiązków i czego się od nas oczekuje, unikając jednocześnie nerwowej atmosfery i zadań z terminem wykonania na wczoraj.

 • 5

  Lubimy pytać, poszerzać wiedzę i dzielić się nią między sobą. Podnosimy kwalifikacje i zdobywamy nowe umiejętności podczas szkoleń branżowych oraz specjalistycznych konferencji. Bez podpisywania lojalki ;)

 • 6

  Cały czas się rozwijamy i powiększamy grono Insertowców. Nie narzekamy na brak nowych wyzwań oraz ciekawych projektów. Chcesz się o tym przekonać na własne oczy? Przyjdź, zobacz i zostań!

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

 • szkolenia, rozwój i udział w konferencjach;
 • elastyczne godziny pracy;
 • imprezy i integracje firmowe;
 • opieka zdrowotna;
 • karta sportowa;
 • relax room;
 • firmowa biblioteczka;
 • darmowy parking;
 • kawa i herbata bez limitów;
 • luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code;
 • udogodnienia dla rowerzystów.

Nasi pracownicy o nas

Praca w InsERT okazała się być dokładnie taka, jakiej potrzebowałam i jak wyobrażałam sobie dobre miejsce pracy. Ludzie, którzy nie traktują Cię jak konkurenta tylko są serdeczni i pomocni.

Mam realny wpływ i poczucie odpowiedzialności za swoje zadania oraz duże możliwości rozwoju.

Komfortowe warunki: małe pokoje nie open space'y, wygodne krzesła, duże monitory, parking przy budynku i zaskakująco dobry dojazd. Tryb pracy pozwala na życie po pracy a równocześnie atmosfera i różne organizowane tu działania powodują, że chce się pracować.

Anna, Inżynier testów automatycznych

Anna, Inżynier testów automatycznych

Wszyscy w Insercie jesteśmy jak kumple. Widać to na wspólnym wyjściu na kręgle, do Exit Room'u czy w piątkowy wieczór. Najciekawsze jest to, że niejednokrotnie znajomi pytają mnie o nowe funkcje w naszych programach oraz o sposoby rozwiązania ich problemów. To pokazuje jak bardzo popularne są nasze produkty, a ja jestem usatysfakcjonowany tym, że moje wskazówki mogą im pomóc.

Paweł, Inżynier testów

Pawel, Inżynier testów

InsERT umożliwia mi realizację pasji w ramach obowiązków zawodowych. Wiem – to brzmi sztampowo, ale ja naprawdę uwielbiam swoją pracę, bo mam realny wpływ na rozwój naszych produktów. Praca nie jest dla mnie czymś żmudnym, bo rozwijam w niej swoje zainteresowania, widzę w niej cel i sens.

Czuję się doceniana, mogę liczyć na feedback od przełożonego. To pozwala mi pielęgnować dobre nawyki i eliminować błędy. Zespół, w którym pracuję to nie tylko mili i towarzyscy ludzie, ale przede wszystkim osoby kreatywne i profesjonalne. Dobrze się rozumiemy i możemy na siebie liczyć.

Agata, Projektant UX

Agata, Projektant UX

Podoba mi się, że mogę programować rozwiązania do systemu, który jest później wykorzystywany przez setki tysięcy osób w Polsce. Zawsze chciałam, żeby to, co robię, było dla kogoś ważne i przekładało się na funkcjonowanie biznesu czy handlu. Lubię mieć świadomość, że aplikacja, którą się współtworzyło, pomaga w codziennej pracy.

Kasia, Inżynier oprogramowania

Kasia, inżynier oprogramowania

Niedziela wieczór. Co myślisz o jutrzejszym poranku? Stres, znowu do roboty czy ... jutro idę do fajnej pracy? Ja na szczęście mam to drugie, bo od prawie 20 lat pracuję w firmie w której dobrze się czuję, robię ciekawe i wartościowe rzeczy z fajnymi ludźmi. Tobie też tego życzę. ��

Tomasz, Menedżer testów

Tomasz, Menedżer testów

Z Insertem związany jestem już ponad 5 lat. Swoją przygodę zacząłem jako tester oprogramowania. Po 2 latach ciekawej pracy, poszukując dziur w naszym oprogramowaniu awansowałem na stanowisko Product Managera.

W tej pracy podoba mi się to, że mam realny wpływ na tworzone rozwiązania. Słuchamy naszych użytkowników, siebie nawzajem i staramy się jak najlepiej dopasować tworzone rozwiązania dla osób/firm, które korzystają z naszego oprogramowania w codziennej pracy. Jeśli będziesz miał nowy pomysł, to możesz być pewien, że zawsze zostaniesz wysłuchany. Jeśli będziesz mieć problem z rozwiązaniem jakiegoś zagadnienia to śmiało możesz zwrócić się o pomoc do innych osób i na pewno ktoś Ci pomoże. InsERT to wielka rodzina, w której na pewno nie będziesz czuł się samotny i zostawiony sam ze swoimi zadaniami.

Igor, Menedżer produktu

Igor, Menedżer produktu

Za co cenię pracę w InsERT? Przede wszystkim za ludzi i za świetną atmosferę, którą tworzą. Z każdym można pogadać i każdy chętnie Ci pomoże w rozwiązaniu problemu, z którym aktualnie się mierzysz. Wyjazdy na konferencje, do których InsERT zachęca, dają możliwość rozwoju i poszerzenia wiedzy.

Łukasz, Inżynier oprogramowania

Kasia Tubielewicz, inżynier oprogramowania

Nasze oferty pracy