Kariera

Kariera

Pracuj z przyjemnością. Podoba Ci się nasza firma i to, co robimy? Chcesz dołączyć do grona Insertowców?

Dlaczego warto u nas pracować?

Ułatwiamy prowadzenie biznesu tysiącom małych i średnich przedsiębiorstw. Tworzymy przyjazne, intuicyjne i wszechstronne programy, które rozwiązują codzienne problemy naszych klientów.

 • 1

  Stawiamy na jakość. Wiemy, że nasze rozwiązania wpływają na sprawną pracę działów sprzedaży, finansowych czy kadrowo-płacowych wielu firm, bez względu na ich branżę. U nas masz szansę tworzyć inteligentne, a jednocześnie proste w obsłudze produkty.

 • 2

  Szanujemy siebie oraz swój czas – zarówno w pracy, jak i poza nią. Mamy miejsca, w których się relaksujemy, organizujemy spotkania albo robimy burzę mózgów. Dzięki elastycznym godzinom pracy z łatwością godzimy wyzwania zawodowe z życiem codziennym.

 • 3

  Wszyscy się znamy i mówimy sobie po imieniu - bez względu na stanowisko, staż pracy czy doświadczenie. Powstaliśmy jako firma rodzinna, w której ważna jest dobra atmosfera i relacje międzyludzkie. I dalej tak działamy.

 • 4

  Stawiamy na odpowiedzialność i kreatywność. Wiemy co należy do naszych obowiązków i czego się od nas oczekuje, unikając jednocześnie nerwowej atmosfery i zadań z terminem wykonania na wczoraj.

 • 5

  Lubimy pytać, poszerzać wiedzę i dzielić się nią między sobą. Podnosimy kwalifikacje i zdobywamy nowe umiejętności podczas szkoleń branżowych oraz specjalistycznych konferencji. Bez podpisywania lojalki ;)

 • 6

  Cały czas się rozwijamy i powiększamy grono Insertowców. Nie narzekamy na brak nowych wyzwań oraz ciekawych projektów. Chcesz się o tym przekonać na własne oczy? Przyjdź, zobacz i zostań!

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

 • szkolenia, rozwój i udział w konferencjach;
 • elastyczne godziny pracy;
 • imprezy i integracje firmowe;
 • opieka zdrowotna;
 • karta sportowa;
 • relax room;
 • firmowa biblioteczka;
 • darmowy parking;
 • kawa i herbata bez limitów;
 • luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code;
 • udogodnienia dla rowerzystów.

Nasi pracownicy

To, co najbardziej cenię w Dziale Oprogramowania w Insercie, to chyba ponadprzeciętna, partnerska atmosfera pracy. Jak to wygląda? To proste. Liczy się to, co masz do powiedzenia, czy się na tym znasz i czy potrafisz przekonać do swojego pomysłu innych. Liczy się pasja. Pewnie, że czasami nie jest łatwo przekonać innych, bo pracują tutaj inteligentni ludzie, ale mając dobre argumenty, można mieć duży wpływ na kierunki rozwoju oprogramowania.

Krzysztof Raszczuk, architekt oprogramowania/product manager Krzysztof Raszczuk, architekt oprogramowania/product manager

To, co odróżnia naszą firmę od innych, to niezwykle przyjazne stosunki między ludźmi, w szczególności w dziale telemarketingu. Dlatego koleżanka lub kolega, którzy siedzą obok mnie przez 8 godzin 5 dni w tygodniu, to nie tylko współpracownicy, ale przede wszystkim dobrzy kumple. Uwielbiam ich kreatywność i świetne poczucie humoru.

Jakub Łuczak, specjalista ds. telemarketingu Jakub Łuczak , specjalista ds. telemarketingu

Gdy przyjechałem po studiach na krakowskim UJ do Wrocławia, wybrałem InsERT, ponieważ mogłem tutaj projektować w .NET i spodobało mi się, że to polska firma z ustabilizowaną pozycją na rynku. A potem się przekonałem, że w Insercie człowiek ma rzeczywisty wpływ na kształt tworzonego oprogramowania. Cieszę się, że tu trafiłem.

Łukasz Kubacki, inżynier oprogramowania Łukasz Kubacki, inżynier oprogramowania

Podoba mi się, że mogę programować rozwiązania do systemu, który jest później wykorzystywany przez setki tysięcy osób w Polsce. Zawsze chciałam, żeby to, co robię, było dla kogoś ważne i przekładało się na funkcjonowanie biznesu czy handlu. Lubię mieć świadomość, że aplikacja, którą się współtworzyło, pomaga w codziennej pracy.

Kasia Tubielewicz, inżynier oprogramowania Kasia Tubielewicz, inżynier oprogramowania

Gdy kilka lat temu zmieniłem miejsce zamieszkania okazało się, że w pobliżu mieści się siedziba Insertu. Ile razy mijałem ten budynek, patrzyłem na niego ciepłym okiem, bo przypominał mi o sklepie komputerowym, w którym w latach dziewięćdziesiątych kupowałem pierwsze komputery. Tam właśnie zapoznałem się z flagowymi produktami Insertu i zostały mi one w pamięci. Za każdym razem, gdy przechodziłem koło Insertu, pojawiało się to wspomnienie, a wraz z nim myśl, że "mógłbym tam pracować", która później zmieniła się w "chciałbym tam pracować". I tak się stało - dziś pracuję w stabilnej, nowoczesnej firmie, w której panuje przyjacielska atmosfera i elastyczne podejście do pracownika. Zebrałem tu świetne doświadczenie zawodowe i jestem pewien, że zdobędę go jeszcze więcej.

Marcin Pawlik, specjalista ds. sprzedaży Marcin Pawlik, specjalista ds. sprzedaży

Pracuję tu już 15 lat. InsERT ciągle rozwija swoje produkty korzystając z nowych technologii i dopasowując się do zmieniających się przepisów, ale też upodobań i zwyczajów użytkowników. Tworzymy również satelitarne rozwiązania, które wspomagają dodatkowe aspekty biznesu naszych klientów. Dzięki temu cały czas uczę się czegoś nowego i doskonalę to, co robię i sposób, w jaki to robię. Realizując kolejne nowe projekty czasem czuję się, jakbym zmieniał firmę, pozostając dalej w rodzinie.

Jarek Kolasa, architekt oprogramowania Jarek Kolasa, architekt oprogramowania

Nasze oferty pracy