InsERT S.A.

Subiekt nexo PRO
ulepszenia

Rozszerzona wersja systemu sprzedaży wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Aby zapewnić poprawne działanie programów i komfort Państwa pracy, na bieżąco aktualizujemy nasze systemy – nad najlepszymi rozwiązaniami pracuje sztab analityków, programistów i testerów. Dlatego też kilka razy w roku oddajemy w Państwa ręce ulepszenia do programów, które zawierają szereg nowych funkcji niezbędnych do sprawnej i zgodnej z prawem obsługi firmy.

Uaktualnienia do poszczególnych programów mogą Państwo nabywać w ramach rocznego e-Abonamentu. Wszystkie ulepszenia można pobierać i instalować bezpośrednio z poziomu programu.

Posiadacze e-Abonamentu mają pewność, że dysponują zawsze aktualną i dostosowaną do stanu prawnego wersją używanego programu.  

Usługę e-Abonamentu mogą Państwo nabyć w sieci dystrybucji na terenie całego kraju. Po zakupie e-Abonamentu nie trzeba robić nic więcej - licencja programu zostanie automatycznie zaktualizowana i e-Abonament będzie aktywny najpóźniej kolejnego dnia od daty zakupu (zazwyczaj natychmiast po otrzymaniu przez nas informacji o płatności).

W wyjątkowych przypadkach może się zdarzyć, że e-Abonament nie zostanie aktywowany automatycznie - wtedy konieczne będzie pobranie zaktualizowanego pliku licencji bezpośrednio z programu lub poprzez Portal Klienta. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi konsultantami dostępnymi pod numerem telefonu 71 78 76 110 lub adresem e-mail asp@insert.com.pl.