InsERT S.A.

Pomoc techniczna

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze programy działały niezawodnie. Ale zawsze jesteśmy gotowi pomóc w sprawach technicznych związanych z obsługą naszych programów czy nowymi wersjami aplikacji.

Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę pomocy.

BEZPŁATNA OPIEKA PODSTAWOWA:

 • telefoniczna pomoc konsultantów InsERT Call Center
  gdy masz problem z instalacją i z rozpoczęciem pracy z programem, a także w przypadku tzw. błędów systemowych;
 • zgłaszanie sugestii
  do naszej bazy możesz dodać sugestie dotyczące funkcjonalności i działania programu (za pomocą opcji dostępnej w programach).

PŁATNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA:

 • teleKonsultant
  pomoc telefoniczna udzielona przez naszych specjalistów;
 • pomoc zdalna
  za pomocą bezpiecznego programu TeamViewer połączymy się z Twoim komputerem i wykonamy czynności niezbędne do rozwiązania problemu;
 • pojedyncze ulepszenia lub roczny Abonament na ulepszenia;
 • analiza uszkodzonych baz danych
  wykonają ją konsultanci Insertu z działu pomocy technicznej.

Uwaga! Aby skorzystać z opieki posprzedażnej, należy najpierw zarejestrować licencję. Można to zrobić z poziomu programu lub wysyłając do nas kartę rejestracyjną znajdującą się w pudełku z programem. Przez 3 miesiące od momentu rejestracji licencji masz prawo do bezpłatnego korzystania z usług teleKonsultanta i e-Abonamentu.

Problem rozwiążemy szybciej, gdy przygotujesz kilka informacji dotyczących Twojego komputera i wersji programu, z którego korzystasz. Znajdziesz je w swoim systemie (Różne --> Informacje).

Ewentualne problemy możemy również rozwiązać w siedzibie Insertu. Zawsze jest jednak wcześniej umów się telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. O tym, czy będzie to pomoc płatna czy bezpłatna, zdecyduje rodzaj problemu, z którym się zgłosisz.

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami:

e-mail: pomoctechniczna@insert.com.pl
tel.: 71 78 76 123 (w godz. 8.00-20.00)
faks: 71 78 76 111
adres: ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław