InsERT S.A.
Średnie firmy

Średnie firmy

Większość średniej wielkości przedsiębiorstw (zatrudniających do 250 osób) z powodzeniem rozwija się, opierając się na swojej tradycyjnej sile – szybkości działania i dużym skoncentrowaniu na kliencie. Aby jednak skuteczniej konkurować z większymi rywalami na bardzo konkurencyjnym rynku, średnie firmy wymagają nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań. InsERT oferuje średnim firmom elastyczne systemy, które można w łatwy sposób dopasować do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa.

Zintegrowany system ERP

Navireo

Nowoczesny system ERP kompleksowo wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości. Dzięki dużej elastyczności można go łatwo rozbudować i dostosować do indywidualnych potrzeb firmy.

Więcej informacji o Navireo

Sprzedaż

Subiekt nexo PRO

Elastyczny system sprzedaży zawierający wiele ponadstandardowych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest dopasowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (m.in. rozszerzanie funkcjonalności za pomocą Sfery dla Subiekta nexo, własnych pól, raportów i wydruków).

Więcej informacji o Subiekcie nexo PRO

Subiekt GT Sfera

Otwarty system sprzedaży stworzony dla użytkowników, którzy wymagają specyficznych rozwiązań lub rozszerzonej funkcjonalności. Zawiera mechanizm, który umożliwia pisanie rozszerzeń dostosowujących system do własnych potrzeb.

Więcej informacji o Subiekcie GT Sfera

Księgowość i finanse

Rewizor nexo

Intuicyjny system finansowo-księgowy wspierający księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i bankowe oraz rozliczanie rozrachunków.

Więcej informacji o Rewizorze nexo

Rewizor nexo PRO

Elastyczny system finansowo-księgowy zawierający wiele niestandardowych rozwiązań. Pozwala m.in. wykorzystywać wielopoziomowe konta kartotekowe, tworzyć własne raporty i wydruki oraz dodawać indywidualne rozwiązania dostosowane do specyfiki firmy poprzez tzw. punkty rozszerzeń i Sferę dla Rewizora.

Więcej informacji o Rewizorze nexo PRO

Rewizor GT

Nowoczesny system finansowo-księgowy, zawierający komplet funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac.

Więcej informacji o Rewizorze GT

Rewizor GT Sfera

Otwarty system finansowo-księgowy, który oprócz standardowej funkcjonalności Rewizora GT został wyposażony w mechanizm Sfera dla Rewizora GT pozwalający na pisanie dowolnych rozszerzeń.

Więcej informacji o Rewizorze GT Sfera

Kadry i płace

Gratyfikant nexo PRO

Elastyczny, otwarty system kadrowo-płacowy wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne do obsługi kadr i płac, a także wiele ponadstandardowych rozwiązań (m.in. rozbudowane możliwości umów cywilnoprawnych i składników definiowalnych, własne raporty i wydruki, możliwość tworzenia rozszerzeń).

Więcej informacji o Gratyfikancie nexo PRO

Gratyfikant GT

System kadrowo-płacowy, wyposażony w wiele rozbudowanych funkcji umożliwiających m.in. sprawne prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów i deklaracji, ewidencjonowanie wypłat. System obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych i współpracuje z programem Płatnik.

Więcej informacji o Gratyfikancie GT

Gratyfikant GT Sfera

Rozszerzona wersja systemu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT, wzbogacona o mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę programu. System powstał z myślą o użytkownikach, którym zależy na dodatkowych funkcjach, np. pobieraniu danych z systemów RCP czy definiowaniu własnych składników płacowych.

Więcej informacji o Gratyfikancie GT Sfera

Zarządzanie relacjami z klientami

Gestor nexo PRO

Elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Zawiera wiele rozwiązań, dzięki którym możliwe jest łatwe dostosowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (tworzenie rozszerzeń, własne pola, słowniki, flagi, raporty, wzorce wydruku itp.).

Więcej informacji o Gestorze nexo PRO

Gestor GT Sfera

Wszechstronny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Program jest rozszerzoną wersją Gestora GT, wzbogaconą o mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę programu i dostosowanie go do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa.

Więcej informacji o Gestorze GT Sfera

Rozszerzenia funkcjonalne

niebieski PLUS dla InsERT GT

Specjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych do programów z linii InsERT GT, stworzony z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności.

Więcej informacji o niebieskim plusie dla InsERT GT

zielony PLUS dla InsERT GT

Drugi pakiet rozszerzeń, dzięki którym programy z linii InsERT GT zyskują nową, rozbudowaną funkcjonalność.

Więcej informacji o zielonym plusie dla InsERT GT

czerwony PLUS dla InsERT GT

Kolejne z serii rozszerzeń rozbudowujących funkcjonalność systemów z linii InsERT GT.

Więcej informacji o czerwonym plusie dla InsERT GT

Sprzedaż internetowa

vendero

Prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu – szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.

Więcej informacji o vendero

Sello

Wszechstronne narzędzie wspomagające sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Program wspiera sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Współpracuje z Subiektem GT.

Więcej informacji o Sello

Sprzedaż detaliczna

Subiekt Sprint 2

System szybkiej sprzedaży detalicznej, zintegrowany z Subiektem GT i Subiektem nexo. Pozwala na maksymalne uproszczenie pracy sprzedawców. Zapewnia szybką obsługę klientów i sprawne zarządzanie sklepem.

Więcej informacji o Subiekcie Sprincie 2