InsERT S.A.

Subiekt dla klientów biur rachunkowych

Dla biur rachunkowych i doradców podatkowych stworzyliśmy wyjątkową ofertę programów. Pakiet Subiekta nexo, Subiekta GT i mikroSubiekta dostępny jest w promocyjnej cenie. Dodatkowo biuro może przekazać te programy do użytkowania swoim klientom.   

Wybierz jedną z opcji i skorzystaj z rabatu:

 • 20 proc. – w przypadku pojedynczych programów,
 • 30 proc. – przy zakupie trzech programów,
 • 40 proc. – przy zakupie pięciu programów.

Warto także pracować z Subiektem 123 – aplikacją do fakturowania online, dzięki której można też zarządzać informacjami o klientach i towarach lub usługach. Kupując licencję specjalną dla biur rachunkowych możesz za darmo udostępnić ją swoim klientom. Dzięki temu wystawione przez nich dokumenty od razu trafią do programu księgowego. To olbrzymie przyspieszenie i ułatwienie pracy!

Co zyskuje biuro rachunkowe?

 • Bardziej konkurencyjna oferta – klienci biura otrzymają kompleksową obsługę, w tym również programy wspierające sprzedaż.
 • Oszczędność czasu – wygodny eksport danych z Subiekta do Rachmistrza lub Rewizora; w przypadku linii nexo wymiana dokumentów odbywa się przez internet.
 • Dodatkowe źródło przychodów – w przypadku odpłatnego przekazania programu klientowi.

Jakie korzyści odniosą klienci biura?

 • Oszczędność pieniędzy – bez ponoszenia kosztów związanych z zakupem licencji klienci mogą korzystać ze sprawdzonego systemu sprzedaży.
 • Bezpieczeństwo i wygoda – dane z programu sprzedażowego są łatwo, szybko i bezpiecznie przenoszone do systemu księgowego w biurze rachunkowym – nie ma potrzeby drukowania i dostarczania dokumentów w tradycyjny sposób.

Sprawdź ceny (netto w PLN):

liczba programów

cena standardowa rabat cena promocyjna

Subiekt nexo 1 stanowisko

1

599

20 proc.

479,20

3

1797

30 proc.

1257,90

5

2995

40 proc.

1797

Subiekt GT

1

799

20 proc.

639,20

3

2397

30 proc.

1677,90

5

3995

40 proc.

2397

mikroSubiekt

1

150

20 proc.

120

3

450

30 proc.

315

5

750

40 proc.

450

ceny netto

Jak zamówić programy?

 1. Wypełnij formularz i złóż zamówienie u nas lub u dowolnego Partnera InsERT.
 2. Po otrzymaniu zamówienia i weryfikacji danych, zrealizujemy zamówienie. Do każdego pakietu promocyjnego dołączymy specjalną zgodę na udostępnienie programu klientowi biura.

Warunki promocji:

 • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla podmiotów uprawnionych do usługowego prowadzenia księgowości, doradztwa podatkowego bądź czynności biegłego rewidenta na podstawie certyfikatów księgowych, świadectw kwalifikacyjnych lub na podstawie wpisu PKD określającego rodzaj działalności rachunkowo-księgowej.
 • Pakiety promocyjne mogą być udostępnianie wyłącznie klientom biura i nie mogą być odsprzedawane innym podmiotom.