Programy dla firm - InsERT
Oddelegowani

Moduł Oddelegowani to rozszerzenie dostępne w Gratyfikancie nexo oraz Gratyfikancie nexo PRO, które umożliwia rozliczanie wynagrodzeń pracowników oddelegowanych do pracy za granicą oraz kierowców w transporcie międzynarodowym.

Dzięki wykorzystaniu dodatkowej funkcjonalności możliwe jest dodawanie oddelegowań z uwzględnieniem pracownika oraz umowy pracowniczej, której dotyczy dane oddelegowanie, sposobu jego rozliczenia, kraju, w którym miało miejsce, a także wartości diet wirtualnych i miejsca rozliczenia podatku dochodowego pracownik.

Korzystanie z modułu wymaga oddzielnie płatnej licencji, którą można kupić na 12 miesięcy

 

 

Moduł Oddelegowani – co zyskujesz

 

 • Rejestrowanie pracy za granicą 
  Moduł pozwala ewidencjonować wyjazdy pracowników w ramach oddelegowania do pracy za granicą. Jeśli zatrudniasz kierowców realizujących przejazdy w transporcie międzynarodowym, moduł pozwoli Ci także rejestrować każdy taki wyjazd.

 • Definiowanie wynagrodzeń 
  Wprowadzając informacje o wyjeździe pracownika, możesz od razu zdefiniować jego wynagrodzenie za czas pracy za granicą. Możesz także określić, czy zwykłe składniki wynagrodzenia (za pracę w Polsce) mają być pomniejszane za czas oddelegowania.

 • Naliczanie wynagrodzeń 
  Na podstawie wprowadzonych danych program obliczy wypłatę pracownika za dany miesiąc - zarówno wynagrodzenie krajowe, jak i zagraniczne. Uwzględni także to, co dla takich pracowników jest specyficzne, czyli kwotę wyłączenia ze składek ZUS oraz kwotę zwolnioną z podatku. Te same możliwości program zapewnia przy generowaniu rachunków do umów zleceń.

 • Najnowsze przepisy 
  Moduł Oddelegowani uwzględnia najnowsze zmiany prawne w zakresie rozliczania kierowców w transporcie międzynarodowym - jednolitą stawkę diety wirtualnej oraz zwolnienie z podatku w umowach cywilnoprawnych.

 

 

Cena

 

 

 

Jak kupić

 

Moduł można nabyć:

 • w sieci sprzedaży InsERT,
 • z poziomu Konta InsERT - wystarczy przejść do zakładki Moje produkty, a następnie wybrać moduł Oddelegowani w sekcji Polecane
  w Markecie InsERT
  ,
 • bezpośrednio w programie Gratyfikant nexo/nexo PRO.