Programy dla firm - InsERT
Abonament

Jak kupić Abonament

Istnieje kilka możliwości: samodzielnie, przez Partnera albo InsERT

Od 10 grudnia 2019 r. zmienił się sposób zakupu Abonamentów do programów InsERT. Od tego momentu Abonament można kupić przez Market, czyli specjalnie stworzoną stronę internetową, a zapłacić – przez serwis szybkich płatności. Możesz skorzystać z kilku opcji. Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

 

samodzielnie

 

z poziomu programu

 

W prawym górnym rogu programu znajduje się tarcza ze statusem Abonamentu. Po jej kliknięciu pojawi się możliwość zakupu. Przycisk Kup teraz przekieruje Cię do Marketu, gdzie będzie można złożyć zamówienie.

 

   

 

 


 

w Markecie

 

Składasz zamówienie podając NIP i numer licencji programu.

 

 

 

 


 

w Koncie InsERT

 

Po zalogowaniu pojawi się lista firm przypisanych do tego Konta InsERT. Kliknij Zarządzaj firmą, a następnie na liście licencji wybierz opcję zakupu/przedłużenia Abonamentu. Trafisz do Marketu i będziesz mógł złożyć zamówienie.

 

 

 

 


 

 

przez PartneraPo kontakcie z Partnerem i dokonaniu u niego zamówienia otrzymasz e-maila z linkiem do zamówienia w Markecie.

  


 

w InserciePo kontakcie z Insertem otrzymujesz e-maila z linkiem do gotowego zamówienia w Markecie.


 

 


  • Niezależnie od tego, w jaki sposób kupujesz Abonament, Twoje zamówienie realizowane jest w Markecie. Tam możesz zobaczyć zamówione produkty oraz informację o sprzedawcy. Wystarczy zatwierdzić zamówienie i dokonać płatności.
  • Zapłata zawsze odbywa się w serwisie Przelewy24. Możesz wybrać dowolny sposób płatności (w tym tradycyjny przelew), oprócz zapłaty kartą.
  • Po sfinalizowaniu płatności zostaniesz z powrotem przekierowany do Marketu, gdzie zobaczysz status transakcji.
  • Fakturę elektroniczną otrzymasz od sprzedawcy na adres e-mail podany w zamówieniu. Może się zdarzyć, że dostaniesz więcej niż jedną fakturę, np. wtedy, gdy Abonament na jeden program sprzedawany jest przez InsERT, a na drugi przez Partnera.
  • Abonament jest aktywny po dokonaniu płatności w serwisie Przelewy24, niezależnie od kanału, przez który został zamówiony. W wyjątkowych sytuacjach, ze względów technicznych, proces aktywacji może się nieco wydłużyć.
  • Abonament jest dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej, dlatego po dokonaniu płatności wystarczy zalogować się do programu, gdzie po kilku chwilach jego status zostanie odświeżony.
  • Jeśli chcesz kupować Abonament u innego sprzedawcy niż dotychczas, wypełnij formularz, a następnie dostarcz wydrukowane i podpisane Oświadczenie o zmianie sprzedawcy Abonamentu do Insertu w formie elektronicznej (skan wysłany e-mailem) lub papierowej. Formularz jest dostępny tutaj.

 

Jak zapłacić za Abonament

 

 

Za zamówiony Abonament możesz zapłacić wyłącznie przez serwis Przelewy24 (elektronicznie lub przelewem tradycyjnym).

Na podstawie zamówienia uruchamiana jest transakcja. Zostaniesz przekierowany na stronę płatności, gdzie możesz wybrać różne opcje elektronicznej zapłaty, oprócz płatności kartą.

Wybierasz swój bank, a następnie płacisz za zamówiony Abonament.

Po sfinalizowaniu płatności zostaniesz z powrotem przekierowywany do Marketu, gdzie zobaczysz status transakcji.

 

Czym jest MarketMarket jest stroną www przeznaczoną do zamawiania Abonamentów do programów linii InsERT nexo i InsERT GT. Niezależnie od kanału, poprzez który złożysz zamówienie na Abonament (przez Partnera, samodzielnie z poziomu programu lub Konta InsERT, bezpośrednio w Insercie) finalnie zakup Abonamentu zawsze odbywa się w Markecie.

Aby zamówić Abonament bezpośrednio w Markecie, przejdź na stronę, a potem podaj NIP i numer licencji programu.