Dla użytkowników - teleKonsultant

teleKonsultant

Specjalistyczna pomoc telefoniczna dla użytkowników programów InsERT

teleKonsultant

teleKonsultant to pakiet usług świadczonych przez specjalistów Działu Pomocy Technicznej InsERT. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 do Państwa dyspozycji jest grupa naszych najlepszych konsultantów. Posiadacze abonamentu na teleKonsultanta mogą korzystać z następujących usług:

  • Pomoc telefoniczna

    Do każdego programu - objętego specjalistyczną pomocą techniczną – przydzielony jest indywidualny numer telefonu, dzięki czemu można szybko połączyć się z odpowiednim konsultantem. Każdy posiadacz abonamentu do teleKonsultanta otrzymuje regulamin, w którym znajduje się numer telefonu przypisany do programu objętego obsługą. Numer ten można również znaleźć w serwisie Konto InsERT.

  • Pomoc zdalna

    W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość połączenia się z komputerem klienta za pomocą bezpiecznego programu TeamViewer i wykonania czynności niezbędnych do wyjaśnienia sprawy.

  • Analiza baz danych

    Czasami dane gromadzone w programie mogą zostać uszkodzone, np. w wyniku awarii sprzętu. Posiadając teleKonsultanta, można przesłać je do analizy aż dziesięciokrotnie. W przypadku biur rachunkowych może to być np. dziesięciokrotna analiza bazy tego samego podmiotu lub dwukrotna pięciu różnych.

Usługa teleKonsultanta dostępna jest dla programów: Subiekt nexo/nexo PRO, Gestor nexo/nexo PRO, Rachmistrz nexo/nexo PRO, Rewizor nexo/nexo PRO, Gratyfikant nexo/nexo PRO, Subiekt GT, Gestor GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT.

Roczna opłata za usługę teleKonsultanta do programów Subiekt, Gestor oraz Rachmistrz wynosi 195 zł netto, a do programów Gratyfikant oraz Rewizor – 295 zł netto.

Klienci mogą też skorzystać z cen specjalnych. Jeśli jednocześnie zakupią usługę teleKonsultanta i abonament na ulepszenia, cena teleKonsultanta do Subiekta, Gestora i Rachmistrza wyniesie 139 zł netto, a do Gratyfikanta i Rewizora – 239 zł netto.

 

Uwaga! Nowo zarejestrowani użytkownicy programu otrzymują 3-miesięczny bezpłatny abonament na teleKonsultanta.

 

Jak kupić teleKonsultanta

teleKonsultanta można nabyć w dowolnym punkcie sieci naszych Partnerów lub kontaktując się z Działem Sprzedaży InsERT

kontakt telefoniczny kontakt e-mail