Programy dla firm - InsERT

Media o nas

14/12/2018
„BIZNES RAPORT”

Subiekt 123 Najlepszym Produktem dla Biznesu  roku 2018.

Więcej


26/10/2018
„BANK JAKO KSIĘGOWY DLA MAŁEJ FIRMY”

Usługi księgowe dla małych i średnich firm to coraz częściej standard w ofercie banków. Z jednej strony wiążą firmę z instytucją, z drugiej to także źródło przychodów. 

Wdrożenie Navireo ERP w ING Usługi dla Biznesu modelowym przykładem rozwijania usług bankowych przy wsparciu dobrze dobranego systemu do zarządzania. Wypowiedzi przedstawiciela Insertu.

Więcej


01/08/2018
„OPROGRAMOWANIE DLA SKLEPU”

Wybór oprogramowania do zarządzania sprzedażą detaliczną w sklepie spożywczym czy magazynową nie jest prosty. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę bardzo dużą liczbę ofert na rynku. Jaki system wybrać? Tylko u nas lista niezbędnych porad od ekspertów z branży.

Obszerne wypowiedzi przedstawiciela InsERT. 

Więcej


31/07/2018
„W TAKI SPOSÓB OSIĄGA SIĘ MISTRZOSTWO W IT”

Każda statuetka IT Champion jest hołdem uznania dla poszczególnych laureatów za ich osiągnięcia - innowacje, odwagę i zaangażowanie, osiągnięte wyniki, a szczególnie za pracę zespołową współpracę, wewnątrz organizacji i z zewnętrznymi partnerami...

Wypowiedź przedstawiciela Insertu. 

Więcej


31/07/2018
„IT CHAMPION 2018 MISTRZOWIE NOWYCH TECHNOLOGII”

Gala IT CHAMPION 2018 - Mistrzowie Nowych Technologii, już po raz drugi odbyła się w restauracji Hard Rock Cafe w Warszawie...

InsERT ze statuetką IT Champion w kategorii oprogramowanie dla MŚP. 

Więcej


27/07/2018
„NAJCIEKAWSZE SYSTEMY ERP”

To, jak sprawnie funkcjonuje nasza firma, zależy w głównej mierze od naszych pracowników.... i sprawnych systemów zarządzania. Navireo wśród najciekawszych systemów ERP.

Więcej


12/07/2018
„SPLIT PAYMENT POZA KARTĄ PŁATNICZĄ”

Mechanizm podzielonej płatności może być szczególnie uciążliwy dla firm MSP. Co gorsza, nie pozwala dokonywać zbiorczych przelewów. Eksperci InsERT o split payment.

Więcej


01/06/2018
„MARBEX WDRAŻA SYSTEM ERP NAVIREO FIRMY INSERT”

Marbex - polski importer dywanów z całego świata przyspiesza rozwój i automatyzuje wiele czasochłonnych procesów wdrażając system ERP Navireo firmy InsERT.

Więcej


01/06/2018
„PODSUMOWANIE VIII EDYCJI KONKURSU "ZŁOTY PARAGON - NAGRODA KUPCÓW POLSKICH" ORAZ I EDYCJI KONKURSU "ZŁOTY PARAGON INNOWACJA - NAGRODA KONSUMENTÓW"”

InsERT otrzymuje statuetkę Złoty Paragon. 

Więcej


25/05/2018
„NAJLEPSZE PRODUKTY DLA MSP 2018”

Rewizor nexo PRO najlepszym produktem dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej


16/05/2018
„LIFTING STAREGO IT NIE ZAWSZE MA SENS”

Obszerny art. dotyczący systemów ERP. Wykorzystane informacje na temat wdrożenia Navireo ERP w firmie Marbex oraz wypowiedzi specjalisty z Insertu.

Więcej


01/05/2018
„TOTALNA INTEGRACJA”

Artykuł dotyczący integracji systemów ERP z systemami bankowymi, m.in. na przykładzie Navireo ERP. Wypowiedzi menedżera produktu z Insertu.

Więcej


01/05/2018
„NAVIREO ERP SPOSOBEM NA INNOWACYJNĄ BANKOWOŚĆ”

Artykuł na temat wykorzystania systemu ERP w stworzeniu nowej usługi w bankowości, na przykładzie wdrożenia Navireo ERP oraz systemów księgowo-finansowych InsERT w ING Banku Śląskim. Zgłoszenie w konkursie HIT ROKU 2018.

Więcej


27/04/2018
„LIDERZY TECHNOLOGII”

Kogo możemy określić mianem lidera? Kogoś, kto wiedzie prym w swojej dziedzinie i potrafi entuzjazmem, wiedzą, przekonaniem o słuszności swoich racji pociągnąć za sobą innych, przekonać ich do siebie, swoich pomysłów. Subiekt 123 wśród wyróżnionych produktów.

Więcej


12/03/2018
„CO WYRÓŻNIA WROCŁAWSKI RYNEK IT”

O wrocławskim rynku pracowników w branży IT, z wypowiedziami przedstawiciela Insertu.

Więcej


23/02/2018
„NAJLEPSZE PROGRAMY ERP”

Zgodnie z definicją, głównym celem systemów klasy ERP (enterprise resource planning - planowanie zasobów przedsiębiorstwa) jest integracja wszystkich działów i funkcji w firmie, polegająca na wykorzystaniu wspólnej bazy danych w ramach jednego systemu, dzięki czemu firma posługuje się tylko jednym zbiorem danych. Navireo ERP Insertu wśród wyróżnionych systemów.

Więcej


01/01/2018
„CYFROWY DORADCA NIE BIERZE WOLNEGO”

Nowe technologie i zmiany prawne powodują, że dostawcy systemów ERP ciągle muszą modyfikować i udoskonalać oferowane rozwiązania, a klienci nie muszą na całe życie wiązać się z jednym dostawcą. O stale wprowadzanych zmianach i udoskonaleniach w systemie Navireo ERP opowiada menedżer produktu z InsERT. 

Więcej


28/12/2017
„MIKROPROCESORY WAŻNE JAK RESORY”

Jak firmy motoryzacyjne rozwiążą problem braku rąk do pracy? Inwestując w systemy IT. Opis wdrożenia Navireo w spółce Premar przykładem inwestycji w IT w branży motoryzacyjnej.

Więcej


22/11/2017
CRN
„XAAS: CO DALEJ Z OFENSYWĄ USŁUG”

Czy rzeczywiście, jak przewiduje wielu ekspertów, przyszłość branży IT należy do usług oferowanych w modelu chmurowym? Na razie rynek przebojem zdobywają tylko niektóre z nich. Do tematu odnosi się m.in. Jarosław Szawlis, prezes Insertu.

Więcej


15/11/2017
„DUŻY PARTNER MOTYWUJE MALUCHA”

Coraz więcej firm franczyzowych rozwija działalność dzięki systemom ERP. Artykuł wykorzystuje przykłady wdrożeń systemu Navireo ERP Insertu w sieciach franczyzowych, m.in. w Kreatywnych Maluchach firmy Artyzan.

Więcej


07/11/2017
„SYSTEMY ERP - ROZWÓJ I TRANSFORMACJA”

Oprogramowanie ERP jest wciąż w fazie wzrostu. Wiąże się to z szybkim rozwojem technologii i nowymi potrzebami użytkowników. O nowych trendach w rozwoju systemów ERP mówi specjalista InsERT.

Więcej


01/11/2017
„JEDNOLITY PLIK KONTROLNY”

Czasu zostało niewiele. Od 1 stycznia do 25. każdego miesiąca każdy mikroprzedsiębiorca ma obowiązek dostarczyć urzędowi skarbowemu JPK_VAT. Tym samym wkraczamy w erę powszechnych e-kontroli podatkowych. Wypowiedź specjalisty z Insertu o JPK z perspektywy producenta oprogramowania. 

Więcej


31/10/2017
„WYSTARCZY NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANY SYSTEM FINANSOWO - KSIĘGOWY”

Wywiad z Arturem Wenne, analitykiem biznesowym w dziale rozwoju, InsERT. 

Więcej


13/10/2017
„CHMUROWE APLIKACJE DLA KLIENTÓW BIUR RACHUNKOWYCH OTWIERAJĄ NOWE MOŻLIWOŚCI”

Co dziesiąta firma w Polsce korzysta z tzw. usług chmurowych. W Europie tak niski odsetek odnotowują jeszcze tylko Łotwa, Rumunia i Bułgaria. Liderami są państwa skandynawskie, w których z cloud computingu korzysta połowa przedsiębiorców. Obszerny artykuł poświęcony ofercie InsERT skierowanej do biur rachunkowych w oparciu o onlinowy program Subiekt 123.

Więcej


29/09/2017
„SZKOLENIA TWORZĄ WARTOŚĆ DODANĄ”

Szkolenia są dla resellerów źródłem licznych korzyści od uzyskania wysokich kompetencji i zwiększenia jakości świadczonych usług, po profity finansowe w postaci wzrostu sprzedaży i premii od dystrybutorów i producentów. Wypowiedź specjalisty z Insertu. 

Więcej


29/09/2017
„NAJLEPSZE PRODUKTY DLA MSP 2017”

Subiekt 123 najlepszym produktem dla MSP 2017. 

Więcej


11/09/2017
„SYSTEMY ERP - ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM I PARKIEM MASZYNOWYM”

Znaczenie systemów zarządzania przedsiębiorstwem rośnie wraz z automatyzacją i robotyzacją zakładów. Przegląd rynku systemów ERP. W artykule obszerna wypowiedź przedstawiciela Insertu. 

Więcej


31/08/2017
„SOJUSZ HANDLU Z TECHNOLOGIĄ”

Przy wyborze systemu dla sieci sklepów cenne są opinie osób z branży, wrażenia wyniesione z imprez targowych oraz spotkania z przedstawicielami dostawców. O oprogramowaniu dla handlu, popełnianych błędach i korzyściach m.in z zastosowania Navireo ERP czy pozostałych programów Insertu, opowiada przedstawiciel firmy. 

Więcej


02/08/2017
„NA ZAKUPY Z ALGORYTMEM”

Najczęściej nosi nazwę procurement i pozwala sterować procesem zamawiania, dystrybucji i redystrybucji towarów. Ten moduł zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP odpowiada za zarządzanie procesem zamówień i dostaw. o rozwiązaniach w Navireo ERP opowiada menedżer produktu z Insertu. 

Więcej


23/05/2018
„Z DUŻEJ CHMURY MAŁA... CENA”

Dostawcy usług IT rozwijają sprzedaż w abonamencie. Dla użytkowników oznacza to obniżkę kosztów oraz znacznie bogatszą ofertę, dostępną nawet dla najmniejszych firm. W artykule opisywany Subiekt 123 jako przykład rozwiązań online dla małych firm, z wypowiedziami specjalisty z Insertu.

Więcej


07/06/2017
„ORZEŹWIENIE FIRMY Z CYFROWEGO ŹRÓDŁA”

Niektórzy wątpią w sens wdrożeń. Niech posłuchają tych, którzy dzięki IT stali się więksi. Przykład firmy Artyzan, która dynamicznie się rozwija dzięki wdrożeniu systemu Navireo ERP Insertu. Wypowiedzi przedstawiciela firmy.

Więcej


26/05/2017
„NAJLEPSZE PRODUKTY DLA MSP 2017”

Gestor nexo wśród najlepszych produktów dla MSP 2017, w kategorii Oprogramowanie.

Więcej


02/05/2017
„NAVIREO TO ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEJ PIEKARNI”

Artykuł na temat wykorzystania dedykowanej wersji systemu Navireo ERP Insertu w piekarniach i cukierniach. Praktyczne przykłady i wypowiedzi użytkowników.

Więcej


01/05/2017
„DLA MAŁYCH FIRM: VENDERO”

Aplikacja vendero, stworzona przez znaną wrocławską firmę InsERT, to prosty i wygodny sposób dla małych firm, które chciałyby zaistnieć w sieci.

Więcej


01/04/2017
„NAVIREO ERP POMAGA W EKSPANSJI”

Dzięki systemowi Navireo firma Spiżarnia, która eksportuje żywność do krajów UE, zautomatyzowała wiele powtarzalnych i pracochłonnych czynności, oszczędzając w ten sposób około 20 proc. łącznego czasu pracy.

Więcej


03/03/2017
„10 NAJLEPSZYCH PROGRAMÓW ERP”

Co jest głównym celem systemu ERP (enterprise resource planning)? Integracja wszystkich działów i funkcji w firmie, która polega na wykorzystaniu wspólnej bazy danych w ramach jednego systemu, dzięki czemu firma posługuje się tylko jednym zbiorem danych. Czy jakikolwiek przedsiębiorca wyobraża sobie, że średnia bądź duża firma bez takowego systemu może funkcjonować? Navireo wśród najlepszych systemów ERP. 

Więcej


28/02/2017
„SYSTEMY PUDEŁKOWE TRZYMAJĄ SIĘ MOCNO”

Artykuł na temat rynku oprogramowania tzw. pudełkowego. Wiele przykładów systemów InsERT z wypowiedziami przedstawiciela firmy. 

Więcej


01/02/2017
„SUBIEKT 123: JUŻ W WERSJI ONLINE”

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza do swojej oferty aplikację działającą online - Subiekt 123. Praca z tą wersją programu możliwa jest z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Subiekt 123 online został stworzony z myślą o firmach szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem.

Więcej


20/01/2017
„WYBÓR SYSTEMU DO OBSŁUGI JPK”

Aby spełnić wymagania wynikające ze zmian w ordynacji podatkowej i pozbyć się obaw przed sankcjami karnoskarbowymi, niezbędne jest zastosowanie narzędzia, które zapewni kompleksową obsługę JPK. O oprogramowaniu z JPK informuje analityk biznesowy z Insertu.

Więcej


20/01/2017
„DO 31 MARCA BEZPŁATNE FAKTUROWANIE ONLINE Z SUBIEKTEM 123”

Subiekt 123 to prosty system do fakturowania, który każda firma w miarę rozwoju biznesu może dowolnie rozbudowywać.

Więcej


11/01/2017
„WYMIENIĘ ERP NA LEPSZY MODEL”

Użytkowanie starszych systemów IT kosztuje więcej, niż wdrożenie nowych. I daje zdecydowanie mniej satysfakcji. Wdrożenie systemu Navireo ERP Insertu przykładem unowocześnienia oprogramowania w firmie. 

Więcej


01/01/2017
„MŚP NIE BOJĄ SIĘ SAAS”

Polskie małe firmy coraz odważniej sięgają po nowoczesne systemy sprzedaży. Artykuł z wypowiedzią prezesa Insertu.

Więcej


23/12/2016
„WYJŚCIE Z SYSTEMU PUDEŁKOWEGO”

Spiżarnia, polski dystrybutor produktów spożywczych na rynki UE, zwiększyła wydajność i reorganizuje swoją działalność dzipki wdrożeniu systemu Navireo ERP firmy InsERT, który m.in. zintegrował i zautomatyzował wiele procesów i usprawnił współpracę dystrybutora z dostawcami.

Więcej


04/03/2015
„Navireo u wytwórcy suszy ziemniaczanych”

News na temat wdrożenia Navireo w firmie Solan.

Więcej


27/03/2015
„Nie tylko o IT...”

Nieszablonowy wywiad z Bożeną Szawlis, wiceprezes zarządu InsERT S.A. 

Więcej


18/02/2015
„Technologia w służbie tradycji”

Obszerny artykuł o praktycznym zastosowaniu systemów ERP w firmach z branży mięsnej, na przykładzie wdrożenia Navireo w Zakładzie Masarskim Różycki Wilkowski.

Więcej


01/02/2015
„Najlepsze programy dla firm”

Miesięcznik opisuje najlepsze systemy ułatwiające prowadzenie firmy. Bardzo duża część artykułu poświęcona jest systemom InsERT zarówno z linii nexo, jak i GT.  Publikacja zawiera także obszerną wypowiedź Wojciecha Stawarza, specjalisty ds. szkoleń w Insercie.

Więcej


01/02/2015
„MAŁE ZAKŁADY MIĘSNE MOGĄ BYĆ KONKURENCYJNE”

Obszerny artykuł w branżowym miesięczniku opisujący jakie korzyści przynosi wdrożenie systemu ERP. Publikacja w całości opiera się na przykładach z wdrożeń Navireo.

Więcej


16/01/2015
„Najlepsze oprogramowanie dla MSP”

Tygodnik wyróżnia najlepsze systemy dla małych i średnich firm, m.in Rachmistrza nexo oraz Subiekta nexo.

Więcej


01/01/2015
„Ptak Moda wdrożył Navireo”

Modowy kwartalnik opisuje wdrożenie systemu Navireo w Ptak Moda - największym w Europie odzieżowym showroomie.

Więcej


22/12/2014
„Większy optymizm w polskiej branży IT”

Miesięcznik opisuje nastroje w polskich firmach IT. Przytacza m.in. wypowiedź Jarosława Szawlisa, prezesa InsERT S.A.

Więcej


10/12/2014
„PRZEPIS NA UDANE WDROŻENIA”

Mariusz Jeleń, menedżer ds. Navireo, udziela na łamach dziennika wskazówek, jak przeprowadzić udane wdrożenie systemu ERP.   

Więcej


01/12/2014
„Technologia dogoniła zmieniającą się rzeczywistość gospodarczą”

Miesięcznik opublikował obszerny artykuł opisujący proces powstawania systemów InsERT nexo. W tekście wypowiedzi przedstawicieli Insertu oraz inne informacje odsłaniające kulisy przygotowań do "produkcji" oraz tworzenia programów.

Więcej


27/11/2014
„Rozbudowany i łatwy w obsłudze”

Dziennik, na przykładzie Rewizora i Rachmistrza nexo opisuje, jakie warunki powinien spełniać funkcjonalny i przyjazny w obsłudze program do księgowości.  

Więcej


17/11/2014
„Aby zarządzać sprawniej”

Miesięcznik branży retail opublikował artykuł, w którym, opierając się na wdrożeniu systemu ERP Navireo w Maroko Produkt, podpowiada, jak usprawnić zarządzanie w firmie dystrybucyjnej.

Więcej


05/11/2014
„Ptak Moda używa Navireo”

Poszerzona informacja o wdrożeniu systemu Navireo w firmie Ptak Moda.

Więcej


01/11/2014
„Navireo obsługuje Maroko”

Handlowy miesięcznik donosi o wdrożeniu systemu ERP Navireo w firmie importującej i sprzedającej produkty z Maroka.

Więcej


29/10/2014
„W firmie musi być system”

"Sprzedaż, księgowość, płace... To główne elementy działalności przedsiębiorstw, dla których sięgają one po rozwiązania ERP." Dziennik, w artykule o ważnej roli jaką odgrywają systemy IT w działalności firm, opiera się m.in. na przykładzie wdrożenia systemu Navireo w Maroko Produkt.  

Więcej


30/09/2014
„Zdalna praca z biurem rachunkowym”

Kwartalnik obszernie opisuje możliwości linii InsERT nexo ze szczególnym uwzględnieniem obsługi księgowości i pracy zdalnej. 

Więcej


30/07/2014
„Biedronkowy chleb pod opieką Navireo”

News o wdrożeniu Navireo w firmie Vital, produkującej i dystrybuującej pieczywo oraz wyroby cukiernicze.

Więcej


18/07/2014
„Systemy ERP wzmacniaja instytucje kultury”

Tygodnik publikuje artykuł, w którym, na przykładzie wdrożenia Navireo w Teatrze Polskim w Bielsku Białej, opisuje, jak wdrożenie systemu ERP może usprawniać działanie instytucji kultury.

Więcej


01/05/2012
„Nie tylko duże przedsiębiorstwa potrzebują dobrego zarządzania”

Zamieszcza artykuł dotyczący roli zintegrowanych systemów zarządzania we wspomaganiu działalności biznesowej. Jako przykład dobrego systemu wybrano system ERP Navireo.

Więcej


03/04/2012
„ERP wspiera opiekę nad niepełnosprawnymi”

Dwutygodnik opisuje wpływ wdrożenia systemu Navireo na funkcjonowanie Spółdzielni Europejskiej Flandria.

Więcej


01/04/2012
„Oprogramowanie - jak wybrać”

Magazyn podpowiada jak należy radzić sobie z doborem oprogramowania dla firmy. W artykule cennych wskazówek udziela  Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży z Insertu.

 

Więcej


14/03/2012
„Nie chcielibyśmy być rentierami”

Gazeta publikuje rozmowę z prezesami InsERT S.A. - Bożeną i Jarosławem Szawlisami nt. początków istnienia firmy, jej obecnej sytuacji rynkowej, sukcesach, porażkach i planach na przyszłość.

Więcej


01/03/2012
„Jak się przydaje zdrowy pesymizm”

Miesięcznik zamieszcza wywiad  z zarządem InsERT S.A. – Bożeną i Jarosławem Szawlisami, a w nim prezesi opowiadają m.in. o. przełomowych momentach z życia firmy, sytuacji na rynku oprogramowania i ostrożnym podejściu firmy do chmury.

Więcej


01/02/2012
„Niełatwo, ale ciekawie”

Magazyn przytacza komentarz Jarosława Szawlisa, prezesa zarządu InsERT S.A., nt. sytuacji finansowej firmy oraz rynkowej koniunktury na rynku oprogramowania w minionym roku.

Więcej


18/11/2011
„InsERT - jakość i funkcjonalność”

Artykuł przedstawia ofertę programów InsERT skierowaną dla mniejszych i większych firm. W tekście przytoczone zostały wypowiedzi firm korzystających z systemów linii InsERT GT oraz systemu ERP - Navireo.

Więcej


18/11/2011
„InsERT – jakość i funkcjonalność”

Dziennik wymienia systemy Insertu i opisuje ich możliwości. W tekście wypowiadają się Agnieszka Bartosz z Kancelarii Radcy Prawnego Barbara Piotrowska, Tomasz Kosielski z VCO oraz Tomasz Sokołowski z Insertu.

Więcej


08/11/2011
„Sprzedaż papierosów wspomaga system ERP”

Tygodnik opisuje wdrożenie systemu Navireo w firmie Noban zajmującej się handlem hurtowym papierosami i artykułami tytoniowymi.

Więcej


01/11/2011
„Wdrożenia systemów ERP w firmach średniej wielkości”

Artykuł omawia korzyści wynikające z wdrażania systemów ERP w firmach na przykładzie systemu Navireo.

Więcej


01/11/2011
„ERP Navireo wspiera modernizację maszyn produkcyjnych”

Magazyn informuje o wdrożeniu Navireo w firmie z branży przemysłowej,  Apenie-Remont.

Więcej


20/10/2011
„ERP usprawni działanie firmy”

Gazeta opisuje korzyści wynikające z odpowiedniego doboru systemu IT dla firmy. Jako przykład posłużył przypadek dystrybutora odzieżowej marki Volcano, który wdrożył system ERP – Navireo. W tekście wypowiada się m.in. Jarosław Szolc z firmy InsERT.

Więcej


20/10/2011
„ERP usprawni działanie firmy”

Gazeta pisze o rosnącej popularności systemów klasy ERP. W tekście przytoczony zostaje przykład wdrożenia systemu ERP Navireo w firmie  VCO – dystrybutora odzieżowej marki Volcano.

Więcej


17/10/2011
„Promowanie autorskich rozwiązań i osobny kanał dla ERP”

Czasopismo zamieszcza wywiad z Tomaszem Sokołowskim, dyrektorem marketingu i sprzedaży w Insercie. Tematem rozmowy jest sieć partnerska systemu Navireo oraz możliwości resellerów należących do tej sieci.

Więcej


01/10/2011
„Insert: Dobre programy dla sklepów”

Artykuł omawia szerokie możliwości Subiekta GT - systemu zarządzania sprzedażą.  Dodatkowo większym, wielostanowiskowym sklepom poleca Subiekta Sprint lub bardziej zaawansowany system ERP - Navireo. Wypowiadający się w tekście Tomasz Sokołowski z Insertu zaleca aktywny kontakt z klientem, jako sposób na zmniejszenie skutków kryzysu.

Więcej


01/10/2011
„InsERT – dobre programy dla sklepów”

Artykuł „prześwietla” Subiekta GT. Jako program wart polecenia firmom handlowym poleca także: tym mniejszym - Subiekta Sprint, większym – system ERP, Navireo.

Więcej


01/10/2011
„InsERT”

Miesięcznik analizuje możliwości Subiekta GT pod kątem pracy sklepów detalicznych.

Więcej


13/09/2011
„Navireo usprawnia dystrybucję odzieży marki Volcano”

Artykuł opisuje wdrożenie systemu Navireo u dystrybutora odzieżowej marki Volcano.

Więcej


13/09/2011
„Navireo usprawnia dystrybucję odzieży marki Volcano”

Tygodnik zamieszcza artykuł o potrzebach i korzyściach płynących z wdrożenia Navireo w firmie VCO – dystrybutora marki Volcano.

Więcej


01/07/2011
„Zapanuj nad swoimi aukcjami”

Autor tekstu przygląda się możliwościom Sello – popularnego systemu sprzedaży w serwisach aukcyjnych.

Więcej


06/06/2011
„Rośniemy razem z klientami”

Miesięcznik publikuje wywiad z Tomaszem Sokołowskim, dyrektorem marketingu i sprzedaży w InsERT S.A. nt. rynku systemów  ERP, Navireo i jego sieci dystrybucyjnej.

Więcej


03/06/2011
„Nowa wersja Rewizora GT”

Tygodnik informuje o ukazaniu się nowej wersji Rewizora GT – systemu finansowo-księgowego dla małych i średnich firm.

Więcej


01/10/2011
„Kolejne firmy spożywcze inwestują w ERP”

Magazyn informuje o wdrożeniach Navireo w firmach Delikates i Kier.

Więcej


19/01/2017
„DO 31 MARCA BEZPŁATNE FAKTUROWANIE ONLINE Z SUBIEKTEM 123”

Subiekt 123 to prosty system do fakturowania, który każda firma w miarę rozwoju biznesu może dowolnie rozbudowywać. 

Więcej


01/08/2018
„W TAKI SPOSÓB OSIĄGA SIĘ MISTRZOSTWO W IT”

Każda statuetka IT Champion jest hołdem uznania dla poszczególnych laureatów za ich osiągnięcia - innowacje, odwagę i zaangażowanie, osiągnięte wyniki, a szczególnie za pracę zespołową współpracę, wewnątrz organizacji i z zewnętrznymi partnerami...

Wypowiedź przedstawiciela Insertu. 

Więcej


07/04/2011
AB dystrybytorem oprogramowania InsERT.”

Artykuł szczegółowo omawia programy InsERT, które znajdą się w ofercie firmy AB, wrocławskiego dystrybutora oprogramowania komputerowego.

Więcej


01/04/2011
InsERT - firma z sukcesem.”

W miesięczniku Twój Biznes ukazał się wywiad z Jarosławem i Bożeną Szawlisami, w którym prezesi Zarządu opowiadają o początkach Insertu oraz o wyzwaniach związanych z prowadzeniem stale rozwijającej się firmy.

Więcej


23/02/2011
„Księgowi Raportu polecają Insert.”

Artykuł omawia dostępne na rynku aplikacje pudełkowe, w tym programy Insertu wykorzystywane w biurze rachunkowym Raport z Wrocławia.

Więcej


02/01/2011
„Najlepsze programy dla małych firm.”

Autor artykułu przyjrzał się ofercie rynkowej oprogramowania dla małych firm i przeprowadził wstępną selekcję oprogramowania, które pomoże przedsiębiorcom wystawiać faktury, prowadzić księgowość, zarządzać pracownikami i rozliczać się z fiskusem.

Więcej


01/12/2010
„VAT nie taki straszny.”

Artykuł wyjaśnia na czym polega wchodząca w życie od 1 stycznia 2011 roku nowelizacja ustawy o podatku od towarów, która m.in. zmienia stawki podatku oraz radzi przedsiębiorcom jak sobie z tymi zmianami poradzić.

Więcej


15/11/2010
„Sprzedaż systemów dla firm. Mogłoby być lepiej.”

Artykuł opisuje trendy sprzedaży systemów ERP na polskim rynku w ostatnim kwartale 2010 roku oraz zmianie stawek VAT, które zmuszą producentów systemów do aktualizacji programów.

Więcej


28/10/2010
InsERT – lider oprogramowania dla MSP sprzedał ponad 400 tys. licencji programów.”

Artykuł szczegółowo omawia działalność firmy InsERT jako głównego producenta oprogramowań dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce oraz wiodącą strategię, która doprowadziła do uzyskania pozycji lidera. Tekst przedstawia także Navireo ERP i jego wdrożenie w firmie Badura Trade.

Więcej


08/11/2010
„Czas na VATobranie.”

Artykuł stawia tezę, że operacja zmiany stawek podatku VAT od 1 stycznia 2011 roku spowodują, że najbliższe miesiące będą dla resellerów będą bardzo pracowite, ale też zyskowne.

Więcej


21/09/2010
„Kadry i płace, ale też szkolenia i rekrutacja”

Artykuł mówi o systemach informatycznych dla HR i ich sposobie wdrożenia w firmie. Wśród producentów aplikacji do zarządzania proponujących moduły HR artykuł wymienia m.in. Macrologic, Comarch, BPSC, Insert, Simple, Sage, Assecco BS, Streamsoft.

Więcej


01/09/2010
„Niezbędna pomoc”

Artykuł mówi o wsparciu detalistów poprzez wdrożenie fachowego oprogramowania. Artykuł cytuje InsERT jako jednego z liczących się producentów oprogramowania wspomagającego proces sprzedaży, ułatwi współpracę z dostawcami oraz zaoszczędzi czas detalisty.

Więcej


16/07/2010
Akademia InsERT przyspiesza”

Artykuł szczegółowo opisuje zalety szkolenia multimedialnego InsERT SA umożliwiające użytkownikom dogłębne poznanie systemu sprzedaży Subiekt GT.

Więcej


18/02/2010
„System księgowy usprawni pracę biura rachunkowego”

W artykule o automatyzacji pracy biur rachunkowych wskazuje na systemy, takie jak Rachmistrz GT - rozliczanie w formie księgi przychodów i rozchodów czy ryczałtów, Rewizor GT - pełna obsługa księgowości oraz Biuro GT - program przeznaczony specjalnie dla biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Więcej


17/02/2010
„Rusza Akademia InsERT

Informuje o nowych produktach Insertu - szkoleniach multimedialnych dostępnych na płytach CD. Szkolenia pt. Zmiany w księgowości 2010 oraz Zmiany w kadrach i płacach 2010 zawierają zbiór tegorocznych zmian przepisów prawa, ich interpretację oraz krok po kroku omawiają wpływ tych zmian na obsługę programów Rewizor GT i Gratyfikant GT.

Więcej


05/02/2010
„Solidne firmy z certyfikatami”

Informuje o zdobyciu przez InsERT S.A. certyfikatu Solidna Firma 2009 w ósmej edycji ogólnokrajowego konkursu na rzetelną i uczciwą firmę.

Więcej


04/02/2010
„Handel w sieci, czyli jak łatwo zwiększyć sprzedaż”

Publikuje artykuł o sposobie zwiększania sprzedaży poprzez handel w sieci. Jako przykład programu umożliwiającego popularny dziś handel elektroniczny dziennik podaje program oscGT Insertu. System ten umożliwia współpracę Subiekta GT tejże firmy z darmową platformą osCommerce.

Więcej


25/01/2010
„Nowa oferta Insertu daje partnerom możliwość zarobku nie tylko na programach i abonamentach, ale także na szkoleniach”

Informuje o uruchomieniu Akademii InsERT, a wraz z nią o rozpoczęciu sprzedaży szkoleń multimedialnych Zmiany w księgowości 2010 oraz Zmiany w kadrach i płacach 2010.

Więcej


18/01/2010
DiS nadal pozytywnie ocenia rynek IT w sektorze MŚP”

Analizuje wyniki badań rynku IT przeprowadzone przez DiS. Wśród nich publikuje informację o tym, że InsERT jest liderem rynku oprogramowania dla małych przedsiębiorstw.

Więcej


12/01/2010
Subiekt GT 1.22

Opisuje możliwości i funkcje Subiekta GT.

Więcej


07/01/2010
„Samodzielnie czy z biurem rachunkowym, dobry program do rozliczeń zawsze się przyda”

Artykuł wskazuje na skuteczne programy, za sprawą których mało lubiany przez polskie firmy obowiązek rozliczania się staje się prostą, przejrzystą czynnością.

Więcej


06/01/2010
„Ekspert radzi”

Zamieszcza wskazówki Włodzimierza Tomina - dyrektora ds. rozwoju w firmie InsERT S.A. - nt. przesłanek dobrego wyboru systemu zarządzania sprzedażą w sklepie.

Więcej


11/12/2009
„Najlepsze produkty dla biznesu 2009”

InsERT S.A. otrzymuje wyróżnienie za stworzenie nowoczesnych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz programów przyjaznych użytkownikowi. Tym samym InsERT zostaje twórcą najlepszych produktów dla biznesu w roku 2009. Tygodnik szczególne zasługi przypisuje Navireo - zintegrowanemu systemowi zarządzania średniej wielkości przedsiębiorstwem.

Więcej


10/12/2009
„Z programem CRM łatwiej zadbać o klienta”

Publikuje artykuł o wpływie systemów CRM na poziom i efektywność obsługi klienta. Jako przykład najnowszego na rynku systemu zarządzania relacjami z klientem podaje Gestora GT, wymieniając przy tym jego funkcje.

Więcej


08/12/2009
„Na początek aplikacja gotowa lub wynajęta”

W artykule o rosnącej w Polsce popularności handlu elektronicznego pojawia się Sello. Pod artykułem zamieszczono wypowiedź Tomasza Sokołowskiego, dyrektora marketingu i sprzedaży InsERT S.A., który przekonuje o opłacalności e-handlu i zaleca zakup programu zintegrowanego z dotychczas używanym w firmie systemem sprzedaży.

Więcej


03/12/2009
„Jak sprzedawać więcej”

Pisze o tym jak zwiększyć sprzedaż za pomocą systemów komputerowych. Jako przykład programów umożliwiających wzrost wolumenu sprzedaży redakcja podaje systemy Insertu, takie jak Subiekt GT, Subiekt Sprint, mobilny Subiekt, oscGT, Sello czy Gestor GT.

Więcej


02/12/2009
„Programy finansowo-księgowe - podpowiadamy, jak sprawnie radzić sobie z rachunkami”

Poleca Subiekta GT, Rewizora GT i Gratyfikanta GT jako najpopularniejsze i bardzo pomocne w zarządzaniu firmą programy.

Więcej


01/12/2009
„Plundering the economy”

Zamieszcza wypowiedzi Jarosława Szawlisa, prezesa zarządu InsERT S.A., nt. piractwa komputerowego w polskim biznesie.

Więcej