InsERT S.A.

Media o nas

14/12/2018
„BIZNES RAPORT”

Subiekt 123 Najlepszym Produktem dla Biznesu  roku 2018.

(więcej)


26/10/2018
„BANK JAKO KSIĘGOWY DLA MAŁEJ FIRMY”

Usługi księgowe dla małych i średnich firm to coraz częściej standard w ofercie banków. Z jednej strony wiążą firmę z instytucją, z drugiej to także źródło przychodów. 

Wdrożenie Navireo ERP w ING Usługi dla Biznesu modelowym przykładem rozwijania usług bankowych przy wsparciu dobrze dobranego systemu do zarządzania. Wypowiedzi przedstawiciela Insertu.

(więcej)


01/08/2018
„OPROGRAMOWANIE DLA SKLEPU”

Wybór oprogramowania do zarządzania sprzedażą detaliczną w sklepie spożywczym czy magazynową nie jest prosty. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę bardzo dużą liczbę ofert na rynku. Jaki system wybrać? Tylko u nas lista niezbędnych porad od ekspertów z branży.

Obszerne wypowiedzi przedstawiciela InsERT. 

(więcej)


31/07/2018
„W TAKI SPOSÓB OSIĄGA SIĘ MISTRZOSTWO W IT”

Każda statuetka IT Champion jest hołdem uznania dla poszczególnych laureatów za ich osiągnięcia - innowacje, odwagę i zaangażowanie, osiągnięte wyniki, a szczególnie za pracę zespołową współpracę, wewnątrz organizacji i z zewnętrznymi partnerami...

Wypowiedź przedstawiciela Insertu. 

(więcej)


31/07/2018
„IT CHAMPION 2018 MISTRZOWIE NOWYCH TECHNOLOGII”

Gala IT CHAMPION 2018 - Mistrzowie Nowych Technologii, już po raz drugi odbyła się w restauracji Hard Rock Cafe w Warszawie...

InsERT ze statuetką IT Champion w kategorii oprogramowanie dla MŚP. 

(więcej)


27/07/2018
„NAJCIEKAWSZE SYSTEMY ERP”

To, jak sprawnie funkcjonuje nasza firma, zależy w głównej mierze od naszych pracowników.... i sprawnych systemów zarządzania. Navireo wśród najciekawszych systemów ERP.

(więcej)


12/07/2018
„SPLIT PAYMENT POZA KARTĄ PŁATNICZĄ”

Mechanizm podzielonej płatności może być szczególnie uciążliwy dla firm MSP. Co gorsza, nie pozwala dokonywać zbiorczych przelewów. Eksperci InsERT o split payment.

(więcej)


01/06/2018
„MARBEX WDRAŻA SYSTEM ERP NAVIREO FIRMY INSERT”

Marbex - polski importer dywanów z całego świata przyspiesza rozwój i automatyzuje wiele czasochłonnych procesów wdrażając system ERP Navireo firmy InsERT.

(więcej)


01/06/2018
„PODSUMOWANIE VIII EDYCJI KONKURSU "ZŁOTY PARAGON - NAGRODA KUPCÓW POLSKICH" ORAZ I EDYCJI KONKURSU "ZŁOTY PARAGON INNOWACJA - NAGRODA KONSUMENTÓW"”

InsERT otrzymuje statuetkę Złoty Paragon. 

(więcej)


25/05/2018
„NAJLEPSZE PRODUKTY DLA MSP 2018”

Rewizor nexo PRO najlepszym produktem dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

(więcej)


16/05/2018
„LIFTING STAREGO IT NIE ZAWSZE MA SENS”

Obszerny art. dotyczący systemów ERP. Wykorzystane informacje na temat wdrożenia Navireo ERP w firmie Marbex oraz wypowiedzi specjalisty z Insertu.

(więcej)


01/05/2018
„TOTALNA INTEGRACJA”

Artykuł dotyczący integracji systemów ERP z systemami bankowymi, m.in. na przykładzie Navireo ERP. Wypowiedzi menedżera produktu z Insertu.

(więcej)


01/05/2018
„NAVIREO ERP SPOSOBEM NA INNOWACYJNĄ BANKOWOŚĆ”

Artykuł na temat wykorzystania systemu ERP w stworzeniu nowej usługi w bankowości, na przykładzie wdrożenia Navireo ERP oraz systemów księgowo-finansowych InsERT w ING Banku Śląskim. Zgłoszenie w konkursie HIT ROKU 2018.

(więcej)


27/04/2018
„LIDERZY TECHNOLOGII”

Kogo możemy określić mianem lidera? Kogoś, kto wiedzie prym w swojej dziedzinie i potrafi entuzjazmem, wiedzą, przekonaniem o słuszności swoich racji pociągnąć za sobą innych, przekonać ich do siebie, swoich pomysłów. Subiekt 123 wśród wyróżnionych produktów.

(więcej)


12/03/2018
„CO WYRÓŻNIA WROCŁAWSKI RYNEK IT”

O wrocławskim rynku pracowników w branży IT, z wypowiedziami przedstawiciela Insertu.

(więcej)


23/02/2018
„NAJLEPSZE PROGRAMY ERP”

Zgodnie z definicją, głównym celem systemów klasy ERP (enterprise resource planning - planowanie zasobów przedsiębiorstwa) jest integracja wszystkich działów i funkcji w firmie, polegająca na wykorzystaniu wspólnej bazy danych w ramach jednego systemu, dzięki czemu firma posługuje się tylko jednym zbiorem danych. Navireo ERP Insertu wśród wyróżnionych systemów.

(więcej)


01/01/2018
„CYFROWY DORADCA NIE BIERZE WOLNEGO”

Nowe technologie i zmiany prawne powodują, że dostawcy systemów ERP ciągle muszą modyfikować i udoskonalać oferowane rozwiązania, a klienci nie muszą na całe życie wiązać się z jednym dostawcą. O stale wprowadzanych zmianach i udoskonaleniach w systemie Navireo ERP opowiada menedżer produktu z InsERT. 

(więcej)


28/12/2017
„MIKROPROCESORY WAŻNE JAK RESORY”

Jak firmy motoryzacyjne rozwiążą problem braku rąk do pracy? Inwestując w systemy IT. Opis wdrożenia Navireo w spółce Premar przykładem inwestycji w IT w branży motoryzacyjnej.

(więcej)


CRN
22/11/2017
„XAAS: CO DALEJ Z OFENSYWĄ USŁUG”

Czy rzeczywiście, jak przewiduje wielu ekspertów, przyszłość branży IT należy do usług oferowanych w modelu chmurowym? Na razie rynek przebojem zdobywają tylko niektóre z nich. Do tematu odnosi się m.in. Jarosław Szawlis, prezes Insertu.

(więcej)


15/11/2017
„DUŻY PARTNER MOTYWUJE MALUCHA”

Coraz więcej firm franczyzowych rozwija działalność dzięki systemom ERP. Artykuł wykorzystuje przykłady wdrożeń systemu Navireo ERP Insertu w sieciach franczyzowych, m.in. w Kreatywnych Maluchach firmy Artyzan.

(więcej)


07/11/2017
„SYSTEMY ERP - ROZWÓJ I TRANSFORMACJA”

Oprogramowanie ERP jest wciąż w fazie wzrostu. Wiąże się to z szybkim rozwojem technologii i nowymi potrzebami użytkowników. O nowych trendach w rozwoju systemów ERP mówi specjalista InsERT.

(więcej)


01/11/2017
„JEDNOLITY PLIK KONTROLNY”

Czasu zostało niewiele. Od 1 stycznia do 25. każdego miesiąca każdy mikroprzedsiębiorca ma obowiązek dostarczyć urzędowi skarbowemu JPK_VAT. Tym samym wkraczamy w erę powszechnych e-kontroli podatkowych. Wypowiedź specjalisty z Insertu o JPK z perspektywy producenta oprogramowania. 

(więcej)


31/10/2017
„WYSTARCZY NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANY SYSTEM FINANSOWO - KSIĘGOWY”

Wywiad z Arturem Wenne, analitykiem biznesowym w dziale rozwoju, InsERT. 

(więcej)


13/10/2017
„CHMUROWE APLIKACJE DLA KLIENTÓW BIUR RACHUNKOWYCH OTWIERAJĄ NOWE MOŻLIWOŚCI”

Co dziesiąta firma w Polsce korzysta z tzw. usług chmurowych. W Europie tak niski odsetek odnotowują jeszcze tylko Łotwa, Rumunia i Bułgaria. Liderami są państwa skandynawskie, w których z cloud computingu korzysta połowa przedsiębiorców. Obszerny artykuł poświęcony ofercie InsERT skierowanej do biur rachunkowych w oparciu o onlinowy program Subiekt 123.

(więcej)


29/09/2017
„SZKOLENIA TWORZĄ WARTOŚĆ DODANĄ”

Szkolenia są dla resellerów źródłem licznych korzyści od uzyskania wysokich kompetencji i zwiększenia jakości świadczonych usług, po profity finansowe w postaci wzrostu sprzedaży i premii od dystrybutorów i producentów. Wypowiedź specjalisty z Insertu. 

(więcej)


29/09/2017
„NAJLEPSZE PRODUKTY DLA MSP 2017”

Subiekt 123 najlepszym produktem dla MSP 2017. 

(więcej)


11/09/2017
„SYSTEMY ERP - ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM I PARKIEM MASZYNOWYM”

Znaczenie systemów zarządzania przedsiębiorstwem rośnie wraz z automatyzacją i robotyzacją zakładów. Przegląd rynku systemów ERP. W artykule obszerna wypowiedź przedstawiciela Insertu. 

(więcej)


31/08/2017
„SOJUSZ HANDLU Z TECHNOLOGIĄ”

Przy wyborze systemu dla sieci sklepów cenne są opinie osób z branży, wrażenia wyniesione z imprez targowych oraz spotkania z przedstawicielami dostawców. O oprogramowaniu dla handlu, popełnianych błędach i korzyściach m.in z zastosowania Navireo ERP czy pozostałych programów Insertu, opowiada przedstawiciel firmy. 

(więcej)


02/08/2017
„NA ZAKUPY Z ALGORYTMEM”

Najczęściej nosi nazwę procurement i pozwala sterować procesem zamawiania, dystrybucji i redystrybucji towarów. Ten moduł zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP odpowiada za zarządzanie procesem zamówień i dostaw. o rozwiązaniach w Navireo ERP opowiada menedżer produktu z Insertu. 

(więcej)


23/05/2018
„Z DUŻEJ CHMURY MAŁA... CENA”

Dostawcy usług IT rozwijają sprzedaż w abonamencie. Dla użytkowników oznacza to obniżkę kosztów oraz znacznie bogatszą ofertę, dostępną nawet dla najmniejszych firm. W artykule opisywany Subiekt 123 jako przykład rozwiązań online dla małych firm, z wypowiedziami specjalisty z Insertu.

(więcej)


07/06/2017
„ORZEŹWIENIE FIRMY Z CYFROWEGO ŹRÓDŁA”

Niektórzy wątpią w sens wdrożeń. Niech posłuchają tych, którzy dzięki IT stali się więksi. Przykład firmy Artyzan, która dynamicznie się rozwija dzięki wdrożeniu systemu Navireo ERP Insertu. Wypowiedzi przedstawiciela firmy.

(więcej)


26/05/2017
„NAJLEPSZE PRODUKTY DLA MSP 2017”

Gestor nexo wśród najlepszych produktów dla MSP 2017, w kategorii Oprogramowanie.

(więcej)


02/05/2017
„NAVIREO TO ROZWIĄZANIE DLA KAŻDEJ PIEKARNI”

Artykuł na temat wykorzystania dedykowanej wersji systemu Navireo ERP Insertu w piekarniach i cukierniach. Praktyczne przykłady i wypowiedzi użytkowników.

(więcej)


01/05/2017
„DLA MAŁYCH FIRM: VENDERO”

Aplikacja vendero, stworzona przez znaną wrocławską firmę InsERT, to prosty i wygodny sposób dla małych firm, które chciałyby zaistnieć w sieci.

(więcej)


01/04/2017
„NAVIREO ERP POMAGA W EKSPANSJI”

Dzięki systemowi Navireo firma Spiżarnia, która eksportuje żywność do krajów UE, zautomatyzowała wiele powtarzalnych i pracochłonnych czynności, oszczędzając w ten sposób około 20 proc. łącznego czasu pracy.

(więcej)


03/03/2017
„10 NAJLEPSZYCH PROGRAMÓW ERP”

Co jest głównym celem systemu ERP (enterprise resource planning)? Integracja wszystkich działów i funkcji w firmie, która polega na wykorzystaniu wspólnej bazy danych w ramach jednego systemu, dzięki czemu firma posługuje się tylko jednym zbiorem danych. Czy jakikolwiek przedsiębiorca wyobraża sobie, że średnia bądź duża firma bez takowego systemu może funkcjonować? Navireo wśród najlepszych systemów ERP. 

(więcej)


28/02/2017
„SYSTEMY PUDEŁKOWE TRZYMAJĄ SIĘ MOCNO”

Artykuł na temat rynku oprogramowania tzw. pudełkowego. Wiele przykładów systemów InsERT z wypowiedziami przedstawiciela firmy. 

(więcej)


01/02/2017
„SUBIEKT 123: JUŻ W WERSJI ONLINE”

InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm, wprowadza do swojej oferty aplikację działającą online - Subiekt 123. Praca z tą wersją programu możliwa jest z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Subiekt 123 online został stworzony z myślą o firmach szukających prostego i intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez skomplikowanego zarządzania magazynem.

(więcej)


20/01/2017
„WYBÓR SYSTEMU DO OBSŁUGI JPK”

Aby spełnić wymagania wynikające ze zmian w ordynacji podatkowej i pozbyć się obaw przed sankcjami karnoskarbowymi, niezbędne jest zastosowanie narzędzia, które zapewni kompleksową obsługę JPK. O oprogramowaniu z JPK informuje analityk biznesowy z Insertu.

(więcej)


20/01/2017
„DO 31 MARCA BEZPŁATNE FAKTUROWANIE ONLINE Z SUBIEKTEM 123”

Subiekt 123 to prosty system do fakturowania, który każda firma w miarę rozwoju biznesu może dowolnie rozbudowywać.

(więcej)


11/01/2017
„WYMIENIĘ ERP NA LEPSZY MODEL”

Użytkowanie starszych systemów IT kosztuje więcej, niż wdrożenie nowych. I daje zdecydowanie mniej satysfakcji. Wdrożenie systemu Navireo ERP Insertu przykładem unowocześnienia oprogramowania w firmie. 

(więcej)


01/01/2017
„MŚP NIE BOJĄ SIĘ SAAS”

Polskie małe firmy coraz odważniej sięgają po nowoczesne systemy sprzedaży. Artykuł z wypowiedzią prezesa Insertu.

(więcej)


23/12/2016
„WYJŚCIE Z SYSTEMU PUDEŁKOWEGO”

Spiżarnia, polski dystrybutor produktów spożywczych na rynki UE, zwiększyła wydajność i reorganizuje swoją działalność dzipki wdrożeniu systemu Navireo ERP firmy InsERT, który m.in. zintegrował i zautomatyzował wiele procesów i usprawnił współpracę dystrybutora z dostawcami.

(więcej)


04/03/2015
„Navireo u wytwórcy suszy ziemniaczanych”

News na temat wdrożenia Navireo w firmie Solan.

(więcej)


27/03/2015
„Nie tylko o IT...”

Nieszablonowy wywiad z Bożeną Szawlis, wiceprezes zarządu InsERT S.A. 

(więcej)


18/02/2015
„Technologia w służbie tradycji”

Obszerny artykuł o praktycznym zastosowaniu systemów ERP w firmach z branży mięsnej, na przykładzie wdrożenia Navireo w Zakładzie Masarskim Różycki Wilkowski.

(więcej)


01/02/2015
„Najlepsze programy dla firm”

Miesięcznik opisuje najlepsze systemy ułatwiające prowadzenie firmy. Bardzo duża część artykułu poświęcona jest systemom InsERT zarówno z linii nexo, jak i GT.  Publikacja zawiera także obszerną wypowiedź Wojciecha Stawarza, specjalisty ds. szkoleń w Insercie.

(więcej)


01/02/2015
„MAŁE ZAKŁADY MIĘSNE MOGĄ BYĆ KONKURENCYJNE”

Obszerny artykuł w branżowym miesięczniku opisujący jakie korzyści przynosi wdrożenie systemu ERP. Publikacja w całości opiera się na przykładach z wdrożeń Navireo.

(więcej)


16/01/2015
„Najlepsze oprogramowanie dla MSP”

Tygodnik wyróżnia najlepsze systemy dla małych i średnich firm, m.in Rachmistrza nexo oraz Subiekta nexo.

(więcej)


01/01/2015
„Ptak Moda wdrożył Navireo”

Modowy kwartalnik opisuje wdrożenie systemu Navireo w Ptak Moda - największym w Europie odzieżowym showroomie.

(więcej)


22/12/2014
„Większy optymizm w polskiej branży IT”

Miesięcznik opisuje nastroje w polskich firmach IT. Przytacza m.in. wypowiedź Jarosława Szawlisa, prezesa InsERT S.A.

(więcej)


10/12/2014
„PRZEPIS NA UDANE WDROŻENIA”

Mariusz Jeleń, menedżer ds. Navireo, udziela na łamach dziennika wskazówek, jak przeprowadzić udane wdrożenie systemu ERP.   

(więcej)


01/12/2014
„Technologia dogoniła zmieniającą się rzeczywistość gospodarczą”

Miesięcznik opublikował obszerny artykuł opisujący proces powstawania systemów InsERT nexo. W tekście wypowiedzi przedstawicieli Insertu oraz inne informacje odsłaniające kulisy przygotowań do "produkcji" oraz tworzenia programów.

(więcej)


27/11/2014
„Rozbudowany i łatwy w obsłudze”

Dziennik, na przykładzie Rewizora i Rachmistrza nexo opisuje, jakie warunki powinien spełniać funkcjonalny i przyjazny w obsłudze program do księgowości.  

(więcej)


17/11/2014
„Aby zarządzać sprawniej”

Miesięcznik branży retail opublikował artykuł, w którym, opierając się na wdrożeniu systemu ERP Navireo w Maroko Produkt, podpowiada, jak usprawnić zarządzanie w firmie dystrybucyjnej.

(więcej)


05/11/2014
„Ptak Moda używa Navireo”

Poszerzona informacja o wdrożeniu systemu Navireo w firmie Ptak Moda.

(więcej)


01/11/2014
„Navireo obsługuje Maroko”

Handlowy miesięcznik donosi o wdrożeniu systemu ERP Navireo w firmie importującej i sprzedającej produkty z Maroka.

(więcej)


29/10/2014
„W firmie musi być system”

"Sprzedaż, księgowość, płace... To główne elementy działalności przedsiębiorstw, dla których sięgają one po rozwiązania ERP." Dziennik, w artykule o ważnej roli jaką odgrywają systemy IT w działalności firm, opiera się m.in. na przykładzie wdrożenia systemu Navireo w Maroko Produkt.  

(więcej)


30/09/2014
„Zdalna praca z biurem rachunkowym”

Kwartalnik obszernie opisuje możliwości linii InsERT nexo ze szczególnym uwzględnieniem obsługi księgowości i pracy zdalnej. 

(więcej)


30/07/2014
„Biedronkowy chleb pod opieką Navireo”

News o wdrożeniu Navireo w firmie Vital, produkującej i dystrybuującej pieczywo oraz wyroby cukiernicze.

(więcej)


18/07/2014
„Systemy ERP wzmacniaja instytucje kultury”

Tygodnik publikuje artykuł, w którym, na przykładzie wdrożenia Navireo w Teatrze Polskim w Bielsku Białej, opisuje, jak wdrożenie systemu ERP może usprawniać działanie instytucji kultury.

(więcej)


01/05/2012
„Nie tylko duże przedsiębiorstwa potrzebują dobrego zarządzania”

Zamieszcza artykuł dotyczący roli zintegrowanych systemów zarządzania we wspomaganiu działalności biznesowej. Jako przykład dobrego systemu wybrano system ERP Navireo.

(więcej)


03/04/2012
„ERP wspiera opiekę nad niepełnosprawnymi”

Dwutygodnik opisuje wpływ wdrożenia systemu Navireo na funkcjonowanie Spółdzielni Europejskiej Flandria.

(więcej)


01/04/2012
„Oprogramowanie - jak wybrać”

Magazyn podpowiada jak należy radzić sobie z doborem oprogramowania dla firmy. W artykule cennych wskazówek udziela  Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży z Insertu.

 

(więcej)


14/03/2012
„Nie chcielibyśmy być rentierami”

Gazeta publikuje rozmowę z prezesami InsERT S.A. - Bożeną i Jarosławem Szawlisami nt. początków istnienia firmy, jej obecnej sytuacji rynkowej, sukcesach, porażkach i planach na przyszłość.

(więcej)


01/03/2012
„Jak się przydaje zdrowy pesymizm”

Miesięcznik zamieszcza wywiad  z zarządem InsERT S.A. – Bożeną i Jarosławem Szawlisami, a w nim prezesi opowiadają m.in. o. przełomowych momentach z życia firmy, sytuacji na rynku oprogramowania i ostrożnym podejściu firmy do chmury.

(więcej)


01/02/2012
„Niełatwo, ale ciekawie”

Magazyn przytacza komentarz Jarosława Szawlisa, prezesa zarządu InsERT S.A., nt. sytuacji finansowej firmy oraz rynkowej koniunktury na rynku oprogramowania w minionym roku.

(więcej)


18/11/2011
„InsERT - jakość i funkcjonalność”

Artykuł przedstawia ofertę programów InsERT skierowaną dla mniejszych i większych firm. W tekście przytoczone zostały wypowiedzi firm korzystających z systemów linii InsERT GT oraz systemu ERP - Navireo.

(więcej)


18/11/2011
„InsERT – jakość i funkcjonalność”

Dziennik wymienia systemy Insertu i opisuje ich możliwości. W tekście wypowiadają się Agnieszka Bartosz z Kancelarii Radcy Prawnego Barbara Piotrowska, Tomasz Kosielski z VCO oraz Tomasz Sokołowski z Insertu.

(więcej)


08/11/2011
„Sprzedaż papierosów wspomaga system ERP”

Tygodnik opisuje wdrożenie systemu Navireo w firmie Noban zajmującej się handlem hurtowym papierosami i artykułami tytoniowymi.

(więcej)


01/11/2011
„Wdrożenia systemów ERP w firmach średniej wielkości”

Artykuł omawia korzyści wynikające z wdrażania systemów ERP w firmach na przykładzie systemu Navireo.

(więcej)


01/11/2011
„ERP Navireo wspiera modernizację maszyn produkcyjnych”

Magazyn informuje o wdrożeniu Navireo w firmie z branży przemysłowej,  Apenie-Remont.

(więcej)


20/10/2011
„ERP usprawni działanie firmy”

Gazeta opisuje korzyści wynikające z odpowiedniego doboru systemu IT dla firmy. Jako przykład posłużył przypadek dystrybutora odzieżowej marki Volcano, który wdrożył system ERP – Navireo. W tekście wypowiada się m.in. Jarosław Szolc z firmy InsERT.

(więcej)


20/10/2011
„ERP usprawni działanie firmy”

Gazeta pisze o rosnącej popularności systemów klasy ERP. W tekście przytoczony zostaje przykład wdrożenia systemu ERP Navireo w firmie  VCO – dystrybutora odzieżowej marki Volcano.

(więcej)


17/10/2011
„Promowanie autorskich rozwiązań i osobny kanał dla ERP”

Czasopismo zamieszcza wywiad z Tomaszem Sokołowskim, dyrektorem marketingu i sprzedaży w Insercie. Tematem rozmowy jest sieć partnerska systemu Navireo oraz możliwości resellerów należących do tej sieci.

(więcej)


01/10/2011
„Insert: Dobre programy dla sklepów”

Artykuł omawia szerokie możliwości Subiekta GT - systemu zarządzania sprzedażą.  Dodatkowo większym, wielostanowiskowym sklepom poleca Subiekta Sprint lub bardziej zaawansowany system ERP - Navireo. Wypowiadający się w tekście Tomasz Sokołowski z Insertu zaleca aktywny kontakt z klientem, jako sposób na zmniejszenie skutków kryzysu.

(więcej)


01/10/2011
„InsERT – dobre programy dla sklepów”

Artykuł „prześwietla” Subiekta GT. Jako program wart polecenia firmom handlowym poleca także: tym mniejszym - Subiekta Sprint, większym – system ERP, Navireo.

(więcej)


01/10/2011
„InsERT”

Miesięcznik analizuje możliwości Subiekta GT pod kątem pracy sklepów detalicznych.

(więcej)


13/09/2011
„Navireo usprawnia dystrybucję odzieży marki Volcano”

Artykuł opisuje wdrożenie systemu Navireo u dystrybutora odzieżowej marki Volcano.

(więcej)


13/09/2011
„Navireo usprawnia dystrybucję odzieży marki Volcano”

Tygodnik zamieszcza artykuł o potrzebach i korzyściach płynących z wdrożenia Navireo w firmie VCO – dystrybutora marki Volcano.

(więcej)


01/07/2011
„Zapanuj nad swoimi aukcjami”

Autor tekstu przygląda się możliwościom Sello – popularnego systemu sprzedaży w serwisach aukcyjnych.

(więcej)


06/06/2011
„Rośniemy razem z klientami”

Miesięcznik publikuje wywiad z Tomaszem Sokołowskim, dyrektorem marketingu i sprzedaży w InsERT S.A. nt. rynku systemów  ERP, Navireo i jego sieci dystrybucyjnej.

(więcej)


03/06/2011
„Nowa wersja Rewizora GT”

Tygodnik informuje o ukazaniu się nowej wersji Rewizora GT – systemu finansowo-księgowego dla małych i średnich firm.

(więcej)


01/10/2011
„Kolejne firmy spożywcze inwestują w ERP”

Magazyn informuje o wdrożeniach Navireo w firmach Delikates i Kier.

(więcej)


19/01/2017
„DO 31 MARCA BEZPŁATNE FAKTUROWANIE ONLINE Z SUBIEKTEM 123”

Subiekt 123 to prosty system do fakturowania, który każda firma w miarę rozwoju biznesu może dowolnie rozbudowywać. 

(więcej)


01/08/2018
„W TAKI SPOSÓB OSIĄGA SIĘ MISTRZOSTWO W IT”

Każda statuetka IT Champion jest hołdem uznania dla poszczególnych laureatów za ich osiągnięcia - innowacje, odwagę i zaangażowanie, osiągnięte wyniki, a szczególnie za pracę zespołową współpracę, wewnątrz organizacji i z zewnętrznymi partnerami...

Wypowiedź przedstawiciela Insertu. 

(więcej)


07/04/2011
AB dystrybytorem oprogramowania InsERT.”

Artykuł szczegółowo omawia programy InsERT, które znajdą się w ofercie firmy AB, wrocławskiego dystrybutora oprogramowania komputerowego.

(więcej)


01/04/2011
InsERT - firma z sukcesem.”

W miesięczniku Twój Biznes ukazał się wywiad z Jarosławem i Bożeną Szawlisami, w którym prezesi Zarządu opowiadają o początkach Insertu oraz o wyzwaniach związanych z prowadzeniem stale rozwijającej się firmy.

(więcej)


23/02/2011
„Księgowi Raportu polecają Insert.”

Artykuł omawia dostępne na rynku aplikacje pudełkowe, w tym programy Insertu wykorzystywane w biurze rachunkowym Raport z Wrocławia.

(więcej)


02/01/2011
„Najlepsze programy dla małych firm.”

Autor artykułu przyjrzał się ofercie rynkowej oprogramowania dla małych firm i przeprowadził wstępną selekcję oprogramowania, które pomoże przedsiębiorcom wystawiać faktury, prowadzić księgowość, zarządzać pracownikami i rozliczać się z fiskusem.

(więcej)


01/12/2010
„VAT nie taki straszny.”

Artykuł wyjaśnia na czym polega wchodząca w życie od 1 stycznia 2011 roku nowelizacja ustawy o podatku od towarów, która m.in. zmienia stawki podatku oraz radzi przedsiębiorcom jak sobie z tymi zmianami poradzić.

(więcej)


15/11/2010
„Sprzedaż systemów dla firm. Mogłoby być lepiej.”

Artykuł opisuje trendy sprzedaży systemów ERP na polskim rynku w ostatnim kwartale 2010 roku oraz zmianie stawek VAT, które zmuszą producentów systemów do aktualizacji programów.

(więcej)


28/10/2010
InsERT – lider oprogramowania dla MSP sprzedał ponad 400 tys. licencji programów.”

Artykuł szczegółowo omawia działalność firmy InsERT jako głównego producenta oprogramowań dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce oraz wiodącą strategię, która doprowadziła do uzyskania pozycji lidera. Tekst przedstawia także Navireo ERP i jego wdrożenie w firmie Badura Trade.

(więcej)


08/11/2010
„Czas na VATobranie.”

Artykuł stawia tezę, że operacja zmiany stawek podatku VAT od 1 stycznia 2011 roku spowodują, że najbliższe miesiące będą dla resellerów będą bardzo pracowite, ale też zyskowne.

(więcej)


21/09/2010
„Kadry i płace, ale też szkolenia i rekrutacja”

Artykuł mówi o systemach informatycznych dla HR i ich sposobie wdrożenia w firmie. Wśród producentów aplikacji do zarządzania proponujących moduły HR artykuł wymienia m.in. Macrologic, Comarch, BPSC, Insert, Simple, Sage, Assecco BS, Streamsoft.

(więcej)


01/09/2010
„Niezbędna pomoc”

Artykuł mówi o wsparciu detalistów poprzez wdrożenie fachowego oprogramowania. Artykuł cytuje InsERT jako jednego z liczących się producentów oprogramowania wspomagającego proces sprzedaży, ułatwi współpracę z dostawcami oraz zaoszczędzi czas detalisty.

(więcej)


16/07/2010
Akademia InsERT przyspiesza”

Artykuł szczegółowo opisuje zalety szkolenia multimedialnego InsERT SA umożliwiające użytkownikom dogłębne poznanie systemu sprzedaży Subiekt GT.

(więcej)


18/02/2010
„System księgowy usprawni pracę biura rachunkowego”

W artykule o automatyzacji pracy biur rachunkowych wskazuje na systemy, takie jak Rachmistrz GT - rozliczanie w formie księgi przychodów i rozchodów czy ryczałtów, Rewizor GT - pełna obsługa księgowości oraz Biuro GT - program przeznaczony specjalnie dla biur rachunkowych i doradców podatkowych.

(więcej)


17/02/2010
„Rusza Akademia InsERT

Informuje o nowych produktach Insertu - szkoleniach multimedialnych dostępnych na płytach CD. Szkolenia pt. Zmiany w księgowości 2010 oraz Zmiany w kadrach i płacach 2010 zawierają zbiór tegorocznych zmian przepisów prawa, ich interpretację oraz krok po kroku omawiają wpływ tych zmian na obsługę programów Rewizor GT i Gratyfikant GT.

(więcej)


05/02/2010
„Solidne firmy z certyfikatami”

Informuje o zdobyciu przez InsERT S.A. certyfikatu Solidna Firma 2009 w ósmej edycji ogólnokrajowego konkursu na rzetelną i uczciwą firmę.

(więcej)


04/02/2010
„Handel w sieci, czyli jak łatwo zwiększyć sprzedaż”

Publikuje artykuł o sposobie zwiększania sprzedaży poprzez handel w sieci. Jako przykład programu umożliwiającego popularny dziś handel elektroniczny dziennik podaje program oscGT Insertu. System ten umożliwia współpracę Subiekta GT tejże firmy z darmową platformą osCommerce.

(więcej)


25/01/2010
„Nowa oferta Insertu daje partnerom możliwość zarobku nie tylko na programach i abonamentach, ale także na szkoleniach”

Informuje o uruchomieniu Akademii InsERT, a wraz z nią o rozpoczęciu sprzedaży szkoleń multimedialnych Zmiany w księgowości 2010 oraz Zmiany w kadrach i płacach 2010.

(więcej)


18/01/2010
DiS nadal pozytywnie ocenia rynek IT w sektorze MŚP”

Analizuje wyniki badań rynku IT przeprowadzone przez DiS. Wśród nich publikuje informację o tym, że InsERT jest liderem rynku oprogramowania dla małych przedsiębiorstw.

(więcej)


12/01/2010
Subiekt GT 1.22

Opisuje możliwości i funkcje Subiekta GT.

(więcej)


07/01/2010
„Samodzielnie czy z biurem rachunkowym, dobry program do rozliczeń zawsze się przyda”

Artykuł wskazuje na skuteczne programy, za sprawą których mało lubiany przez polskie firmy obowiązek rozliczania się staje się prostą, przejrzystą czynnością.

(więcej)


06/01/2010
„Ekspert radzi”

Zamieszcza wskazówki Włodzimierza Tomina - dyrektora ds. rozwoju w firmie InsERT S.A. - nt. przesłanek dobrego wyboru systemu zarządzania sprzedażą w sklepie.

(więcej)


11/12/2009
„Najlepsze produkty dla biznesu 2009”

InsERT S.A. otrzymuje wyróżnienie za stworzenie nowoczesnych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz programów przyjaznych użytkownikowi. Tym samym InsERT zostaje twórcą najlepszych produktów dla biznesu w roku 2009. Tygodnik szczególne zasługi przypisuje Navireo - zintegrowanemu systemowi zarządzania średniej wielkości przedsiębiorstwem.

(więcej)


10/12/2009
„Z programem CRM łatwiej zadbać o klienta”

Publikuje artykuł o wpływie systemów CRM na poziom i efektywność obsługi klienta. Jako przykład najnowszego na rynku systemu zarządzania relacjami z klientem podaje Gestora GT, wymieniając przy tym jego funkcje.

(więcej)


08/12/2009
„Na początek aplikacja gotowa lub wynajęta”

W artykule o rosnącej w Polsce popularności handlu elektronicznego pojawia się Sello. Pod artykułem zamieszczono wypowiedź Tomasza Sokołowskiego, dyrektora marketingu i sprzedaży InsERT S.A., który przekonuje o opłacalności e-handlu i zaleca zakup programu zintegrowanego z dotychczas używanym w firmie systemem sprzedaży.

(więcej)


03/12/2009
„Jak sprzedawać więcej”

Pisze o tym jak zwiększyć sprzedaż za pomocą systemów komputerowych. Jako przykład programów umożliwiających wzrost wolumenu sprzedaży redakcja podaje systemy Insertu, takie jak Subiekt GT, Subiekt Sprint, mobilny Subiekt, oscGT, Sello czy Gestor GT.

(więcej)


02/12/2009
„Programy finansowo-księgowe - podpowiadamy, jak sprawnie radzić sobie z rachunkami”

Poleca Subiekta GT, Rewizora GT i Gratyfikanta GT jako najpopularniejsze i bardzo pomocne w zarządzaniu firmą programy.

(więcej)


01/12/2009
„Plundering the economy”

Zamieszcza wypowiedzi Jarosława Szawlisa, prezesa zarządu InsERT S.A., nt. piractwa komputerowego w polskim biznesie.

(więcej)


Dane kontaktowe

InsERT S.A.
ul. Jerzmanowska 2
54-519 Wrocław

Dojazd


Sekretariat:
71-78-76-100

Dział handlowy:
71-78-76-110

Pomoc techniczna:
71-78-76-123


Faks:
71-78-76-111


Sekretariat: office [at] insert.com.pl

Dział handlowy: sales [at] insert.com.pl

Pomoc techniczna: formularz kontaktowy

Dział marketingu: marketing [at] insert.com.pl


NIP: 898-19-45-134

REGON: 932283479

KRS: 0000306888

Nazwa sądu rejestrowego: Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI. Wydział Gospodarczy - KRS

Kapitał zakładowy: 16 000 000 zł