JPK
JPK

Subiekt GT

Nowoczesny, intuicyjny system do obsługi sprzedaży i magazynów.

Specjalnie dla Ciebie

Aktualności

Najświeższe informacje o programach InsERT, zmiany prawne oraz nowości w biznesie.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, blokujące dostęp do przechowywanych na komputerze danych. Cyberprzestępcy wykorzystują je do wymuszenia okupu, po wpłacie którego – rzekomo – odblokują zakodowane pliki. Na ataki narażeni są także użytkownicy także naszych programów, dlatego warto się zabezpieczyć i zawczasu stworzyć (oraz na bieżąco aktualizować) kopie zapasowe przetwarzanych danych. 

Więcej aktualności >

Aktualności prawne

Ministerstwo Finansów zmodyfikowało grupy podatników, które w 2019 roku otrzymają informacje o przychodach z innych źródeł oraz o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy, czyli PIT-11.

Więcej aktualności >

Aktualności biznesowe

Agencja Rozwoju Przemysłu będzie udzielać pożyczki małym i średnim firmom, które nie są zdolne do uzyskania jej w banku. Jak zapowiada Paweł Kolczyński, wiceprezes ARP agencja chce wypełnić lukę na rynku w zakresie finansowania podmiotów, które nie są zdolne do otrzymania pożyczki od banków.  

Więcej aktualności >

Moje konto

  • Zaloguj się do serwisu Moje Konto InsERT i zarządzaj produktami swojej firmy

    Zaloguj

Filmy

  • Znajdziesz tu filmy i podcasty z praktycznymi poradami, dotyczącymi obsługi programów InsERT

    Zobacz

e-Archiwizacja

  • Usługa gwarantuje bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w systemach InsERT nexo oraz InsERT GT.

    Zobacz