JPK
JPK

Subiekt GT

Nowoczesny, intuicyjny system do obsługi sprzedaży i magazynów.

Specjalnie dla Ciebie

Aktualności

Najświeższe informacje o programach InsERT, zmiany prawne oraz nowości w biznesie.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, blokujące dostęp do przechowywanych na komputerze danych. Cyberprzestępcy wykorzystują je do wymuszenia okupu, po wpłacie którego – rzekomo – odblokują zakodowane pliki. Na ataki narażeni są także użytkownicy także naszych programów, dlatego warto się zabezpieczyć i zawczasu stworzyć (oraz na bieżąco aktualizować) kopie zapasowe przetwarzanych danych. 

Więcej aktualności >

Aktualności prawne

Ministerstwo Finansów prawdopodobnie uzyska zgodę Komisji Europejskiej na wprowadzenie obligatoryjnego split paymentu w niektórych branżach, m.in. w handlu elektroniką i w budowlance. Nowe zasady mogłyby zacząć obowiązywać już za miesiąc.

Więcej aktualności >

Aktualności biznesowe

Mikro-, małe i średnie firmy mogą sięgać po granty na zakup gotowych innowacyjnych technologii. Agencja Rozwoju Przemysłu, która prowadzi projekt Sieć Otwartych Innowacji, ma do rozdysponowania 70 mln zł. Dzięki temu firmy nie będą musiały prowadzić własnych badań i szybciej wdrożą innowacyjne rozwiązania.

Więcej aktualności >

Konto InsERT

  • Zaloguj się do serwisu Konto InsERT i zarządzaj produktami swojej firmy

    Zaloguj

Filmy

  • Znajdziesz tu filmy i podcasty z praktycznymi poradami, dotyczącymi obsługi programów InsERT

    Zobacz

e-Archiwizacja

  • Usługa gwarantuje bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w systemach InsERT nexo oraz InsERT GT.

    Zobacz