JPK
JPK

Subiekt GT

Nowoczesny, intuicyjny system do obsługi sprzedaży i magazynów.

Specjalnie dla Ciebie

Aktualności

Najświeższe informacje o programach InsERT, zmiany prawne oraz nowości w biznesie.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Praca w terenie bywa czasochłonna i często wymaga pozostawania w stałym kontakcie z firmą w celu zapisywania spotkań, sprawdzania danych teleadresowych czy wprowadzania pozyskanych klientów lub informacji do firmowego systemu. Dzięki aplikacji InsERT mobile wszystkie te elementy można załatwić samodzielnie, co znacząco usprawnia pracę poza siedzibą przedsiębiorstwa.

Więcej aktualności >

Aktualności prawne

Ministerstwo Finansów (MF) będzie stosowało specjalne ostrzeżenia wobec firm zagrożonych nieświadomym udziałem w karuzeli VAT – tak wynika ze słów Pawła Cybulskiego, zastępcy szefa Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).

Więcej aktualności >

Aktualności biznesowe

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizują w maju i czerwcu 20 spotkań z przedsiębiorcami w większych miastach Polski. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak skorzystać z rozwiązań wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, Pakiet MŚP, Mały ZUS, poznać ustawę o zarządzie sukcesyjnym i wiele innych zmian dla firm, które weszły w życie w ostatnim czasie.

Więcej aktualności >

Konto InsERT

 • Zaloguj się do serwisu Konto InsERT i zarządzaj produktami swojej firmy

  Zaloguj

Filmy

 • Znajdziesz tu filmy i podcasty z praktycznymi poradami, dotyczącymi obsługi programów InsERT

  Zobacz

teleKonsultant

 • Kupując abonament na teleKonsultanta, zyskujesz telefoniczną pomoc eksperta oraz szereg innych usług.

  Zobacz

e-Archiwizacja

 • Usługa gwarantuje bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w systemach InsERT nexo oraz InsERT GT.

  Zobacz