JPK
JPK

Rachmistrz GT

Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.

Specjalnie dla Ciebie

Aktualności

Najświeższe informacje o programach InsERT, zmiany prawne oraz nowości w biznesie.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Praca w terenie bywa czasochłonna i często wymaga pozostawania w stałym kontakcie z firmą w celu zapisywania spotkań, sprawdzania danych teleadresowych czy wprowadzania pozyskanych klientów lub informacji do firmowego systemu. Dzięki aplikacji InsERT mobile wszystkie te elementy można załatwić samodzielnie, co znacząco usprawnia pracę poza siedzibą przedsiębiorstwa.

Więcej aktualności >

Aktualności prawne

Szykują się kolejne zmiany przepisów dotyczące małych i średnich firm. Szczególnie dotyczyć będą osób, które prowadzą biznes indywidualnie. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii chce ograniczyć obciążenia regulacyjne, które m.in. utrudniają dziedziczenie firmy. Planowana data wejścia w życie tych zmian to 1 czerwca 2019.

Więcej aktualności >

Aktualności biznesowe

Aż 96 proc. przedsiębiorstw działających w Polsce to mikrofirmy i ich liczba regularnie rośnie. Według najnowszych danych GUS, w 2017 r. było ich 2,1 mln. Najwięcej na Mazowszu i w Wielkopolsce, najmniej w województwie warmińsko-mazurskim. Mikroprzedsiębiorcy najczęściej działają w handlu, budownictwie i usługach specjalistycznych.

Więcej aktualności >

Konto InsERT

 • Zaloguj się do serwisu Konto InsERT i zarządzaj produktami swojej firmy

  Zaloguj

Filmy

 • Znajdziesz tu filmy i podcasty z praktycznymi poradami, dotyczącymi obsługi programów InsERT

  Zobacz

teleKonsultant

 • Kupując abonament na teleKonsultanta, zyskujesz telefoniczną pomoc eksperta oraz szereg innych usług.

  Zobacz

e-Archiwizacja

 • Usługa gwarantuje bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w systemach InsERT nexo oraz InsERT GT.

  Zobacz