JPK

Rachmistrz GT

Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.

rachmistrz nexo

Specjalnie dla Ciebie

Aktualności

Najświeższe informacje o programach InsERT, zmiany prawne oraz nowości w biznesie.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, blokujące dostęp do przechowywanych na komputerze danych. Cyberprzestępcy wykorzystują je do wymuszenia okupu, po wpłacie którego – rzekomo – odblokują zakodowane pliki. Na ataki narażeni są także użytkownicy także naszych programów, dlatego warto się zabezpieczyć i zawczasu stworzyć (oraz na bieżąco aktualizować) kopie zapasowe przetwarzanych danych. 

Więcej aktualności >

Aktualności prawne

Przed końcem 2018 roku Ministerstwo Finansów ma ogłosić projekt zmian w ustawie o podatku od towarów i usług, zakładający utrzymanie stawek 23% i 8%, nową matrycę stawek VAT, a także odejście od stosowania PKWiU 2008.

Więcej aktualności >

Aktualności biznesowe

Prowadzisz małą firmę i szukasz kapitału na inwestycje? Możesz zgłosić się do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) po niskoprocentową „Pożyczkę na rozwój” w wysokości od 100 do 500 tys. zł. Nabór wniosków trwa do 5 listopada. Program skierowany jest do mikro- oraz małych firm szukających kapitału na rozszerzenie swojej oferty, poprawienie jakości wytwarzanych produktów, zwiększenie efektywności produkcji oraz modernizację parku maszynowego.

Więcej aktualności >

Moje konto

  • Zaloguj się do serwisu Moje Konto InsERT i zarządzaj produktami swojej firmy

    Zaloguj

Filmy

  • Znajdziesz tu filmy i podcasty z praktycznymi poradami, dotyczącymi obsługi programów InsERT

    Zobacz

e-Archiwizacja

  • Usługa gwarantuje bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w systemach InsERT nexo oraz InsERT GT.

    Zobacz