JPK
JPK

Rachmistrz GT

Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.

Specjalnie dla Ciebie

Aktualności

Najświeższe informacje o programach InsERT, zmiany prawne oraz nowości w biznesie.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, blokujące dostęp do przechowywanych na komputerze danych. Cyberprzestępcy wykorzystują je do wymuszenia okupu, po wpłacie którego – rzekomo – odblokują zakodowane pliki. Na ataki narażeni są także użytkownicy także naszych programów, dlatego warto się zabezpieczyć i zawczasu stworzyć (oraz na bieżąco aktualizować) kopie zapasowe przetwarzanych danych. 

Więcej aktualności >

Aktualności prawne

Od 2019 r. każdy przedsiębiorca zyska możliwość jednorazowego rozliczenia straty podatkowej do wysokości 5 mln zł. Jednocześnie nadal będzie można wybrać rozliczanie straty na dotychczasowych zasadach, tj. przez pięć kolejnych lat podatkowych. 

Więcej aktualności >

Aktualności biznesowe

1 stycznia 2019 r. wprowadzone zostanie preferencyjne rozwiązanie w podatkach dochodowych, tzw. IP box. Nowelizacja ustawy o PIT, ustawy o CIT (i niektórych innych ustaw), która to umożliwia, została już podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Więcej aktualności >

Moje konto

  • Zaloguj się do serwisu Moje Konto InsERT i zarządzaj produktami swojej firmy

    Zaloguj

Filmy

  • Znajdziesz tu filmy i podcasty z praktycznymi poradami, dotyczącymi obsługi programów InsERT

    Zobacz

e-Archiwizacja

  • Usługa gwarantuje bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w systemach InsERT nexo oraz InsERT GT.

    Zobacz