Gratyfikant nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu kadrowo-płacowego, umożliwiająca dodawanie własnych rozwiązań.

Specjalnie dla Ciebie

Aktualności

Najświeższe informacje o programach InsERT, zmiany prawne oraz nowości w biznesie.

Aktualności: oprogramowanie InsERT

Ransomware to złośliwe oprogramowanie, blokujące dostęp do przechowywanych na komputerze danych. Cyberprzestępcy wykorzystują je do wymuszenia okupu, po wpłacie którego – rzekomo – odblokują zakodowane pliki. Na ataki narażeni są także użytkownicy także naszych programów, dlatego warto się zabezpieczyć i zawczasu stworzyć (oraz na bieżąco aktualizować) kopie zapasowe przetwarzanych danych. 

Więcej aktualności >

Aktualności prawne

Ministerstwo Finansów planuje stworzenie wykazu podatników VAT. Ma on pomagać przedsiębiorcom w weryfikacji kontrahentów i zapobiegać wyłudzeniom VAT. Projekt przewiduje też, że przelewy przekraczające 15 tys. zł będą musiały trafiać na rachunki wskazane w wykazie.

Więcej aktualności >

Aktualności biznesowe

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii uruchomiło Głos Przedsiębiorcy – aplikację, przez którą firmy mogą zgłaszać problemy prawne, pomysły ustawodawcze i praktyczne rozwiązania biznesowe. Przedsiębiorcy zgłosili już blisko 250 propozycji zmian, z czego wdrożono ponad 20.

Więcej aktualności >

Konto InsERT

  • Zaloguj się do serwisu Konto InsERT i zarządzaj produktami swojej firmy

    Zaloguj

Filmy

  • Znajdziesz tu filmy i podcasty z praktycznymi poradami, dotyczącymi obsługi programów InsERT

    Zobacz

e-Archiwizacja

  • Usługa gwarantuje bezpieczny i wygodny sposób archiwizowania danych zgromadzonych w systemach InsERT nexo oraz InsERT GT.

    Zobacz