InsERT S.A.
e-pomoc techniczna

e-pomoc techniczna

Procedura nadania pełnych uprawnień administratora dla konta InsERT

Program: Gestor GT, Gestor nexo, Gratyfikant GT, Gratyfikant nexo, InsERT GT, InsERT nexo, Rachmistrz GT, Rachmistrz nexo, Rewizor GT, Rewizor nexo, Subiekt 123, Subiekt GT, Subiekt nexo

Kategoria: Konto InsERT

​Jeżeli użytkownik nie posiada danych logowania do konta administratora lub chce przenieść uprawnienia na innego użytkownika zarejestrowanego w serwisie Konto InsERT, to procedura nadania pełnych uprawnień administratora firmy nakazuje przesłanie potwierdzenia w postaci oś​wiadczenia lub jego skanu (skan oryginału należy przesłać przez formularz kontaktowy). W oświadczeniu należy wskazać dokładne dane firmy oraz login (adres e-mail) użytkownika, który takie uprawnienia powinien otrzymać.

Konto użytkownika podane w oświadczeniu musi być wcześniej skojarzone z daną firmą.

UWAGA!! Istnieją dwa wyjątki, które nie wymagają przesyłania pisma:

1. Biuro rachunkowe udostępniło Subiekta 123 dla klienta, a klient biura rachunkowego loguje się do aplikacji na podstawie numeru NIP i numeru licencji. W takim przypadku klient powinien skorzystać z zaproszenia do korzystania z usługi otrzymanego na adres e-mail. Informację, jak to zrobić można znaleźć tutaj. Po wykonaniu opisanych kroków do konta zostaną przypisane odpowiednie uprawnienia.

2. Firma posiada innych administratorów globalnych. W takim przypadku należy Wysłać prośbę o nadanie uprawnień do administratora globalnego. Można to wykonać z poziomu otrzymanego komunikatu.


Odpowiednie uprawnienia możne nadać również administrator globalny korzystając z modułu Użytkownicy i dodaniu nowego użytkownika. Informację, jak to zrobić można znaleźć tutaj.

Jeśli użytkownik nie posiada uprawnień administratora globalnego, zostanie o tym poinformowany stosownym komunikatem widocznym w górnej części modułu Moje produkty.


Po kliknięciu przycisku Przejdź dalej, będzie można pobrać wzór oświadczenia oraz  zostanie wyświetlona informacja, w jaki sposób je przesłać.


Użytkownik, który posiada uprawnienie administratora globalnego, otrzymuje w serwisie Konto InsERT dostęp do:

  • zarządzania licencjami firmy;

  • edycji danych firmy;

  • zarządzania użytkownikami;

  • sterowania uprawnieniami do posiadanych w firmie produktów;

  • podglądu historii dokonanych transakcji.​​

Pliki do pobra​nia:


drukuj
Czy artykuł był pomocny?TAKNIE

Dlaczego artykuł oceniasz jako nieprzydatny?

Dziękujemy za opinię