InsERT S.A.
e-pomoc techniczna

e-pomoc techniczna

InsERT GT - Korzyści z posiadania aktywnego abonamentu

Program: Gestor GT, Gratyfikant GT, InsERT GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Subiekt GT

Kategoria: Licencje

​Aktywny abonament pozwoli na aktualizację programu, w której zostaną ujęte:

1. Zmiany prawne

Czyli dostosowywanie programów do zmieniających się przepisów np. nowe wersje deklaracji, plików JPK_VAT i innych zmian, które będą wychodziły w okresie trwania abonamentu.


2. Nowe funkcjonalności

Możliwość korzystania z funkcji dodawanych we wszystkich wersjach, które pojawią się podczas trwania aktywnego abonamentu.


3. Rozszerzenie funkcjonalności

Niektóre funkcje programu są​ dostępne tylko przez okres trwania (aktywności) abonamentu.

Usługę e-Abonamentu mogą Państwo nabyć w Markecie I​nsERT (informację, jak to zrobić można znaleźć tutaj​) lub sieci dystrybucji na terenie całego kraju.​


Generowanie jednolitych plików e-Kontroli na potrzeby kontroli skarbowych.

Od 01.07.2018 każdy przedsiębiorca będzie zmuszony generować plik e-Kontroli, gdy fiskus tego zażąda. Aktywny abonament pozwala utworzyć go w module e-Kontroli w programach Subiekt, Rachmistrz oraz Rewizor GT.Możliwość automatycznego pobierania oraz zainstalowania aktualizacji z okna programu.

Podczas aktywnego abonamentu program powiadomi nas o nowej aktualizacji, którą można pobrać i zainstalować bezpośrednio z oprogramowania.Aktualizacja kursów walut.

Pobieranie tabel NBP w momencie ich publikacji, oraz możliwość pobrania kursów z starszego okresu.Pobieranie danych adresowych kontrahentów z bazy adresowej GUS.

Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi w programach Subiekt, Rewizor, oraz Gestor GT program pobierze dane z Głównego Urzędu Statystycznego, a następnie wprowadzi je do programu.Weryfikacja podatnika VAT w systemie VIES.

Programy Subiekt, Rewizor, Rachmistrz oraz Gestor GT mają możliwość sprawdzenia aktywności VAT (VIES). Program może też sprawdzać automatycznie status przy wprowadzaniu kontrahentów na zapisy w ewidencjach VAT w programach księgowych.Sprawdzanie statusu aktywności podatnika VAT w Portalu Podatkowym Ministerstwa Finansów.

System umożliwia wykonanie szeregu operacji, w celu zweryfikowania podatników pod względem aktywności VAT, czy wykreśleniem lub przywróceniem w rejestrze podatników VAT.Aktualizacja parametrów podatkowych i płacowych.

Program automatycznie pobierze i zaktualizuje parametry podatkowe i ubezpieczeniowe. Pełną informacje odnośnie parametrów będzie można zweryfikować w module wiadomości InsMail w systemie GT.​​

Fir​mowy serwis WWW (aplikacja vendero umożliwia stworzenie bezpłatnej strony WWW będącej wizytówką firmy).​

Vendero jest to platforma, w której można w prosty sposób założyć oraz spersonalizować witrynę. Pełen opis oraz wersje demo witryn można zobaczyć na vendero.pl/demo

drukuj
Czy artykuł był pomocny?TAKNIE

Dlaczego artykuł oceniasz jako nieprzydatny?

Dziękujemy za opinię