InsERT S.A.
e-pomoc techniczna

e-pomoc techniczna

Konto InsERT służy do logowania się do specjalnego serwisu (Konto InsERT). Z tego poziomu można zarządzać licencjami i rozszerzeniami do programów. Do jego utworzenia potrzebny jest adres e-mail i hasło. Programy InsERT pytają przy rejestracji, czy ma zostać założone Konto InsERT. Założenie Konta InsERT nie jest wymagane, jednak jest zalecane, ponieważ umożliwia m.in. korzystanie z różnego rodzaju e-usług, np.: pobierania kursów walut, bankowości on-line, elektronicznej wymiany dokumentów, czy też użytkowania InsERT nexo LINK.​

Temat został szczegółowo opisany i wchodzi w skład przewodnika, umożliwiającego samodzielne założenie oraz podłączenie konta InsERT w programach InsERT GT - Tutoriale InsERT – przewodniki krok po kroku.

Aby zarejestrować Konto InsERT, należy:

1. Przejść na stronę internetową https://mojekonto.insert.com.pl/ i kliknąć Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż Konto InsERT.

 

2. Wpisać swoje dane, adres e-mail i hasło oraz przeczytać i zaakceptować regulamin korzystania z Konta InsERT. Ponadto należy zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora w celu prawidłowego korzystania z Konta InsERT i kliknąć przycisk Załóż konto.

 

Po zakończeniu rejestracji zostanie wysłany mail aktywujący na wcześniej wpisany w formularzu adres e-mail.


Po zalogowaniu się na swoją pocztę, należy:

1. Otworzyć mail wysłany z adresu webmaster@insert.com.pl i kliknąć przycisk Aktywuj Konto InsERT. Jeżeli przycisk nie będzie działał lub będzie niewidoczny, należy kliknąć link poniżej lub skopiować go i wkleić w do przeglądarki.

 

2. Wpisać dane do logowania (e-mail i hasło) oraz kliknąć przycisk Zaloguj się.

 

Po pierwszym zalogowaniu się do serwisu Konto InsERT należy wybrać Dodaj firmę.


A następnie ​wybrać jedną z poniższych ​opcji:

Dla programów z linii GT należy wybrać Firma już zarejestrowana. Jeśli licencja nie została jeszcze zarejestrowana, należy zarejestrować firmę i wrócić do kroku 2.

  • Nowa firma - w przypadku, gdy z poziomu programów serii InsERT nexo nie został jeszcze zarejestrowany żaden podmiot. W tym przypadku należy uzupełnić dane firmy i dane korespondencyjne.
  • Firma już zarejestrowana - gdy wcześniej założony podmiot w programach serii InsERT nexo bądź GT został już zarejestrowany. Przy wyborze tej opcji, wystarczy jedynie wpisać identyfikator podatkowy i numer licencji programu (opcjonalnie)​​​.
W obu przypadkach należy potwierdzić zapoznanie ​się z oświadczeniem.​​

 

drukuj
Czy artykuł był pomocny?TAKNIE

Dlaczego artykuł oceniasz jako nieprzydatny?

Dziękujemy za opinię