JPK
JPK

Rewizor nexo

Nowoczesny system finansowo-księgowy do sprawnego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

SMS prosto z InsERT nexo

Usługa SMS to narzędzie pozwalające wysyłać krótkie wiadomości tekstowe bezpośrednio z programów linii InsERT nexo. Doskonale sprawdza się zarówno w indywidualnym, jak i masowym kontakcie z klientami oraz kontrahentami. Tą drogą można łatwo wysłać np. wiadomość o prowadzonej promocji albo informację o nieuregulowanej fakturze czy zbliżającym się terminie płatności.

Łatwa komunikacja z klientami

W sprzedażowo-magazynowym Subiekcie nexo usługę SMS można wykorzystać do sprawnego informowania klientów o specjalnej ofercie, możliwości odbioru zamówionego towaru lub o przekroczeniu terminu płatności za usługę. Jest to także dobre rozwiązanie w przypadku klienta, który ociąga się z regulowaniem należności. Na określonym wcześniej etapie postępowania windykacyjnego program może automatycznie wysłać dłużnikowi odpowiednie powiadomienie.

Najwięcej możliwości związanych z wysyłaniem wiadomości daje Gestor nexo. Można w nim np. stworzyć szablony i gdy zaistnieje taka potrzeba – wysłać pakiety SMS-ów do grup klientów, w związku z prowadzoną akcją marketingową czy też w odniesieniu do konkretnych ofert. Z tej funkcji warto też skorzystać w wewnętrznych działaniach firmy - można np. powiadomić pracowników o konieczności dostarczenia aktualnych badań. 

 Przydatne narzędzie dla księgowych

Wysyłanie SMS-ów sprawdzi się także w pracy księgowych i osób zajmujących się rozliczeniami finansowymi w firmie. Na przykład poprzez program Rewizor nexo można wysłać wiadomość do wspólnika czy klienta, aby dostarczył potrzebne dokumenty do zaksięgowania. Podobnie jest w przypadku Rachmistrza nexo (księga przychodów i rozchodów). Gdy kontrahenci zalegają z wpłatami za wystawione faktury, można wysłać im SMS-a z przypomnieniem.

Dostępne taryfy

Do wyboru są dwie taryfy usługi: Standard (jako nadawca pojawi się losowy numer) lub PRO (w tym przypadku można określić nazwę nadawcy).

W zależności od wielkości pakietu SMS-ów usługa kosztuje:

Pakiet (ilość SMS-ów)

Standard (netto)

PRO (netto) 

500 19,50 zł 34,50 zł
2 tys. 78 zł 138 zł

10 tys.

390 zł

690 zł

50 tys.

1950 zł

3450 zł

100 tys.

3900 zł

6900 zł

 InsERT zastrzega sobie prawo do zmiany cen.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.

Prosta aktywacja usługi

Usługę SMS można aktywować we wszystkich programach linii nexo. Aby to zrobić, trzeba wejść na stronę Moje konto. Po aktywacji klient na start otrzymuje bezpłatnie 5 SMS-ów Standard lub 5 SMS-ów PRO. Dzięki temu może sprawdzić, jak działa usługa. Na ich wykorzystanie ma 45 dni. Jeśli ich nie wykorzysta, a kupi abonament, przejdą do wykupionego przez niego pakietu. Zakupu pakietu dokonuje się również na stronie Moje konto – wystarczy opłacić fakturę przez PayU.

Uwaga! Usługa jest ważna przez rok od dnia jej aktywacji.

Zmiana taryfy

Jeśli klient zdecyduje się na wersję Standard, będzie mógł ją zmienić na PRO. Niewykorzystane SMS-y Standard po przeliczeniu przejdą do nowego pakietu PRO.