Programy dla firm - InsERT
e-Platforma dla agrobiznesu Agralan

Agralan to internetowa platforma dla agrobiznesu – miejsce, gdzie spotykają się producenci rolni i firmy kupujące produkty rolne. Agralan umożliwia zdalne prowadzenie negocjacji, zawieranie transakcji, wymienianie się umowami i organizację oraz planowanie dostaw i odbiorów towaru, bez konieczności wychodzenia z biura lub domu. Możesz korzystać z jego funkcjonalności w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Na platformie Agralan firmy kupujące płody rolne mogą zamieszczać szczegółowe ogłoszenia kupna. Są one widoczne dla pozostałych użytkowników Agralana, m.in. dla rolników, którzy w odpowiedzi na nie mogą składać propozycje sprzedaży. To najprostszy sposób przeprowadzania transakcji i planowania dostaw – szybko i wygodnie!

 

 

 • możliwość publikowania ogłoszeń kupna
  Możesz zamieszczać ogłoszenia zakupu produktów rolnych z uwzględnieniem ceny, parametrów jakościowych, ilości i zasięgu terytorialnego. Definiując dla swoich magazynów koszty transportu możesz je zróżnicować dla poszczególnych powiatów. Nasz system automatycznie przeliczy kwotę ogłoszenia dla kontrahentów z wybranego regionu.
 • możliwość zawierania umów na odległość
  Po pomyślnie zakończonych negocjacjach możesz online wysłać umowę na zakup produktów, a druga strona po podpisaniu może ją w łatwy sposób odesłać.
 • narzędzie do planowania i awizowania dostaw
  Sprzedającemu udostępniasz informacje o terminie odbioru towaru oraz dane kierowcy i pojazdu, a przewoźnikowi – o miejscu i dacie załadunku i rozładunku.
 • zarządzanie harmonogramem rozładunków
  Korzystając z kalendarza Agralana, określasz wolne terminy rozładunku i ich maksymalną liczbę w danym przedziale czasowym, a także wprowadzasz adresy i miejsca dostaw. Gdy podepniesz kalendarz pod wybraną transakcję, sprzedający będzie mógł wybrać dogodny dla siebie dostępny termin dostawy.
 • bazę partnerów handlowych
  Trafiają do niej dane Twoich producentów rolnych, którym udostępniłeś ogłoszenie, z którymi negocjowałeś, zawierałeś transakcje lub którym udostępniłeś dostawę.

 

 

 

 • sprzedaż produktów rolnych online
  Możesz sprzedawać płody rolne odpowiadając na ogłoszenia zakupu. Na naszej stronie znajdują się ogłoszenia z całej Polski, ale możesz je filtrować, by zobaczyć te z interesującego Cię regionu.
 • narzędzie do negocjacji
  Za pomocą komunikatora możesz negocjować z kupującym korzystne warunki cenowe dla swoich produktów i określać warunki odbioru towaru lub dostawy.
 • możliwość zawierania i wymiany umów
  Szybko sprawdzisz dane dotyczące transakcji i jednym kliknięciem zaakceptujesz lub odrzucisz propozycję, którą złożył Ci kupujący.
 • archiwum danych, dokumentów i umów
  Możesz łatwo sprawdzić przebieg Twoich negocjacji, zawarte transakcje i umowy. Wszystkie dane są zapisywane i bezpiecznie przechowywane.

 

 

Odwiedź naszą platformę agrobiznesu i zacznij handel online! Wypróbuj też za darmo wersję demo Agralana.