InsERT S.A.

Informacje

Cze
15
2018

InsERT z tytułem IT CHAMPION 2018

InsERT został laureatem prestiżowego konkursu IT Champion Polska „Mistrzowie nowych technologii”, organizowanego przez magazyn IT Reseller. 

Czytaj dalej »

Maj
24
2018

RODO - szkolenie już w sprzedaży!

Dostępne jest już multimedialne szkolenie RODO + obsługa RODO w programach InsERT. Vademecum w przystępnej formie dostarcza wiedzy na temat obowiązków wynikających z unijnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Czytaj dalej »

Mar
14
2018

Wiosenna promocja na wszystkie rozszerzenia

Wiosenna promocja na wszystkie rozszerzenia

Ruszamy z promocją na rozszerzenia naszych programów. W dniach od 14.03 do 31.03.2018 r. rozszerzenia programów linii InsERT nexo oraz InsERT GT będzie można nabyć w specjalnych, promocyjnych cenach.

Czytaj dalej »

Mar
12
2018

Szkolenie Zmiany Prawne 2018 lub vademecum JPK + Obsługa JPK

Szkolenie Zmiany Prawne 2018 lub vademecum JPK + Obsługa JPK

 Znajomość przepisów prawnych jest niezbędna w każdej branży. Dlatego od 12 do 31 marca, do każdego opłaconego e-Abonamentu dodajemy dostęp online do szkolenia Zmiany Prawne 2018 lub poradnika Jednolity Plik Kontrolny – vademecum + Obsługa JPK w programach InsERT.

Czytaj dalej »

Sty
18
2018

Zmiany Prawne 2018 - szkolenie multimedialne

W sprzedaży jest już multimedialne szkolenie Zmiany Prawne 2018, zawierające m.in. omówienie przepisów dotyczących JPK, nowych zasad rozliczenia podatku dochodowego oraz VAT, a także prezentację zmian funkcjonalnych w programach InsERT.

Czytaj dalej »

Sty
03
2018

Jednolity Plik Kontrolny - vademecum już w sprzedaży!

Dostępne jest już multimedialne szkolenie Jednolity Plik Kontrolny – vademecum, a także jego rozszerzona wersja, zawierająca poradnik obsługi JPK w naszych programach. Wraz z początkiem 2018 roku obowiązek comiesięcznego raportowania zakupów i sprzedaży VAT w postaci JPK obejmie także mikrofirmy.

Czytaj dalej »

Gru
29
2017

Obsługa opłaty recyklingowej w programach InsERT

Ministerstwo Finansów opublikowało komunikat, zgodnie z którym opłata recyklingowa powinna być wliczana do podstawy opodatkowania VAT. 

Czytaj dalej »

Gru
18
2017

Subiekt 123 dla InsERT GT - licencja dla biur rachunkowych

Informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży licencji specjalnej Subiekt 123 dla InsERT GT - licencja dla biur rachunkowych. W jej ramach, biuro pracujące na programach księgowych z linii InsERT GT będzie mogło udostępniać bezpłatnie klientom Subiekta 123.

Czytaj dalej »

Lis
21
2017

Programy Insertu gotowe na JPK!

Od 1 stycznia 2018 obowiązek prowadzenia ewidencji VAT obejmie już 1,6 mln firm, kiedy to do grona dużych, średnich i małych dołączą też mikrofirmy. Czy jesteś na to gotowy? Programy Insertu – tak. Gotowe są także poradniki, w jaki sposób generować JPK w naszych systemach.

Czytaj dalej »

Paź
27
2017

Nowe ceny abonamentów InsERT GT

Od 1 listopada 2017 zmieniły się ceny abonamentów na ulepszenia programów InsERT GT: zarówno ceny promocyjne, jak i standardowe. Posiadacze abonamentu zawsze mają dostęp do aktualnej wersji, dostosowanej do aktualnej sytuacji prawnej.

Czytaj dalej »