Programy dla firm - InsERT
Promocje

Przejdź na nexo

wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy

InsERT nexo to innowacyjna linia programów, ułatwiająca zarządzanie małą i średnią firmą. W jej skład wchodzą:

 • Subiekt nexo (system sprzedaży),
 • Rachmistrz nexo (prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego),
 • Rewizor nexo (system finansowo-księgowy),
 • Gratyfikant nexo (system kadrowo-płacowy),
 • Gestor nexo (system zarządzania relacjami z klientami),
 • Biuro nexo (system wspomagający pracę biura rachunkowego).

 

Pakiet dostępny jest w dwóch wersjach

InsERT nexo

spełniający standardowe wymagania małych i średnich firm;

InsERT nexo PRO

przeznaczony dla przedsiębiorstw, które potrzebują dodatkowych rozwiązań. Linia umożliwia tworzenie rozszerzeń dopasowujących system do indywidualnych potrzeb użytkownika i gwarantuje swobodę konfiguracji biznesowej (własne słowniki, raporty, wzory wydruku itd.).

 

Dlaczego warto

InsERT nexo usprawnia funkcjonowanie firmy i gwarantuje większą wygodę użytkowania. Nowoczesne rozwiązania interfejsowe oraz bogata funkcjonalność programów sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się prostsze i bardziej efektywne.

 

 • Elastyczny interfejs
  Programy można łatwo dostosować do preferencji poszczególnych pracowników, dzięki czemu użytkownik widzi wyłącznie te moduły i dane, z których korzysta w swojej pracy. Formatki wybranych dokumentów można dostosować do własnych potrzeb określając, które pola są ważne i mają być widoczne, a które nie są niezbędne i można je ukryć.
 • Unikalna nawigacja
  Uruchamianie modułów, dodawanie nowych dokumentów i wywoływanie wybranych funkcji stało się prostsze niż kiedykolwiek. Oprócz klasycznych rozwiązań, użytkownik może skorzystać z zawsze dostępnej wyszukiwarki poleceń, tworzyć własne zestawy „ulubionych” poleceń lub korzystać z mnemoników dokumentów.
 • Harmonijna integracja
  Poszczególne systemy, wchodzące w skład linii InsERT nexo, mogą zostać połączone w multiprogram, dzięki czemu użytkownik otrzymuje jeden wspólny system z dobrze dopasowanymi modułami połączonych programów. Tym sposobem handlowiec obsługujący klientów uruchamia i pracuje na jednym systemie łączącym Subiekta nexo i Gestora nexo, a osoba obsługująca zakupy handlowe wraz z ujęciem ich w księgowości może pracować na Subiekcie nexo połączonym z Rachmistrzem nexo.
 • Współpraca z księgowością
  Dokumenty z Subiekta nexo i Gratyfikanta nexo mogą być przekazywane do księgowości korzystającej z Rachmistrza nexo lub Rewizora nexo za pośrednictwem nowoczesnej, bezpiecznej i dwustronnej komunikacji online. Handlowiec wysyła fakturę wystawioną w Subiekcie nexo do chmury, z której księgowy pobiera ją do Rachmistrza nexo lub Rewizora nexo. Po obróbce księgowej dokumentu, informacje zwrotne są wysyłane do Subiekta nexo, dzięki czemu handlowiec zawsze zna status księgowy dokumentu. Cały proces jest w znacznym stopniu zautomatyzowany, a wysyłka dokumentów spełnia wymogi RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych.
 • InsERT mobile
  InsERT mobile to aplikacja, dzięki której obsługa klientów w terenie staje się sprawniejsza i efektywniejsza. Korzystający z niej użytkownicy otrzymają również powiadomienia związane z ważnymi informacjami, takimi jak publikacja nowej wersji programów czy istotne zmiany prawne.
 • Korzystanie z pomocy
  Specjalny moduł umożliwia łatwe wyszukanie praktycznych porad i wskazówek na temat programów. Po wpisaniu hasła do wyszukiwarki wyświetlą się poświęcone mu materiały online (linki do wątków na forach użytkowników, filmików instruktażowych na YouTube, artykułów e-Pomocy) oraz offline (podpowiedzi zapisane w programie).
 • Wyszukiwanie danych
  Dostępna w każdym momencie wyszukiwarka pozwala błyskawicznie odnaleźć konkretny dokument lub kartotekę w całym InsERT nexo. Wyszukiwać można po całych słowach (np. dezodorant), fragmentach słów (np. dezo), całych frazach (np. Forever dezodorant 100 ml) lub wymuszać dosłowne traktowanie słowa za pomocą cudzysłowów. Przydatna jest również możliwość korzystania z operatorów wymuszających wystąpienie (+) lub wykluczających wystąpienie słowa w wynikach wyszukiwania.
 • Praca zdalna/oddziałowa w ramach licencji podstawowej
  W jednym czasie można używać programu do przetwarzania danych firmy – również poza jej siedzibą – na tylu stanowiskach, ile obejmuje licencja.

 

*W przypadku połączenia z Sello, po przejściu z InsERT GT na InsERT nexo należy utworzyć nową bazę dla Sello, a następnie zsynchronizować z nią towary zmigrowane do nexo. 


 

Zasady i ceny

 

Wybierz program, z którego chcesz korzystać

Sprzedaż

 • Subiekt nexo

  Subiekt nexo

  Nowoczesny, intuicyjny system sprzedaży z obsługą magazynów.

  Sprawdź
 • Gestor nexo

  Gestor nexo

  Nowoczesny system zarządzania relacjami z klientami, organizujący pracę firmy.

  Sprawdź

Ksiegowość

 • Rachmistrz nexo

  Rachmistrz nexo

  Księga przychodów i rozchodów oraz ewidencja przychodów z obsługą finansów rozrachunków.

  Sprawdź
 • Rewizor nexo

  Rewizor nexo

  Nowoczesny system finansowo-księgowy ułatwiający i automatyzujący pracę.

  Sprawdź

Kadry i płace

 • Gratyfikant nexo

  Gratyfikant nexo

  Nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.

  Sprawdź

Obsługa biura rachunkowego

 • Biuro nexo

  Biuro nexo

  Nowoczesny system wspomagający pracę  biura rachunkowego.

  Sprawdź