Programy dla firm - InsERT

Opinie Gratyfikant nexo PRO

  • Gratyfikant nexo PRO to – podobnie jak nasze biuro – więcej niż standard. Ten rozbudowany i elastyczny program pomaga nam świadczyć dostosowane do potrzeb naszych klientów usługi w zakresie kadr i płac czy rozliczeń z ZUS. Pracując z nim mamy gwarancję, że prowadzone przez nas rozliczenia dokonywane są w sposób prawidłowy i zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami. Nasi klienci mogą korzystać z różnych kanałów komunikacji, w tym z Portalu Biura, które poza sprawnym kontaktem z nami, umożliwiają im przesyłanie dokumentów bezpośrednio w systemie, bez ich dowożenia czy przesyłania mailem. Chętnie korzystają także z Portalu pracownika.
  • Małgorzata Krzyżanowska, właścicielka, Biuro Usług Księgowych
  • Zobacz
  • Firma Raven do zarządzania kadrami wykorzystuje system Gratyfikant nexo PRO. Oprócz podstawowej funkcjonalności, cenionej przez pracowników, program firmy InsERT oferuje otwartą, elastyczną formułę, zapewniając wiele dodatkowych, indywidualnych rozwiązań. Raven PL może m.in. tworzyć w systemie raporty dotyczące kadr oraz bazy danych pracowników, a także prowadzić zaawansowaną ewidencję czasu pracy.
  • Zobacz
  • Sfera i czytelny dostęp do bazy danych w programach InsERT nexo PRO dają nieograniczone możliwości. Wykorzystujemy je w wielu obszarach naszej działalności. Dzięki Gratyfikantowi nexo PRO uzyskaliśmy synchronizację narzędzi RCP (rejestracja czasu pracy) z kalendarzami i zmianami godzin pracy w kalkulatorach ECP (efektywność czasu pracy). W efekcie, na podstawie wszystkich danych z systemu, automatycznie obliczamy wartość wynagrodzenia wraz z zaawansowanymi składnikami płacowymi, jak np. stała premia miesięczna, której wartość jest ustalana zarówno na podstawie obecności jak i oceny pracy pracownika. Informacje o absencjach pracowników zostały połączone z systemami planowanie produkcji (APS). Stworzyliśmy zindywidualizowaną wersję portalu pracownika, z rozszerzeniem funkcjonalności i kontroli danych. Dzisiaj papierowe wnioski w naszej firmie należą do przeszłości. 
  • Sławomir Jezierski, prezes EKOWATER 
  • Zobacz