Programy dla firm - InsERT

Biuro Usług Księgowych

  • Biuro Pani Małgorzaty Krzyżanowskiej na co dzień świadczy nowoczesną i kompleksową obsługę księgową małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewnia prowadzenie spraw księgowych w wybranej przez klientów formie, prowadzenie dokumentacji i rozliczeń kadrowo-płacowych oraz doradztwo dotyczące działalności gospodarczej.

  • Opinia – Gratyfikant nexo PRO

  • Gratyfikant nexo PRO to – podobnie jak nasze biuro – więcej niż standard. Ten rozbudowany i elastyczny program pomaga nam świadczyć dostosowane do potrzeb naszych klientów usługi w zakresie kadr i płac, czy rozliczeń z ZUS. Pracując z nim mamy gwarancję, że prowadzone przez nas rozliczenia dokonywane są w sposób prawidłowy i zgodny z aktualnie obowiązującymi przepisami. Nasi klienci mogą korzystać z różnych kanałów komunikacji, w tym z Portalu Biura, które poza sprawnym kontaktem z nami, umożliwiają im przesyłanie dokumentów bezpośrednio w systemie, bez ich dowożenia czy przesyłania mailem. Chętnie korzystają także z Portalu pracownika.

  • Małgorzata Krzyżanowska, właścicielka

Dzięki programom InsERT oferta Biura Usług Księgowych dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klientów. Poza możliwością wyboru kanałów do kontaktu z biurem, klienci otrzymują możliwość pozyskiwania informacji i powiadomień o płatności podatków i składek ZUS. Zawierając umowę z BUK Pani Małgorzaty Krzyżanowskiej klienci otrzymują także dostęp do programu do fakturowania online – Subiekta 123.

 PRZEJDŹ DO STRONY