Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Odzyskuj należności od kontrahenta w programach InsERT

Odzyskuj należności od kontrahenta w programach InsERT

13 
stycznia
 2021

Twój klient zwleka z zapłatą za towar lub usługę? Nie czekaj, skorzystaj z opcji odzyskiwania pieniędzy w programach InsERT i zwiększ płynność finansową swojej firmy. Brak opłat na start – płacisz wyłącznie za sukces, a koszty związane z prowizją możesz odzyskać od kontrahenta.

 

 

 

Odzyskiwanie pieniędzy w programach InsERT odbywa się za pośrednictwem firmy Kaczmarski Inkasso, która gwarantuje szybką i polubowną finalizację sprawy, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych relacji z kontrahentem. To rozwiązanie, które pozwala skupić się na swoim biznesie, zyskać większą swobodę w planowaniu finansów oraz zaoszczędzić pieniądze i czas związane z prowadzeniem długotrwałych procedur sądowych.

 

Co zyskujesz

 

Samodzielna windykacja należności od dłużników rozprasza uwagę. Zamiast zajmować się własną firmą, wierzyciel poświęca energię na czasochłonne czynności poboczne. Korzystając z opcji odzyskiwania pieniędzy w programie InsERT rozwiążesz ten problem, a jednocześnie:

  • oszczędzisz czas i niepotrzebne emocje;
  • zmniejszysz liczbę przeterminowanych płatności;
  • zyskasz większą płynność finansową;
  • zachowasz dobre relacje z kontrahentem;
  • zapłacisz wyłącznie za skutecznie przeprowadzoną windykację, a koszt prowizji odzyskasz od dłużnika;
  • unikniesz długich i niekoniecznie skutecznych procesów sądowych;
  • podniesiesz prestiż swojej firmy poprzez zabezpieczenie systemu regulowania należności;
  • zyskasz dostęp do szczegółowych informacji o prowadzonej windykacji, a wszystkie decyzje będą podejmowane wyłącznie za Twoją aprobatą.

 

Jak to działa

 

Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w programie i wypełnić kreator zlecania spraw. Resztą zajmie się firma Kaczmarski Inkasso. Tutaj znajdują wskazówki, jak rozpocząć odzyskiwanie pieniędzy w programach InsERT. Usługa jest dostępna w systemach: Subiekt nexo, Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Subiekt GT, Rewizor GT, Subiekt 123 oraz Navireo ERP.

Podczas całego procesu masz dostęp do szczegółowych informacji dotyczących jego przebiegu i statusu kontrahenta, a wszystkie decyzje podejmowane są wyłącznie za Twoją zgodą. Prowizja za odzyskanie należności naliczana jest wyłącznie w przypadku, gdy zaległe pieniądze znajdą się już na Twoim koncie, a tę kwotę – zgodnie z polskim prawem – możesz również odzyskać od kontrahenta.

Stworzyliśmy specjalny serwis, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące usługi.