Odzyskaj należności od kontrahenta

Odzyskaj należności od kontrahenta

szybko i polubownie

Twój klient zwleka z zapłatą za towar lub usługę? Nie czekaj, skorzystaj z opcji odzyskiwania pieniędzy w programie InsERT i zwiększ płynność finansową swojej firmy. Brak opłat na start - płacisz wyłącznie za sukces, a koszty związane z prowizją możesz odzyskać od kontrahenta.

Odzyskiwanie pieniędzy w programach InsERT odbywa się za pośrednictwem firmy Kaczmarski Inkasso - lidera rynku w zakresie windykacji na zlecenie, gwarantującej szybką i polubowną finalizację sprawy, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych relacji z kontrahentem. To rozwiązanie, które pozwala skupić się na właściwej działalności biznesowej oraz zyskać większą swobodę w planowaniu finansów. W ten sposób oszczędzisz zarówno pieniądze, jak i czas związany z prowadzeniem długotrwałych i niekoniecznie skutecznych procedur sądowych.

 


 

Jak to działa

Rozpoczęcie odzyskiwania pieniędzy w programie InsERT to tylko kilka minut - wystarczy wybrać odpowiednią opcję w programie i wypełnić formularz zlecania spraw. Resztą zajmie się firma Kaczmarski Inkasso, która stawia na skuteczność i elastyczność, dostosowując swoje działania do Twoich potrzeb i preferencji oraz bieżącej sytuacji i postawy dłużnika. Podczas całego procesu będziesz mieć dostęp do szczegółowych informacji dotyczących jego przebiegu i efektów oraz statusu dłużnika, a wszystkie decyzje podejmowane będą wyłącznie za Twoją zgodą.

Aby zagwarantować wysoką skuteczność swoich działań, Kaczmarski Inkasso stosuje komplet sprawdzonych narzędzi i rozwiązań, między innymi takich, jak:

 

Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz
pozyskiwanie dodatkowych informacji o kliencie

telefoniczne negocjacje 
dotyczące spłaty zadłużenia

wysyłka SMS-ów 
z przypomnieniami o płatności

kampanie e-mailowe przypominające o spłacie

 

Prowizja za odzyskanie należności naliczana jest wyłącznie w przypadku sukcesu, gdy zaległe pieniądze znajdą się już na Twoim koncie. Kwotę tę możesz ponadto odzyskać od kontrahenta zgodnie z polskim prawem.

Usługa odzyskiwania pieniędzy dostępna jest w programach: Subiekt nexo, Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Subiekt GT, Rewizor GT, Subiekt 123 oraz Navireo ERP.

 

 

Co zyskujesz

Samodzielna windykacja należności od dłużników rozprasza uwagę. Zamiast zajmować się własnym biznesem, wierzyciel poświęca energię na czasochłonne czynności poboczne. Korzystając z opcji odzyskiwania pieniędzy w programie InsERT rozwiążesz ten problem, a jednocześnie:

 • oszczędzisz czas i niepotrzebne emocje;
 • zmniejszysz liczbę przeterminowanych płatności;
 • zyskasz większą płynność finansową;
 • zachowasz dobre relacje z kontrahentem;
 • zapłacisz wyłącznie za skutecznie przeprowadzoną windykację, a koszt prowizji odzyskasz od dłużnika;
 • unikniesz długich i niekoniecznie skutecznych procesów sądowych;
 • podniesiesz prestiż swojej firmy poprzez zabezpieczenie systemu regulowania należności;
 • zyskasz dostęp do szczegółowych informacji o prowadzonym postępowaniu, a wszystkie decyzje będą podejmowane wyłącznie za Twoją aprobatą.

 

Windykacja na koszt dłużnika
- jak to wygląda w praktyce?


 1. Po odzyskaniu pieniędzy otrzymujesz fakturę prowizyjną oraz notę obciążeniową dla dłużnika.
 2. Po opłaceniu faktury przesyłasz notę obciążeniową do kontrahenta. Kwota na dokumencie to koszt, jaki został poniesiony w związku ze skorzystaniem z usług Kaczmarski Inkasso (prowizja).
 3. Dłużnik zobowiązany jest do opłacenia prowizji, a ty odzyskujesz zarówno sam dług, jak i koszt usługi.
 4. Jeśli kontrahent zignoruje notę obciążeniową, możesz skorzystać z bezpłatnej usługi dochodzenia należności w Kaczmarski Inkasso. 

 

 

Cennik

WINDYKACJA NA KOSZT DŁUŻNIKA
(należności wymagalne, nieprzedawnione, krajowe, wynikające z faktur)

Kwoty
wierzytelności
Wynagrodzenie prowizyjne

(naliczane po zaspokojeniu roszczenia)

Do 30 dni

po terminie

31-180 dni

po terminie

181-365 dni

po terminie

Powyżej 365 dni

po terminie

powyżej 50 000 PLN

2% 4% 6% 8%

10 000,01 - 50 000 PLN

4% 6% 8% 10%
do 10 000 PLN 6% 8% 10% 12%

  Dla rozrachunków przeterminowanych o ponad 730 dni prowizja wynosi 18%.

 

Tutoriale

Zobacz bezpłatne przewodniki online, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez procedurę odzyskiwania pieniędzy w programach InsERT. To naprawdę bardzo proste!

 

    

 

  

 

 

Zobacz

Przekonaj się, jak łatwo rozpocząć odzyskiwanie należności w programach InsERT. Wystarczy tylko kilka minut.