Szybkie płatności

Pozwól klientom błyskawicznie opłacać faktury i zamówienia on-line z komputera lub smartfona! Korzystaj z Szybkich płatności w nexo lub GT i zyskaj czas, wygodną ewidencję transakcji oraz prosty sposób rozliczania swoich klientów.

Szybkie płatności to rozwiązanie znacznie prostsze od standardowego przelewu internetowego, pozwalające zaoszczędzić czas zarówno wystawiającemu dokument, jak i jego płatnikowi.

Pieniądze za faktury i zamówienia błyskawicznie trafiają na konto, a sprzedający ma pełen nadzór nad dokonanymi transakcjami – status każdej z nich można łatwo sprawdzić w programie.

 

 

Sposób 1: Klient otrzymuje maila, w treści którego znajduje się link do płatności. Klikając w niego zostaje przeniesiony na stronę internetową szybkich płatności, gdzie może błyskawicznie dokonać płatności.

Sposób 2: Klient klika przycisk Zapłać on-line (nexo) lub link (GT) znajdujący się na załączonej w mailu fakturze PDF. Po kliknięciu zostanie automatycznie przeniesiony na stronę szybkich płatności.

Sposób 3: Klient otrzymuje dokument w formie papierowej. Teraz wystarczy, że zeskanuje znajdujący się na niej kod QR, korzystając ze swojego smartfona, dzięki czemu zostanie przeniesiony do strony z szybkimi płatnościami.

 Jak korzystać z Szybkich płatności