Programy dla firm - InsERT

InsERT mobile

Aplikacja mobilna - obsługa klientów z dowolnego miejsca, oraz biznesowe powiadomienia specjalnie dla Ciebie

Moduł Klienci

Aktywacja licencji na usługę InsERT mobile jest bezpłatna. W ramach abonamentu na dowolny program z linii nexo, można korzystać z modułu Klienci bez limitu użytkowników. 

Moduł Kalendarz

Pierwszy miesiąc korzystania z modułu Kalendarz jest darmowy, bez limitu na liczbę użytkowników. Warunkiem korzystania z modułu jest posiadanie abonamentu do Gestora nexo.

Za pośrednictwem serwisu Konto InsERT można natomiast przedłużyć licencje na moduł Kalendarz na 1, 3 lub 12 miesięcy. Cena za jednego użytkownika jest stała i zależy od okresu, na jaki klient zdecyduje się przedłużyć licencję:

 

Można w dowolnym momencie rozszerzyć aktualnie obowiązującą licencję o dodatkowe jednostki, bez konieczności przedłużania okresu obowiązywania licencji. Wystarczy dokupić kolejnych użytkowników. 

Po określeniu parametrów licencji (okres, liczba użytkowników), klient zostanie przeniesiony do serwisu PayU, gdzie będzie mógł szybko sfinalizować transakcję. Informacje o transakcji dostępne są w serwisie Konto InsERT, w module Historia transakcji.

Licencje na moduł Kalendarz – na 12 miesięcy - można również przedłużyć u naszych Partnerów