Programy dla firm - InsERT

Proxy Trade

  • Dzięki Gestorowi nexo PRO usprawniliśmy pracę, zyskaliśmy efektywniejsze zarządzanie procesami obsługi klienta, od ofertowania, przez sprzedaż, po dostawy. Wszystkie procesy obsługujemy w jednym miejscu. Intensywnie wykorzystujemy moduł Zleceń serwisowych, np. w usłudze czyszczenia filtrów, przy zleceniach przeglądów i obsłudze gwarancyjnej. Skutecznie monitorujemy realizacje poszczególnych spraw i ich etapów, czasy realizacji, delegujemy zadania, śledzimy koszty, kontrolujemy zyskowność zleceń.

  • Opinia – Gestor nexo PRO

  • Dzięki współpracy Gestora nexo PRO z Subiektem nexo PRO zautomatyzowaliśmy wiele codziennych czynności, przeprowadzamy precyzyjnie zaplanowane i w pełni kontrolowane akcje handlowe, prowadzimy wydajną komunikację z klientami, obsługę zamówień, reklamacji, sprzedaży i obsługi magazynu. Systemy z serii InsERT nexo PRO uwiodły nas swoją prostą obsługą, spójnością i otwartością na zmiany uwzględniające specyfikę naszej działalności.

  • Sebastian Tomicki, dyrektor zarządzający

Proxy Trade zajmuje się produkcją i sprzedażą osprzętów do maszyn budowlanych i rolniczych. Oferuje szeroką gamę produktów do koparek kołowych i gąsienicowych, koparko-ładowarek, ładowarek, dźwigów samojezdnych, nośników teleskopowych wszystkich marek spotykanych na świecie oraz maszyn rolniczych. Firma zajmuje się także zabezpieczaniem maszyn i ich operatorów przed pyłem, kurzem i ogniem, m.in. montując w maszynach wentylatory ze zmienną geometrią łopat, filtry wstępne czy filtry kabinowe. Projektuje i montuje automatyczne systemy gaśnicze. Proxy Trade realizuje projekt pod nazwą „Zielone filtry” (zielonefiltry.pl). Działa w sektorze ochrony środowiska, w szczególności koncentrując się na konserwacji, czyszczeniu i naprawie filtrów powietrza i oleju stosowanych w przemyśle i transporcie. Te działania wymiernie zmniejszają zanieczyszczenie klimatyczne, zapewniając zdrowe środowisko pracy i niższe koszty operacyjne firm. Proxy Trade jest autoryzowanym przedstawicielem wielu marek, w tym: Auger Torque, SY-Klone, CLEANFIX, Hamevac, Blaze Cut, M3 Metal Meccanica Moderna, SEPPI M. S.p.A., Padagas, Mekra Tronics, QM, MX Flow czy Tecna. Prowadzi także specjalistyczny serwis systemy-gasnicze.pl.

 PRZEJDŹ DO STRONY