Programy dla firm - InsERT

Kalinowscy Stawińscy

  • Kalinowscy Stawińscy to rodzinna firma działająca od 1982 roku. Przez 40 lat rozwoju, przechodziliśmy wiele zmian, by zawsze odpowiednio reagować na potrzeby rynku i klientów. Zawsze troszczymy się o wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz sprawną realizację zamówień. Korzystamy z wysokiej jakości, dobrze sprofilowanych programów dla firm.

  • Opinia – Gestor nexo PRO

  • W 2005 roku uruchomiliśmy, jeden z pierwszych w branży żeglarsko-motorowodnej, sklep internetowy Boatshop.pl. Szukaliśmy optymalnego oprogramowania, które wsparłoby również serwis sprzętu motorowodnego. Wybraliśmy Gestora nexo PRO. Szczególnie ważny był dla nas moduł umów z klientami oraz zleceń serwisowych. Chcieliśmy mieć możliwość tworzenia wielowariantowych ofert i realizacji ich poprzez faktury zakupu. System usprawnia funkcjonowanie firmy, ulepsza obieg informacji, pomaga w serwisie, zarządzaniu relacjami z klientami, pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność.

  • Monika Stawińska, wspólniczka

Firma stale się rozwija. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów dostosowuje i rozszerza asortyment branżowych produktów. W 2018 roku otworzyła większą siedzibę. Ponad 700 mkw. powierzchni pozwala w pełni wyeksponować towar oraz zwiększyć stany magazynowe, zachowując jednocześnie płynne, szybkie dostawy. Do zarządzania sprzedażą i magazynem spółka wykorzystuje, współpracujący z Gestorem nexo PRO, system Subiekt nexo PRO.

 PRZEJDŹ DO STRONY