Programy dla firm - InsERT

Invest-Tech

  • Invest-Tech to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe obecne na rynku stali kwasoodpornej i nierdzewnej od 1996 roku. Jego główna siedziba mieści się w Toruniu, ale ma też oddziały w Gdyni, Katowicach i Warszawie. Oferuje szeroką gamę wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych, skład stali nierdzewnych oraz serwis stali nierdzewnych, wycinanie plazmowe, obróbkę CNC, produkcję kołnierzy ze stali kwasoodpornej do rur według wielu norm, w tym głównie EN, DIN i ANSI oraz cięcie prętów. Firma produkuje też maszyny i urządzenia dla oczyszczalni ścieków, rurociągów, prowadzi prefabrykację rurociągów, a także projektuje, buduje i modernizuje oczyszczalnie ścieków – komunalne i przemysłowe oraz prowadzi profesjonalne doradztwo techniczne. Szczególnie wysoki poziom specjalizacji osiągnęła w zakresie produkcji innowacyjnych rozwiązań dla oczyszczalni ścieków. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu prac B+R w tym zakresie. Jest członkiem branżowego Stowarzyszenia Stal Nierdzewna.

  • Opinia – Gestor nexo PRO

  • W programach InsERT nexo PRO dla nas najbardziej kluczowa jest Sfera i czytelny dostęp do bazy danych. Obecnie posiadamy kilkadziesiąt funkcjonalności opartych o mechanizmy Sferyczne. Dzięki Gestorowi nexo PRO połączyliśmy proces ofertowania z systemem obliczającym rozkroje cięcia blach. Handlowiec przygotowuje ofertę z indeksami asortymentowymi, która automatycznie jest wczytywana do programu od rozkroju blach, gdzie technolog dookreśla kwestie techniczne i ostatecznie wycenia koszt wycięcia wskazanych w ofercie asortymentów. Następnie są one ponownie transferowane do oferty tworzonej w Gestorze i uzupełniane o ceny i uwagi techniczne. Podobne wzajemne transfery stosujemy także dla działu zakupów. Gestor nexo PRO umożliwia nam także automatyczne tworzenie ofert dla klientów, na podstawie zaawansowanych kalkulatorów produkcyjnych z uwzględnieniem tworzenia indeksów asortymentowych. Cenimy sobie także przyjazny i bardzo dobrze przygotowany interfejs.

  • Krzysztof Seklecki, dyrektor handlowy

Dzięki wdrożeniu systemów InsERT nexo PRO firma Invest-Tech zautomatyzowała wielu procesów i czynności. Za pomocą Sfery – specjalnego środowiska programistycznego – połączyła funkcjonalnie nowe systemy z już działającymi programami, obsługującymi np. produkcję. Szczególnie wysoko ceni sobie możliwość tworzenia indywidualnych, nieograniczonych tematycznie, zaawansowanych raportów i wydruków, a także bezproblemowy dostęp zdalny, zarówno za pomocą bezpośrednich łączy VPN, jak i stosowania RDP.

Generalnie firmie zależało na zwiększeniu wydajności. Poszukiwała oprogramowania polskiego producenta, które byłoby nowoczesne, dobrze zaprojektowane i na bieżąco aktualizowane, zarówno funkcjonalnie, jak i pod kątem zmian prawnych. Ważna była otwartość systemu, możliwość samodzielnego dostępu do baz danych i modyfikowania jego funkcji, aby móc automatyzować wiele zadań, w szczególności tych związanych z produkcją.

– Wcześniej pracowaliśmy na programie rozbudowanym pod nasze potrzeby i specyficzne wymagania rynku stali nierdzewnej. W związku z posiadaniem własnych rozwiązań programowych dla działu produkcji (mamy swój dział programistyczny), zależało nam na możliwości zintegrowania się z nowym oprogramowaniem oraz możliwości rozbudowania jego funkcjonalności, niezależnie od producenta. Dodatkowym ważnym dla nas warunkiem była możliwość „śledzenia partii” (rozbicie partii), gdyż w naszej branży kluczowe jest śledzenie materiału wraz odpowiednią certyfikacją – mówi Łukasz Jezierski, kierownik zarządzający logistyką i magazynem w Invest-Tech.

 PRZEJDŹ DO STRONY