InsERT S.A.

Staż i praktyki studenckie

Wielu obecnych pracowników Działu Oprogramowania zaczynało swoją przygodę z firmą od odbycia stażu lub praktyki studenckiej. Twój staż to dla nas nieoceniona okazja, by Cię lepiej poznać: nie tylko Twoją wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim potencjał, zapał, kreatywność i energię, którą wnosisz do zespołu.

Praktykę w Insercie możesz rozpocząć w dowolnym momencie w roku.

W Insercie traktujemy praktykę jako wstęp do pracy zawodowej i dlatego płacimy Ci za pracę w zawodzie, a nie za parzenie kawy szefowi albo przenoszenie kartonów w magazynie. Zobaczysz, jak na co dzień działa firma produkująca oprogramowanie pudełkowe. Mało tego, od razu wrzucamy Cię na głęboką wodę. Po przeszkoleniu otrzymujesz wyznaczone zadania, które być może później wykorzystamy w naszych rozwiązaniach dla klientów albo w pracy zespołu. Z jednej strony to ogromna odpowiedzialność i wyzwanie, ale przecież także wspaniała okazja do poznania firmy od podszewki, nauczenia się kilku praktycznych umiejętności, poznania ciekawych ludzi, nie mówiąc już o olbrzymiej satysfakcji zawodowej.

Jeśli praktyka w Insercie nadal Cię interesuje, po prostu przyślij do nas CV (praktyki [at] insert.com.pl) z zaznaczeniem, że chcesz u nas odbyć praktykę lub staż. Z najlepszymi kandydatami spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Aktualne oferty praktyk: