Generator kodów kreskowych dla nexo PRO

Rozwiązania Partnerskie
 • Do programu:
 • Autor:
  LEO Gmerek Maroń Sp.j.
 • Kontakt:
  tel.: 32-770-13-39, 509-74-90-29, 506-123 616
 • e-mail:
 • strona www:
 • Cena:
  299 zł

Opis rozwiązania polecane rozwiązanie

SZYBKIE ZNAKOWANIE TOWARÓW

Kody kreskowe ułatwiają codzienną obsługę towarów w procesach sprzedaży, zakupu i magazynowania. Są nieodzownym elementem pozwalającym na szybką identyfikację towaru.

Program Generator kodów kreskowych to prosta aplikacja, która pozwala wygenerować kody kreskowe dla wszystkich lub wybranych towarów znajdujących się w Subiekcie. Kody generowane są w systemach EAN-8 lub EAN-13 i zapisywane w polu Kod kreskowy dla Podstawowej jednostki miary.

Program wyszukuje także towary nieposiadające kodów. Dzięki temu, może być używany do cyklicznego nadawania kodów w miarę pojawiania się nowych towarów.

Kody mogą być nadawane towarom, zgodnie z ustawieniami programu ze zdefiniowanego przez użytkownika zakresu. Program pozwala na użycie przyznanego przez właściwą organizację GS1 zakresu kodów lub stworzenie kodów wewnętrznych na podstawie identyfikatora bazodanowego (rozpoczynających się od cyfry 2).

Intuicyjny mechanizm generuje kody kreskowe na podstawie podanego przez użytkownika pełnego ciągu znaków, posiada również funkcję autouzupełniania, dzięki której użytkownik podaje wyłącznie przedział żądanych kodów do utworzenia (np. 1 do 200).

Użycie programu Generator kodów kreskowych powoduje, że nadawanie kodów kreskowych jest czynnością szybką i niewymagającą specjalistycznej wiedzy.

Wymagania:

Subiekt nexo PRO 30.0.0 lub nowszy, Windows 8 lub nowszy, Microsoft SQL Serwer 2012 lub nowszy, .NET Framework 4.6.1 lub wyższy