InsERT S.A.

Rachmistrz nexo

  

Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

Rachmistrz nexo został wyposażony w szereg rozbudowanych funkcji ułatwiających prowadzenie księgowości (od ewidencji VAT, umów i płac, środków trwałych i pojazdów, przez wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, po rozliczanie rozrachunków). Zaletami programu są m.in. automatyczna dekretacja dokumentów oraz elastyczna obsługa finansów i rozrachunków.

Dlaczego warto przejść na Rachmistrza nexo:

  • dekretacja dokumentów - serwis gromadzący „obrazy księgowe” będące księgowym ujęciem dokumentów podlegających automatycznej dekretacji według zdefiniowanych schematów);
  • obsługa finansów (m.in. prowadzenie kasy, obsługa rachunku bankowego, bankowość online);
  • obsługa rozrachunków;
  • profil uproszczony - dostosowanie interfejsu programu do podstawowych scenariuszy pracy;
  • rozliczenia właścicielskie (m.in. składki ZUS wspólników oraz przychody z innych form działalności gospodarczej);
  • płynna zmiana form księgowości z zachowaniem wszystkich danych historycznych;
  • obsługa złożonych dokumentów VAT (np. zakupy zaopatrzeniowe i kosztowe ujęte jednym zapisem);
  • wymiana dokumentów online z Subiektem nexo pracującym na osobnej bazie danych;
  • dokument miesięcznego rozliczenia eksploatacji pojazdów stanowiący podstawę do automatycznego zaksięgowania kosztów.

 

 

Więcej informacji:

 

Rachmistrz nexo PRO

Rachmistrz nexo PRO jest rozszerzoną wersją Rachmistrza nexo, zapewniającą dużo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu pozwala m.in. tworzyć własne raporty i wydruki, na własny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze (np. dodatkowymi transakcjami VAT), dokonywać analizy zapisów według różnorodnych cech z wykorzystaniem tzw. pól własnych, czy też rozliczać rozrachunki ratalnie lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa jest także realizacja indywidualnych rozwiązań poprzez tzw. punkty rozszerzeń i Sferę dla Rachmistrza nexo.

Więcej informacji:

Klub InsERT

Wykupiłeś Abonament lub teleKonsultanta? Skorzystaj z ofert Klubu!