Programy dla firm - InsERT
Informacje o nowych produktach i usługach, oferty promocyjne, aktualności prawne.
Moduł Oddelegowani już w sprzedaży

Moduł Oddelegowani już w sprzedaży

02 
kwietnia
 2024

Nowy moduł Gratyfikanta nexo/nexo PRO: Oddelegowani już w sprzedaży. Dzięki niemu sprawnie rozliczysz wynagrodzenia pracowników oddelegowanych do pracy za granicą.

 

 

 

 

Korzystanie z modułu wymaga posiadania oddzielnie płatnej licencji, którą można kupić na 12 miesięcy.

 


 

Moduł Oddelegowani - co zyskujesz

Rejestrowanie pracy za granicą

Moduł pozwala ewidencjonować wyjazdy pracowników w ramach oddelegowania do pracy za granicą. Jeśli zatrudniasz kierowców realizujących przejazdy w transporcie międzynarodowym, moduł pozwoli Ci także rejestrować każdy taki wyjazd.

Definiowanie wynagrodzeń

Wprowadzając informacje o wyjeździe pracownika, możesz od razu zdefiniować jego wynagrodzenie za czas pracy za granicą. Możesz także określić, czy zwykłe składniki wynagrodzenia (za pracę w Polsce) mają być pomniejszane za czas oddelegowania.

Naliczanie wynagrodzeń

Na podstawie wprowadzonych danych program obliczy wypłatę pracownika za dany miesiąc - zarówno wynagrodzenie krajowe, jak i zagraniczne. Uwzględni także to, co dla takich pracowników jest specyficzne, czyli kwotę wyłączenia ze składek ZUS oraz kwotę zwolnioną z podatku. Te same możliwości program zapewnia przy generowaniu rachunków do umów zleceń. 

Najnowsze przepisy

Moduł Oddelegowani uwzględnia najnowsze zmiany prawne w zakresie rozliczania kierowców w transporcie międzynarodowym - jednolitą stawkę diety wirtualnej oraz zwolnienie z podatku w umowach cywilnoprawnych. 

 

Jak kupić

 

Usługę można nabyć:

  • w sieci sprzedaży InsERT,
  • z poziomu Konta InsERT - wystarczy przejść do zakładki Moje produkty, a następnie wybrać moduł Oddelegowani w sekcji Polecane w Markecie InsERT,
  • bezpośrednio w programie Gratyfikant nexo/nexo PRO.

Po opłaceniu zakupu usługa jest gotowa do działania.

 

Cena

 

Od 2 kwietnia 2024, przez pierwszy miesiąc sprzedaży, moduł można nabyć w promocyjnej cenie, wynoszącej 245 zł (licencja na 12 miesięcy). Od 2 maja 2024 zacznie obowiązywać nowa cena - 295 zł.