Programy dla firm - InsERT
Informacje o nowych produktach i usługach, oferty promocyjne, aktualności prawne.
zarezerwuj.pl - zarządzaj rezerwacjami, oszczędzaj czas

zarezerwuj.pl - zarządzaj rezerwacjami, oszczędzaj czas

02 
lutego
 2021

zarezerwuj.pl to aplikacja do zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami stworzona z myślą o potrzebach wielu różnych branż. Dzięki intuicyjnemu terminarzowi błyskawicznie dodasz do systemu rezerwacje internetowe, telefoniczne czy złożone na miejscu, a Twoi klienci zyskają możliwość dokonania szybkiej rezerwacji z dowolnego miejsca.

 

 

 

Obsługa rejestracji, wyszukiwanie wolnych terminów, kontakt z klientami i pracownikami - zarezerwuj.pl automatyzuje te i wiele innych procesów. Skraca czas niezbędny do dokonania rezerwacji i zwiększa zadowolenie klientów, a w efekcie - także Twoje przychody!

 

Dla kogo

 

Z aplikacji z powodzeniem korzystają już m.in. gabinety lekarskie, przychodnie oraz placówki świadczące inne usługi medyczne, branża transportowa, serwisy IT, restauracje czy salony fryzjerskie. Bogata funkcjonalność zarezerwuj.pl doskonale sprawdzi się jednak w każdej branży oferującej rezerwację usług i zasobów - consultingu, szkoleniach, nauczaniu indywidualnym, hotelach, pensjonatach, warsztatach samochodowych, wypożyczalniach i wielu innych.

System może być także wykorzystywany w przestrzeni wewnątrzfirmowej, np. do rezerwacji sal konferencyjnych czy firmowych samochodów.

 


 

Co zyskujesz

 

 

Przejrzysty terminarz

Elastyczny i łatwy w obsłudze kalendarz pozwala błyskawicznie dodawać rezerwacje złożone na miejscu lub telefonicznie. Możliwa praca w widoku miesięcznym, tygodniowym lub dziennym.

 

Powiadomienia SMS

Specjalny mechanizm wysyłania SMS-ów pozwala automatycznie przesyłać potwierdzenia rezerwacji i przypomnienia o nadchodzących wizytach. Na start pakiet bezpłatnych SMS-ów!

 

Formularz rezerwacji na Twojej stronie

Klienci będą mogli dokonać rezerwacji m.in. używając widgetu zamieszczonego na Twojej stronie www. Wszystkie dokonane w ten sposób rezerwacje pojawią się błyskawicznie w Twoim systemie. To wygodna metoda pozyskiwania klientów - bez rozmów telefonicznych czy wcześniejszej wizyty.

 

Raporty i dokumenty

zarezerwuj.pl umożliwia szybki dostęp do najważniejszych informacji biznesowych - jedno kliknięcie wystarczy do wywołania raportów o przychodowości i popularności usług oraz najważniejszych danych o klientach. Aplikacja pomaga także tworzyć cenniki i grafiki pracy.

 

Płatności online

Chcesz, by rezerwacje Twoich usług były możliwe po opłaceniu zaliczki lub całej należnej kwoty? Nic prostszego - dzięki wbudowanym w system płatnościom online!

 

 

Wypróbuj za darmo

 

Wejdź na stronę zarezerwuj.pl/firma i zarejestruj się! Pracuj przez miesiąc za darmo i bez żadnych zobowiązań. Na stronie znajdziesz także tutoriale czyli bezpłatne przewodniki online, które krok po kroku pokażą Ci, jak rozpocząć pracę z aplikacją i obsługiwać rezerwacje w Twojej branży.