Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

700 tys. sprzedanych licencji!

700 tys. sprzedanych licencji!

InsERT sprzedał już 700 tys. licencji własnych programów - na co dzień korzysta z nich ponad 420 tys. firm. To najlepszy wynik wśród polskich producentów systemów dla sektora MSP.

Historia Insertu zaczęła się od Subiekta – jednego z pierwszych w Polsce komputerowych programów do obsługi sprzedaży, wykorzystywanego w większości firm rozpoczynających działalność w rodzącej się, wolnorynkowej gospodarce. Twórcą Subiekta, do dziś najbardziej popularnego programu w swojej kategorii, był Jarosław Szawlis – założyciel firmy i jej obecny prezes.

Obecna oferta Insertu to przede wszystkim dwie flagowe linie programów – InsERT nexo oraz InsERT GT, a także m.in. system ERP Navireo, aplikacja vendero oraz Subiekt 123. Aplikacje Insertu są zainstalowane na kilku milionach komputerów i generują ok. miliona faktur dziennie.

- Cieszę się, że InsERT, poprzez swoje systemy, może mieć udział w rozwoju, zdobywaniu nowych rynków i tworzeniu nowych marek przez mikro, małe i średnie firmy. Jednocześnie mam jednak świadomość odpowiedzialności, która w związku z tym na nas spoczywa – mówi Jarosław Szawlis.

Aby uczcić fakt siedmiuset tysięcy sprzedanych licencji, uruchomiliśmy specjalną stronę internetową. Wejdź i poznaj nas lepiej!