
W lutym systemy InsERT nexo PRO do 70% taniej
W lutym możesz kupować programy InsERT nexo PRO od 50 do 70% taniej! Rozwiń swój biznes i postaw na najbardziej innowacyjną i wszechstronną linię systemów InsERT.
Z oferty możesz skorzystać jeśli nie pracowałeś wcześniej z programem InsERT lub jeżeli chcesz kupić nowy system InsERT nexo PRO, rozszerzenie do niego lub zestaw dla biur rachunkowych w niższej niż standardowo cenie.
Programy i zestawy dla biur rachunkowych można nabyć taniej wykorzystując kod rabatowy. Do każdego zestawu oraz programu Biuro nexo otrzymasz dodatkowo bezpłatnie roczną licencję do zarezerwuj.pl – aplikacji webowej do umawiania wizyt na miejscu w biurze rachunkowym lub spotkań online. Kupno rozszerzenia w promocyjnej cenie nie wymaga kodu.
SPRAWDŹ
Przykładowe ceny - biura rachunkowe
|
program |
cena regularna programu |
cena promocyjna programu |
|---|---|---|
| Rachmistrz nexo PRO
licencja na nieograniczoną liczbę stanowisk i 20 podmiotów |
705 | 211,50 |
| Rewizor nexo PRO
licencja na nieograniczoną liczbę stanowisk i 10 podmiotów |
2745 | 823,50 |
| Gratyfikant nexo PRO
licencja na 5 podmiotów i nieograniczoną liczbę pracowników |
2635 | 790,50 |
| Subiekt nexo PRO
licencja na 1 stanowisko |
1535 | 460,50 |
| Gestor nexo PRO
licencja na 3 stanowiska |
1535 | 460,50 |
| Biuro rachunkowe nexo PRO
Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo PRO, Subiekt nexo PRO + zarezerwuj.pl |
3495 | 1048,50 |
| Biuro rachunkowo-płacowe nexo PRO PLUS
Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo PRO, Gratyfikant nexo PRO, Subiekt nexo PRO, Biuro nexo + zarezerwuj.pl |
6735 | 2020,50 |
| Doradca podatkowy nexo PRO
Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo PRO, Gratyfikant nexo PRO, Gestor nexo PRO, Subiekt nexo PRO + zarezerwuj.pl |
6645 | 1993,50 |
Przykładowe ceny - pozostałe firmy
|
program |
cena regularna programu |
cena promocyjna programu |
|---|---|---|
| Subiekt nexo PRO
licencja na 1 stanowisko |
1535 | 767,50 |
| Rachmistrz nexo PRO
licencja na 3 stanowiska |
1075 | 537,50 |
| Rewizor nexo PRO
licencja na 1 stanowisko |
2745 | 1372,50 |
| Gestor nexo PRO
licencja na 1 stanowisko |
985 | 492,50 |
| Gratyfikant nexo PRO
licencja na 50 pracowników |
2635 | 1317,50 |
Więcej informacji o promocji znajdziesz na dedykowanej jej stronie.
SPRAWDŹ
Zobacz także
Pracujesz z programami InsERT GT? W lutym możesz skorzystać z okazji i przejść na InsERT nexo PRO - bardziej innowacyjną i bogatszą funkcjonalnie linię - aż 80% taniej. Dodatkowo w prezencie otrzymasz szkolenie multimedialne krok po kroku z obsługi nowego systemu, a w przypadku przejścia na Subiekta nexo PRO - również roczną licencję do modułu POS - interfejs dotykowy.
Już za kilka dni Krajowy System e-Faktur stanie się obowiązkowy. Oznacza to, że na przygotowanie się do nowych zasad zostało bardzo mało czasu. Zmiany będą miały istotny wpływ na codzienną pracę księgowości, dlatego przygotowaliśmy multimedialne szkolenia, które pokazują obsługę KSeF w naszych programach księgowych - Rachmistrzach i Rewizorach.
Krajowy System e-Faktur (KSeF) już 1 lutego 2026 r. stanie się obowiązkowym elementem codziennej pracy firm. Wiemy, że nowe obowiązki i zmiany w przepisach mogą być wyzwaniem - dlatego przygotowaliśmy wiele form pomocy, dzięki którym wdrożenie i codzienna praca z KSeF w programach InsERT będą jeszcze prostsze.
Już 1 lutego Krajowy System e-Faktur (KSeF) stanie się obowiązkowy. To oznacza, że na przygotowanie się do nowych zasad pozostało naprawdę niewiele czasu. Zmiany będą miały istotny wpływ na codzienną pracę z programami Subiekt nexo/nexo PRO oraz Subiekt GT, dlatego przygotowaliśmy multimedialne szkolenia, które pokazują obsługę KSeF w tych systemach.
Skorzystaj z oferty specjalnej! Tylko od 9 do 16 grudnia kupując pakiet 10000 lub 5000 InsPunktów w usłudze Portal Dokumentów otrzymasz w prezencie dodatkowy pakiet – odpowiednio 5000 lub 2000 InsPunktów.
Otrzymaliśmy informacje o próbach wyłudzenia poufnych danych naszych klientów. W związku z tym mogą się z Państwem kontaktować osoby podszywające się pod pracowników firmy InsERT celem uzyskania danych logowania do Konta InsERT bądź innych serwisów.
Zapraszamy na bezpłatne spotkania w ramach KSeF Roadshow 2025. Odwiedzimy 17 miast w całej Polsce, aby przedstawić kluczowe informacje o Krajowym Systemie e-Faktur oraz pokazać jego realizację w programach InsERT.
W październiku 2025 roku pojawi się wersja 57 InsERT nexo. Będzie ona zawierała ważne zmiany techniczne, które mogą mieć wpływ na to, czy system będzie działał na Twoim komputerze.








