Programy dla firm - InsERT
Aktualna oferta promocyjna na programy dla firm i biur rachunkowych. Zniżki na usługi i szkolenia.
Teraz zarezerwuj.pl w każdym zestawie dla biur! Ceny zestawów bez zmian

Teraz zarezerwuj.pl w każdym zestawie dla biur! Ceny zestawów bez zmian

15 
maja
 2024

Twoje biuro rachunkowe może działać jeszcze sprawniej dzięki zarezerwuj.pl. Od 22 maja 2024 kupując dowolny zestaw dla biur rachunkowych lub program Biuro nexo albo Biuro GT, otrzymasz licencję do tej aplikacji bezpłatnie aż na 12 miesięcy! Standardowa cena to 290 zł. 

 

 

zarezerwuj.pl to aplikacja webowa do umawiania wizyt na miejscu w biurze rachunkowym lub spotkań online. Bogata funkcjonalność programu, w tym m.in. powiadomienia SMS oraz e-mail czy kalendarz rezerwacji, pomoże usprawnić pracę Twojego biura, dzięki czemu oszczędzisz czas i zarobisz więcej

System otrzymasz bezpłatnie na rok przy zakupie dowolnego zestawu dla biur rachunkowych, bez względu na to, czy zawiera systemy linii InsERT GT czy InsERT nexo PRO lub programu Biuro nexo albo Biuro GT.

 

 

SPRAWDŹ

 

 

 

Jak to działa

 

  1. Kupujesz dowolny zestaw dla biur rachunkowych lub Biuro nexo albo Biuro GT.
  2. Po dokonaniu rejestracji przynajmniej jednego programu wchodzącego w skład zestawu lub systemu Biuro nexo albo Biuro GT, otrzymujesz wiadomość e-mail z linkiem do strony, na której możesz zgłosić się po roczną licencję do systemu zarezerwuj.pl.
  3. Na zgłoszenie się po zarezerwuj.pl masz 3 miesiące (liczone od momentu rejestracji pierwszego programu wchodzącego w skład zestawu lub programu Biuro nexo albo Biuro GT).
  4. Po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą numer licencji do zarezerwuj.pl. Należy ją zarejestrować poprzez Konto InsERT (instrukcję jak to zrobić znajdziesz w tym miejscu). 
  5. Oferta obejmuje wyłącznie zestawy i programy sprzedane przez InsERT od 22 maja 2024.

 

Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla podmiotów uprawnionych do usługowego prowadzenia księgowości, doradztwa podatkowego lub czynności biegłego rewidenta na podstawie certyfikatów księgowych, świadectw kwalifikacji lub wpisu PKD określającego rodzaj działalności rachunkowo-księgowej.

Jak kupić

Zestawy dla biur rachunkowych można kupić w sieci naszych Partnerów, w Sklepie InsERT lub kontaktując się z Działem Sprzedaży InsERT.

kontakt telefoniczny kontakt e-mail