Promocje

Promocje

Analizujemy potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się, by w ofercie Insertu znaleźli dokładnie to, czego potrzebuje ich firma. Wiemy też, że oszczędność finansowa jest zawsze benefitem, której szukają przedsiębiorcy, dlatego zapewniamy im i jedno, i drugie.

vendero o 150 zł taniej - zbliża się koniec promocji

vendero o 150 zł taniej - zbliża się koniec promocji

12 
kwietnia
 2022

Tylko do 30 kwietnia 2022 możesz skorzystać z kodu rabatowego i kupić aplikację vendero o 150 zł taniej. Dzięki niej szybko uruchomisz własny e-sklep i rozpoczniesz sprzedaż produktów z Subiekta.

Jeśli pracujesz z Subiektem, trafił do Ciebie mailem lub SMS-em unikatowy kod rabatowy, który uprawnia do kupna vendero o 150 zł taniej. To już ostatnia szansa, żeby go wykorzystać - promocja trwa tylko do 30 kwietnia 2022

 

Nie możesz znaleźć swojego kodu? Skontaktuj się z nami mailowo (sprzedaz@insert.com.pl) lub telefonicznie (71 78 76 110). Kod możesz wykorzystać u Partnera lub bezpośrednio w Sklepie InsERT.

 

Ceny vendero z kodem rabatowym

  • Sklep do 1000 produktów - 299 zł netto (standardowa cena: 449 zł netto);
  • Sklep do 3000 produktów - 399 zł netto (standardowa cena: 549 zł netto).

 

Po zakończeniu promocji nadal będziesz mógł kupić vendero i zaoszczędzić pieniądze. Wystarczy że: 

  • kupisz pakiet Subiekt + vendero u Partnera lub w Sklepie InsERT - otrzymasz 150 zł rabatu;
  • kupisz Subiekta (wersję elektroniczną lub w pudełku) - zyskasz kupon rabatowy uprawniający do kupna vendero o 150 zł taniej, możesz go wykorzystać w ciągu 30 dni od rejestracji Subiekta.

 

 

Dowiedz się więcej o vendero.

 

 

 

 

Co zyskujesz z vendero

 

Z vendero nie martwisz się o nic! Jeśli nie posiadasz własnego serwera ani adresu www, aplikacja da Ci możliwość skorzystania z bezpłatnego hostingu i indywidualnego adresu www dla Twojego sklepu.

Nie musisz znać się na tworzeniu stron i sklepów internetowych – przygotowaliśmy specjalny, internetowy przewodnik, który poprowadzi Cię przez kolejne kroki niezbędne do stworzenia e-sklepu. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy informatycznej. To naprawdę proste!  

vendero jest w pełni zintegrowane z Subiektem GT oraz Subiektem nexo, dzięki czemu wybrane przez Ciebie towary z programu sprzedażowego automatycznie pojawią się w e-sklepie, a każde złożone w internecie zamówienie trafi do Subiekta.

 

 

Jak skorzystać z kodu i kupić vendero taniej

 

  1. Kod rabatowy można wykorzystać bezpośrednio w Sklepie InsERT lub za pośrednictwem Partnera InsERT.
  2. Możesz kupić vendero w jednej z dwóch wersji: sklep internetowy do 1000 produktów lub do 3000 produktów
  3. Każdy kod jest bezpośrednio powiązany z licencją programu i może być wykorzystany tylko raz, wyłącznie przez firmę, która zarejestrowała dany program. 
  4. Rabat na vendero nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi tego produktu. 
  5. Kod można wykorzystać do 30 kwietnia 2022.

 

 

Jak kupić

Programy można nabyć w dowolnym punkcie sieci naszych Partnerów, online lub kontaktując się z Działem Sprzedaży InsERT.

kontakt telefoniczny kontakt e-mail