Programy dla firm - InsERT

InsERT nexo LINK zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych informacji o stanie firmy, pozwalając zachować kontrolę nad biznesem z każdego miejsca.

Aplikacja umożliwia podgląd danych handlowych, finansowych i księgowych z programów linii InsERT nexo (Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo) w przeglądarce internetowej i na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz Windows Phone 8.

Podstawowe informacje przedstawiane są w widoku ogólnym, a widok szczegółowy pozwala analizować dane w postaci tabel i wykresów. Użytkownik ma możliwość określenia zakresu i sposobu wyświetlania danych (m.in. według jakich kryteriów dane mają być grupowane, z jakiego okresu, ile danych pokazywać na wykresach – w zależności od typu raportu).

 

 

 

Jak korzystać

Z InsERT nexo LINK można korzystać na dwa sposoby:

Aby mieć dostęp do raportów poprzez InsERT nexo LINK, wystarczy spełnić jeden z poniższych warunków:

  • posiadać aktywny e-Abonament do programu z linii InsERT nexo – w okresie ważności e-Abonamentu korzystanie z InsERT nexo LINK jest bezpłatne. Rodzaj dostępnych raportów zależy od programu, do którego wykupiony został e-Abonament (np. raporty handlowe dostępne są w ramach e-Abonamentu do Subiekta nexo);
  • wykupić InsERT nexo LINK jako osobną usługę – dzięki temu możliwy jest stały dostęp do wszystkich raportów do każdego z posiadanych programów. W tym przypadku e-Abonament nie jest konieczny.

 

Raporty dostępne w InsERT nexo LINK dla poszczególnych programów:

Handel Subiekt Rachmistrz Rewizor

Sprzedaż dzienna

(wg asortymentu, wg grup asortymentu, wg klientów, wg grup klientów, wg pracowników)

Sprzedaż miesięczna 

Zamówienia niezrealizowane od klientów

Zamówienia niezrealizowane do dostawców

Sprzedaż roczna

Remanent na dziś

Finanse Subiekt Rachmistrz Rewizor

Obrót kasowy na dziś

Rachunki bankowe
Rozrachunki powstałe dzisiaj
Rozrachunki płatne dzisiaj
Księgowość Subiekt Rachmistrz Rewizor
Podliczenie VAT
Bilans podatkowy

Wynagrodzenia za bieżący okres

Jak zacząć

  • Uruchom serwer e-Usług w programie z linii InsERT nexo, z którego będą wysyłane raporty do aplikacji.
  • Zaloguj się do InsERT nexo LINK na urządzeniu mobilnym lub na stronie https://nexolink.insert.com.pl za pomocą loginu i hasła używanego podczas logowania do Portalu Klienta InsERT.