Produkt wycofany z oferty
Produkt wycofany z oferty

Skarbnik 4

Przyjazne narzędzie pomagające zapanować nad domowym budżetem.

"Jest to program solidny, dopracowany i oferujący wiele możliwości. Jego najmocniejszymi atutami są prosta obsługa i łatwy do opanowania interfejs. (...) Skarbnik 2.01 ma doskonałe narzędzia do rejestrowania zmian na koncie i ich analizowania. Program działa szybko i jest prosty w obsłudze."Komputer Świat, nr 24/2002, "Strażnicy portfeli"
"W Skarbniku rodzaje kont są bogatsze: bankowe, gotówkowe (pieniądze w domu), karta płatnicza/debetowa, karta kredytowa i lokata. (...) Podczas tworzenia konta Skarbnik pomaga użytkownikowi i na podstawie numeru rachunku wpisuje nazwę i oddział banku.(...) Skarbnik oferuje bardziej przejrzysty sposób zarządzania wpływami i wydatkami. Gdy wywołamy okno Transakcje, musimy wybrać pomiędzy „Wpłatą”, „Wypłatą” i „Transferem”. Później wprowadzamy pozostałe dane, Wybór kategorii odbywa się za pomocą rozwijanych menu. W zakładce „Dodatkowe” możemy dodać tytuł płatności, opis i sposób (gotówka, czek, przelew). Nie zabrakło też szablonów.(...) Skarbnik oferuje czytelniejszy kalendarz, ma możliwość podglądu zaprogramowanych reguł, listy oczekujących transakcji i wprowadzania krótkich notatek."Enter, nr 5/02, "Domowe budżety - porównanie Skarbnika 2 i Menedżera Finansów"
"Wiele osób miewa problemy z ogarnięciem domowego budżetu. Rata za samochód, czynsz, drobny upominek pieniężny od babci, 50 złotych za komórkę. Sporo tego, prawda? Z pomocą przyjdzie jednak Skarbnik. Narzędzie, które bez najmniejszego problemu uporządkuje ten finansowy galimatias (...)"Twój Niezbędnik - Komputer Świat Extra, nr 3/01 z grudnia 2001 (na płycie dołączonej do pisma znalazła się pełna wersja Skarbnika)