InsERT S.A.

FirmesLink: Integracja sklepów internetowych


FirmesLink: Integracja sklepów internetowych do programów: Subiekt GT, Subiekt nexo

PROGRAMY DO POŁĄCZENIA SKLEPÓW INTERNETOWYCH Z SUBIEKTEM GT /  NEXO PRO

FirmesLink to linia programów przeznaczonych do integrowania (łączenia) sklepów internetowych. Integracja zapewnia automatyczną wymianę danych pomiędzy Subiektem i sklepami internetowymi, ułatwia pracę, oszczędza czas i eliminuje pomyłki.

Rozwiązanie proponujemy zarówno firmom uruchamiającym sprzedaż internetową, jak również tym, które już posiadają sklepy internetowe i chcą usprawnić ich obsługę.

FirmesLink łączy się ze sklepem internetowym i pobiera z niego odpowiednie dane (o produktach, zamówieniach i klientach). Dane są przetwarzane i importowane do bazy programu Subiekt. Zamówienia dodawane są jako dokumenty ZK, a klienci dopisywani są do kartoteki kontrahentów. Program może eksportować towary z Subiekta do sklepu, importować ze sklepu do Subiekta lub łączyć istniejące towary z produktami w sklepie.

Do sklepu internetowego przekazywane są dane o zmianach stanów magazynowych i cen produktów oraz informacje o stanie zamówień (np. potwierdzenie realizacji lub anulowanie). Sposób działania programu oraz zakres wymienianych danych może być dostosowany do indywidualnych potrzeb i specyfiki klienta.

Program integruje popularne platformy sklepów internetowych, m.in. PrestaShop, Magento, OpenCart, WooCommerce, VirtueMart, osCommerce, Shoper, RedCart, Shoplo. FirmesLink umożliwia połączenie wielu sklepów internetowych z jedną bazą Subiekta.

Dodatkowo integrator z PrestaShop posiada wariant B2B – rozszerzenie dedykowane dla hurtowni i dystrybutorów, m.in. udostępniające klientom sklepu wgląd w historię faktur z Subiekta, pobieranie wydruków dokumentów w PDF, kontrolę stanu płatności i inne.

Do sklepów autorskich i indywidualnych projektów proponujemy integrator uniwersalny, umożliwiający samodzielne oprogramowanie modułu komunikacyjnego po stronie sklepu.

Zapewniamy integrację z popularnymi na rynku sklepami internetowymi oraz oferujemy indywidualne realizacje według wymagań klienta. Oferujemy także dodatkowe rozwiązania usprawniające i automatyzujące pracę firm korzystających z Subiekta GT.

Z kodem rabatowym INSKAT2019 kupisz taniej!

Cena: do uzgodnienia

Wymagania: Subiekt nexo PRO / niektóre rozszerzenia mogą wymagać Sfery do Subiekta GT

Autor: FIRMES Rafał Krzaczyński, tel. 32-725-32-17, 600-38-96-62

Zadaj pytanie poprzez e-mail | Strona WWW