e-Pomoc techniczna
InsERT nexo – Jak włączyć uzupełnianie symbolu kartoteki klienta przy pobieraniu danych z GUS?
Program: Gestor nexo, InsERT nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Subiekt nexo
Kategoria: Konfiguracja
System InsERT nexo umożliwia sprawdzenie online danych kontrahenta z rejestru danych REGON zarządzanym przez GUS. Dzięki temu możliwe jest automatyczne pobranie danych adresowych kontrahenta na podstawie jego numeru NIP lub numeru REGON. Aby program automatycznie uzupełniał symbol dodawanego klienta, należy:
1. Przejść do modułu Konfiguracja - Pobieranie danych klienta i wybrać Popraw.

2. Wybrać z listy rozwijanej uzupełnianie symbolu jako Pierwsze słowo pełnej nazwy i zatwierdzić zmiany przyciskiem Zapisz.

Należy pamiętać, że usługi pobierania danych klienta są zabezpieczone aktywnym abonamentem – oznacza to, że aby z nich korzystać, potrzebne jest podłączone i aktywne konto klienta.
Pomoc zdalna
Nasz konsultant połączy się z Twoim komputerem, by udzielić niezbędnej pomocy.
teleKonsultant
Kupując abonament na teleKonsultanta, zyskujesz telefoniczną pomoc eksperta oraz szereg innych usług.
Forum użytkowników
Wymień się uwagami i doświadczeniami z innymi użytkownikami systemów InsERT.
