Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Portal Biura doceniony za wspieranie MSP

Portal Biura doceniony za wspieranie MSP

Portal Biura wyróżniony tytułem Najlepszego Produktu dla MŚP w ramach raportu Turbiny Polskiej Gospodarki 2020. Raport skupia się na kondycji małych i średnich firm oraz wskazuje narzędzia wspierające ich działalność i rozwój.

Portal Biura to aplikacja webowa, która przyspiesza pracę biur rachunkowych oraz usprawnia wymianę dokumentów i informacji pomiędzy biurem a jego klientami. W ramach systemu można korzystać z dwóch usług: Raportów i Dokumentów.

Biura rachunkowe, które korzystają z tego narzędzia, mogą błyskawicznie wczytać dane z dokumentów przesłanych przez klienta prosto do programu księgowego. Przedsiębiorca może je wysłać jako plik PDF lub nawet zdjęcie zrobione telefonem. Jeśli popełnił błąd, otrzyma od biura odpowiednią adnotację i szybko naniesie konieczne poprawki. W każdej chwili może też sprawdzić raporty przygotowane przez biuro. Dodatkowo biuro może powiadomić klienta e-mailem lub SMS-em o terminach płatności składek, rozliczeniach czy konieczności dostarczenia dokumentów.

- W dzisiejszej pandemicznej rzeczywistości niezwykle istotnym elementem jest współpraca – świadomość potrzeb kontrahentów i wychodzenie im naprzeciw to gwarancja sukcesu. Dlatego na naszej liście Najlepszych Produktów dla MŚP znajdują się rozwiązania firm, dla których klient jest najważniejszy. Dostrzegają go, wiedzą, jakie ma oczekiwania, co się u niego zmienia i reagują na to natychmiast, zapewniając mu narzędzia najbardziej odpowiadające jego oczekiwaniom – czytamy w raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki 2020 przygotowanym przez Gazetę Finansową.

Więcej informacji o Portalu Biura na stronie portalbiura.pl.