Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

Navireo napędza polski biznes

Navireo napędza polski biznes

Po raz kolejny program Insertu został doceniony za wsparcie rozwoju przedsiębiorstw w Polsce. Navireo, nasz flagowy system ERP, został wyróżniony w konkursie Turbina Polskiej Gospodarki w kategorii Najlepszy Produkt dla MSP 2019.

Gazeta Finansowa wydała raport specjalny Turbiny Polskiej Gospodarki. Jest poświęcony najprężniejszym małym i średnim firmom w Polsce oraz produktom i usługom, które zostały stworzone z myślą o tym segmencie rynku i skutecznie wspierają ich rozwój.

 

Navireo ERP jest sprawdzonym systemem, który wspomaga zarządzanie firmą, m.in. w obszarze sprzedaży, optymalizacji zapasów i kontroli kosztów. Jego ogromną zaletą jest elastyczność i możliwość dostosowania do potrzeb danej branży i konkretnego przedsiębiorstwa.

Nagrody w konkursie Turbiny Polskiej Gospodarki przyznane zostały w kilku kategoriach: leasing, bank, faktoring, oprogramowanie, informacja gospodarcza, telekomunikacja, ubezpieczenia, windykacja.