Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

InsERT nexo z nagrodą za innowacje

InsERT nexo z nagrodą za innowacje

Flagowa linia Insertu została doceniona przez branżę spożywczą i handlową w konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retail”. To największe tego typu wydarzenie na polskim rynku, organizowane przez Fischer Trading Group, wydawcę magazynu "Hurt & Detal". Finałowa gala plebiscytu odbyła się 19 października w Teatrze Kamienica w Warszawie i zgromadziła 150 osób związanych z sektorami FMCG i handlu.

Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 220 innowacyjnych produktów w kategoriach FMCG i ponad 40 innowacyjnych produktów i rozwiązań dla handlu w kategoriach Retail.

Linia programów InsERT nexo, okazała się najlepsza w kategorii Oprogramowanie i została nagrodzona statuetką „Złota Innowacja Retail 2019”. O wyborze zdecydowała Kapituła Konkursu.

Podczas uroczystej Gali wręczono łącznie 28 statuetek „Złota Innowacja FMCG”, 10 statuetek specjalnych „Złota Innowacja” oraz 15 statuetek „Złota Innowacja Retail 2019”.