Aktualności - informacje

Aktualności

Najświeższe wiadomości dotyczące firmy, przydatne informacje dla klientów, komunikaty o promocjach i rozszerzeniach, zmiany w ofercie oraz cennikach, a także nowości w Sklepie InsERT.

InsERT mobile już w sprzedaży!

InsERT mobile już w sprzedaży!

Dostępna już jest aplikacja InsERT mobile, która wspiera pracę użytkowników programów InsERT. Jest szczególnie pomocna w pracy poza siedzibą firmy, wspierając działania serwisantów, sprzedawców, dostawców czy kurierów. 

 

 

 

 

 

InsERT mobile oferuje osobom pracującym w terenie funkcjonalność mobilnego CRM. W skład aplikacji wchodzą dwa moduły CRM:

  • Klienci – umożliwia sprawną edycję danych klientów, korzystanie z kontaktów i komunikację, uruchomienie nawigacji przez jedno kliknięcie w mapę i dojazd do klienta oraz integrację z książką telefoniczną; bezpłatnie może z niego korzystać każdy, kto posiada aktywny abonament na dowolny program linii nexo;
  • Kalendarz – pozwala rozpoczynać nowe działania i zamykać te, które prowadzone są w InsERT nexo, umożliwia wysłanie SMS lub e-maila do uczestników danego działania, a także planować spotkania i zadania; mogą z niego korzystać posiadacze abonamentu do Gestora nexo.

InsERT mobile to także źródło cennych informacji – wszyscy posiadacze abonamentu na dowolny program linii nexo mogą otrzymywać w aplikacji bezpłatne Powiadomienia z ważnymi informacjami biznesowymi, prawnymi i inne związane z programami nexo.

Ile to kosztuje

Aktywacja licencji na InsERT mobile jest bezpłatna. Podobnie jak dostęp bez limitu liczby użytkowników do modułu Klienci. Za darmo przez miesiąc można też korzystać z modułu Kalendarz, a następnie za pośrednictwem Konta InsERT przedłużyć licencję na 1, 3 lub 12 miesięcy. Licencję na 12 miesięcy można przedłużyć również u naszych Partnerów.

cena modułu Kalendarz

1 miesiąc

3 miesiące

12 miesięcy

5,90 zł netto 15,90 zł netto 59,90 zł netto

Jak zamówić

Aby korzystać z aplikacji należy:

  • pobrać ją w sklepie Google Play,
  • aktywować poprzez Konto InsERT,
  • przy zakupie modułu Kalendarz i określeniu parametrów licencji (okres, liczba użytkowników) sfinalizować zakup w serwisie PayU.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.