InsERT S.A.

Wysyłaj SMS-y prosto z nexo

 

 

Wysyłanie SMS-ów do klientów bezpośrednio z poziomu programu sprzedażowego czy księgowego? Teraz jest to możliwe – dzięki specjalnej funkcji, dostępnej w 11 wersji systemu InsERT nexo.

Programowa rewolucja w nexo – wraz z nową 11 wersją systemu można wysyłać wiadomości SMS bezpośrednio z nexo. Usługa doskonale sprawdzi się zarówno w indywidualnym, jak i masowym kontakcie z klientami czy kontrahentami. Tą drogą łatwo wyślesz np. wiadomość o promocji, którą prowadzisz albo informację o nieuregulowanej fakturze czy zbliżającym się terminie płatności.

Dostępne taryfy usługi SMS
Do wyboru masz dwie taryfy: Standard (jako nadawca pojawi się losowy numer) i PRO (w tym przypadku możesz określić nazwę nadawcy).

W zależności od wielkości pakietu SMS-ów usługa kosztuje:

Pakiet (ilość SMS-ów)

Standard (netto)

PRO (netto) 

500 19,50 zł 34,50 zł
2 tys. 78 zł 138 zł

10 tys.

390 zł

690 zł

50 tys.

1950 zł

3450 zł

100 tys.

3900 zł

6900 zł

InsERT zastrzega sobie prawo do zmiany cen.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.

 

Prosta aktywacja usługi
Usługę SMS można aktywować we wszystkich programach linii nexo. Aby to zrobić, musisz wejść na stronę Moje konto. Po aktywacji na start dostaniesz od nas bezpłatnie 5 SMS-ów Standard lub 5 SMS-ów PRO, dzięki którym możesz sprawdzić, jak działa usługa. Na ich wykorzystanie masz 45 dni. Jeśli ich nie wykorzystasz, a kupisz abonament, przejdą do wykupionego przez Ciebie pakietu. Zakupu pakietu dokonaj również na stronie Moje konto – po prostu opłać fakturę przez PayU.

Zmiana taryfy  
Jeśli zdecydujesz się na wersję Standard, będziesz mógł ją później zmienić na PRO. Niewykorzystane SMS-y Standard po przeliczeniu przejdą do nowego pakietu PRO.